• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Antonio Zanetti


Ņindza

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Arthur Walper

2. Administrātora niks spēlē : Antonio Zanetti

3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://prntscr.com/lkthk7  http://prntscr.com/lkthq1

4. Apraksts par situāciju : Sākuma es nomiru un atgadījos tekstūrās pēc kā man paprasija Zanneti vai ir vajadziga palidziba es teicu nu ok davai tad mani vins ielika omegas cietumā kas redzams piemajā skreen pagāja kāds laiks es visu laiku prasiju kas pa lietu kapēc omegas cietumā un mani ban bar ban uz gadu kas redzams otraja skreen 

Tātad man ir 2 jautājumi 1, kādus hakus varēju lietot cietumā 2. Gribu redzēt pierādijumus par hack

Link to comment
Share on other sites

Vopšem es tev skaidroju vēlreiz tu man rakstiji reportā kad esmu tevi iebāzis omega cietumā bet kad nomiri tev bija zvaigznes un tādus pēc miršanas automātiski ieliek omega cietumā par cik sccreen redzams tad ir saprotams kad es tevi neesmu licis un mani apmeloji pēc kā tev rakstiju kad neesmu tevi nekādā cietumā licis bet beigās reportā mani nosauci par debīlu un Alexi par piradu un teicu adminam lai tevi bano uz 7 dienām par admin abuse līdz ar to admins nedaudz nokļūdijās un sajauca ar citu un nobanoja tevi uz 365 par hax līdz ar to tu saņemsi unbanu pēc 7 dienām ap banošanas laiku.

gta_sa 2018-11-20 20-37-16-89.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tātad ja tu būtu teicis ka nokļūšu cietumā es teiktu nē labāk rr taisītu tad kad es teicu kapēc ieliki jail tu visu laiku atbildēji ka palīdzēji un smējies, 3 dienas zem bana pasēdēt nav grūti. Atbildu par to ko saku, bet ko es teicu domāju nopietni tu neesi sakarīgs admins....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tu neesi sakarīgs :D tu pats vispār saprati ko uzrakstiji? :DDDDD tu nerubī situāciju tu kautko gvelz beztēmā es neiešu čakarēties ar cilvēku kurš neko nerubī viss gaidam lielo adminu atbildi :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...