• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Administrātori


Abcd

Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Freddy_Leenan

2. Administrātora niks spēlē : Alex un Oliver

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Jēga likt ss par to, ka kic?

4. Apraksts par situāciju : Karoče, 1 wp vēl nav noņemis staff, jo biju ceļojumā, viss bija sarunāts ar Ričardu, viņs var to pierādīt, otro wp huj zin kā saņēmu, jo biju katru dienu vismaz dienā 20 min, vakar nebiju, jo biju Lietuvā, kur iepirkos uz 18 datumu. Šodien ieeju ig šie abi sāk kickot, so jā, tieciet paši tur skaidrībā, jo pat vēl nav 3 wp, max 1, bet ne 2.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bļag man vēl nav pat 3 wp, tu nejēdz? + Robežsardze nav tā organizācija, kur jāsēž 24/7 ig, max 30-2h dienā, ko es darīju, lai Ričards skatās. Kāds sakars forumam ar līderi, Galvenais, ka ieeju ig,  Nav mana vaina, ka Ričards tik vēlu atmāk no teķa mājās, es parasti pa dienu sēžu, tad off, jo trenniņi. Ja jau es tik neaktīvs, tad kā izskaidrosi to, ka Lauma man laikam aizvakar laboja auto? 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kā pats saki dienā 20 minūtes, tavā orgā biedru nav, tik ienāc uz tajām 20 min kurās tevi neviens nepamana, iztīrīt orgas kontu un papildinat majas kontu? :D

Tas nesaucās aktīvs leaders. :D

http://prntscr.com/ljuorx

2 minutes ago, Legenda* said:

Bļag man vēl nav pat 3 wp, tu nejēdz? + Robežsardze nav tā organizācija, kur jāsēž 24/7 ig, max 30-2h dienā, ko es darīju, lai Ričards skatās

Kāds sakars :D, nav organizācija kurā jāsēž on, parādi kur tas rakstīts ka katrai org ir noteikts aktivitāšu laiks, tak sen saprotams tur sēdi lai taisītu normālu money, nav atšķirības kāda org, ir jābūt aktīvam leaderim, ja tu neesi aktīvs robežsardzē, tici man kaut kad atradīsies leaders kas būs aktīvs.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kāsis said:

Kā pats saki dienā 20 minūtes, tavā orgā biedru nav, tik ienāc uz tajām 20 min kurās tevi neviens nepamana, iztīrīt orgas kontu un papildinat majas kontu? :D

Tas nesaucās aktīvs leaders. :D

http://prntscr.com/ljuorx

Kāds sakars :D, nav organizācija kurā jāsēž on, parādi kur tas rakstīts ka katrai org ir noteikts aktivitāšu laiks, tak sen saprotams tur sēdi lai taisītu normālu money, nav atšķirības kāda org, ir jābūt aktīvam leaderim, ja tu neesi aktīvs robežsardzē, tici man kaut kad atradīsies leaders kas būs aktīvs.

Administrātoram ir jābūt labai gramatikai, ir tāds punkts, tev tādas nav. Money rush nav, jo max dienā 30-40k, tas ir moneyrush? "parādi kur tas rakstīts ka katrai org ir noteikts aktivitāšu laiks" nav, so pats tikko uzrakstīji to, ka nav teikts,cik būtu obligāti IG jāpavada, es varu pavadīt, cik vien gribu :D Manā orgā ir biedri, nepieņemu daudz, jo puse, kas piesakās ir tie, kas vēlas paneli vai arī low rp, panelis nesen rage un kick +-3 memberus

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Legenda* said:

Kur rakstīts par to,ka ma  ir 24/7 jāsēž pie datora, man atšķirība no jums ir dzīve

Kruts pipars esi, tagad varēsi vairāk laika veltīt dzīvei, nebūs vairs orga jāuztur )) Whatever, tāpat tur neko nedarīji, tik šaudījies un naudu rushoji.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ai ko te runāt, viņs domā ka dzīvi redzējis, savos 16, vai cik vinjam ir,  pat ja 20, tu no dzīves redzējis esi kā melns aiz naga

Domā te visi tādu pastulbi vai ko, gaidam kad priekšnieks pateiks visu un iznākumu tu zini, tapēc ar tā besies puika. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kāsis said:

Ai ko te runāt, viņs domā ka dzīvi redzējis, savos 16, vai cik vinjam ir,  pat ja 20, tu no dzīves redzējis esi kā melns aiz naga

Domā te visi tādu pastulbi vai ko, gaidam kad priekšnieks pateiks visu un iznākumu tu zini, tapēc ar tā besies puika. :D

Tici man, es esmu daudz vairāk redzējis, jo nepavadu savas dzīves labākās dienas drotojot 24/7 ig :) Priekšnieks jeb īpašnieks  ir Kova, tad tev būs jāgaida daži gadi, kad viņs izteiksies

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...