• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Chriss_Cobalte


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jim_Cartez

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Chriss_Cobalte

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad... Kā jau zināms, serverī nesen tika ieviests jauns update, kā rezultātā, pēc nāves visa uz roaks esošā nauda nokrīt uz zemes, un jebkurš servera spēlētājs var pacelt to ar komandu /takeup. Līdz ar šo jaunu servera update, ir strauji attīstījusies tāda lieta kā DM. Basically video var redzēt, kā šie, tā saucamie "DM'eri" ar vēlmi iegūt easy money DM'o tālbraucējos pie iekraušanas/izkraušanas punktiem. Es domāju, ka šo spēlētāju vajadzētu sodīt ne tikai ar administratīvo cietumsodu, bet arī liegumu serverī uz pavisam neilgu laiciņu... Teiksim tā... kādas 3 dienas. Kā nekā neesmu vienīgais "upuris" un sodot spēlētāju ar pliku cietumsodu, viņš nesapratīs to, ka tas ir samērā liels pārkāpums.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Manas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://youtu.be/_ppsuLZftXY

Link to comment
Share on other sites

Nevis parastu cietumsodu bet tādu kārtīgu lai otreiz vairs tā negribētos darīt būtu maza mācība.

 

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Valdis15 said:

Nevis parastu cietumsodu bet tādu kārtīgu lai otreiz vairs tā negribētos darīt būtu maza mācība.

 

Tieši tā, savādāk izsēdēs to pusstundiņu, un dosies atpakaļ savās gaitās DM'ot.

Link to comment
Share on other sites

Mani arii centas atvakt, prasija kjip gribi fotografeties utt, brauca klaat pie bodosanas pubkta sekoja, protams spiedu vinju ieksh stuura, bet nu saka saut pa mani izgaaju atri ar /q

Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...