• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Alex Falcone


Abcd

Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Freddy Leenan

2. Administrātora niks spēlē : Alex Faplone

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://imgur.com/a/sgEJeok

4. Apraksts par situāciju : Karoče, es vistuvāk atrados vietai, kur tika apšauti ceļinieki, devos palīdzēt, viss tika paziņots, gaidīju pie robežas, kad piebrauca sāka taranēt, so paņemu ieroci un uzšavu pa riepām, šis, pa cuvakiem nesavu, viņi izleca un sāka demot mani, vienu nošāvu, bet otrs ar DB palīdzibu nošāva mani. Neredzu te ne MG-nav, jo pazinoja pa /d , CS-bija ic, aizstāvējos

Link to comment
Share on other sites

Pa /d tev pateica, ka meklēšanā tiek izsludināta melna fūre, tev netika teikts kāds noziegums izdarīts un vai viņi ir bruņoti. Kā arī, čalīts kurš to izziņoja, tika iepriekš nošauts un tas notika ļoti, ļoti tālu no tās vietas, kur tu pa viņiem sāki šaut. Nepateici lai apstājas, vienkārši izleci ārā un sāki šaut, diezgan loģiski realajai dzīvei. ))

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Īstajā dzīvē man nebūtu jāraraksta /m Apstājaties labajā ceļa malā, nav bindera, lai uzspiestu vienu podziņu un noerpotu tekstu. Viņs bēga, bija sirēnas ieslēgtas, nostājos tieši pretī, reāli smagais vienkārši nebrauktu prom. Reālajā dzīvē tu arī brauktu ar smago prom,ja tev priekšā robežsardze, tu viņu taranētu un pistu prom? Paļubom, būtu bikses pielicis un apstātos, skatītos, kas tālāk būs, btw kāmēr te izskatīs man būs sen atsēdēts, jo palika 5min.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, flammenwerfer said:

Nu ja arī smagais to darītu, tad noteikti menti uzreiz neatklātu uguni un censtos viņu noķert.

Amerikā mentiem ir visatļautība, lomu spēle notiek Amerikā nevis Latvijā, kur policists gandrīz vienmēr var izmantot ieročus. Paskaties pats YouTube - police chase or smth, kā arī viņs bija bruņojies.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Legenda* said:

Amerikā mentiem ir visatļautība, lomu spēle notiek Amerikā nevis Latvijā, kur policists gandrīz nekad nevar izmantot ieročus. Paskaties pats YouTube - police chase or smth, kā arī viņs bija bruņojies.

Filmas saskatījies par ameriku esi par daudz, nekāda visatļautība tur nav. 

Tu pat viņiem pakaļ nedzinies, prost izleci ārā un sāki šaut, kaut gan nevarēji nekādi ic zināt ir viņš bruņots vai nē.

Lai Ričards te izskata, vairs neatbildēšu, video iemests, viss legit. ))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, flammenwerfer said:

Filmas saskatījies par ameriku esi par daudz, nekāda visatļautība tur nav. 

Tu pat viņiem pakaļ nedzinies, prost izleci ārā un sāki šaut, kaut gan nevarēji nekādi ic zināt ir viņš bruņots vai nē.

Lai Ričards te izskata, vairs neatbildēšu, video iemests, viss legit. :**

Varēju gan zināt, jo tika ziņots, kā arī bija IC priekš DM. Amerikāņu filmes neskatos daudz, drīzāk nevienu, kas būtu saistīta ar police chase :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...