• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Vegoss gang [Sūdzība]


Recommended Posts

 

 

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :

Costa_Jefferson

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :

tur visi normāli moči.

3. Apsūdzētās personas organizācija :

Vagoooos ganggg

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :

visi hako,līdo ,video sīkāk.

4. Kā vainas dēļ tas notika :

xddd

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tas kas tur aukša lidooo, nav no musus ganga::D:D:D Kima_Kuna tas ir, varei apskatities mana sudziba, ta pati maha:D, kas lidoja. Tam tak Kimai ir tas minigans:D, mums ar maisijas pa terram..

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es ta redzeju tur bija mans niks. Tātad izskaidrošu, man nekads hph nebija.

1. Kad tu man iesavi tas deagl lodes sakuma, man atrava hp, es panemu un uzrakstiju /hp un man piepildijas pilns hp bars. Jo es pirms terras nopirku,zāles.

2. Tad kad tu man otreiz šāvi, es hz vai nu servera vaina vai nu mana vaina, jo man apstajas laiks un es neko nevareju padarit. Tu man vispar radjies talu talu prom.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

:DDDDDD Es tajā momentā tā norēcos. Man tur vispār hph nebija. Tu man tur knapi 1x reizi iešāvi un hp neuzrādījās beigās. Tas, ka jums tur hakeris palīdzēja - par to man vispār smiekli nāca. Un tu vēl nodirs mūs, ka mēs hakojam, tev smiekli nenāk, bērns? čalis tur ar minigun ārdās un tu vēl raudi, ka mēs ar hph ejam - Nu loģiski, ka  iesim pretiī. Ko mums citu darīt? + čalis no tavas bandas ar animāciju no sāna bugoja terru un tu vēl raudi. Tādu drāmu veidot tev vēl vajag.  

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

"Nu loģiski, ka hph iesim pretiī" padomā ko drukā xdddd  tak ble, visi zin ka acc off, vg hax on :/ nesāc te kk dirst. Tpt kk konoram būs 3 wp un līd off dēļ jūsu čītiem aezakmi xd

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Laurisss said:

Tas kas tur aukša lidooo, nav no musus ganga::D:D:D Kima_Kuna tas ir, varei apskatities mana sudziba, ta pati maha:D, kas lidoja. Tam tak Kimai ir tas minigans:D, mums ar maisijas pa terram..

 

20 minutes ago, mazaisnarix said:

:DDDDDD Es tajā momentā tā norēcos. Man tur vispār hph nebija. Tu man tur knapi 1x reizi iešāvi un hp neuzrādījās beigās. Tas, ka jums tur hakeris palīdzēja - par to man vispār smiekli nāca. Un tu vēl nodirs mūs, ka mēs hakojam, tev smiekli nenāk, bērns? čalis tur ar minigun ārdās un tu vēl raudi, ka mēs ar hph ejam(nejau es) - Nu loģiski, ka hph iesim pretiī. Ko mums citu darīt? + čalis no tavas bandas ar animāciju no sāna bugoja terru un tu vēl raudi. Tādu drāmu veidot tev vēl vajag.  

 

25 minutes ago, kluxx said:

Es ta redzeju tur bija mans niks. Tātad izskaidrošu, man nekads hph nebija.

1. Kad tu man iesavi tas deagl lodes sakuma, man atrava hp, es panemu un uzrakstiju /hp un man piepildijas pilns hp bars. Jo es pirms terras nopirku,zāles.

2. Tad kad tu man otreiz šāvi, es hz vai nu servera vaina vai nu mana vaina, jo man apstajas laiks un es neko nevareju padarit. Tu man vispar radjies talu talu prom.

 

visi sāk tagad pīkstēt,ka nekas nav noticis un tā bija jānotiek,jūs vienkārši ir tādi lūzeri,ka bļe pat nesaprotat ko beigu beigās izdarat,šitos bērnu tekstus varat iet stāstit kādam citam.

admins šas izskatīs,Federic tev tur johaidi redzams tīrs hph tapēc nepiss bobu un pārējie tur tik moči ar wh un aim!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Letiwi said:

"Nu loģiski, ka hph iesim pretiī" padomā ko drukā xdddd  tak ble, visi zin ka acc off, vg hax on :/ nesāc te kk dirst. Tpt kk konoram būs 3 wp un līd off dēļ jūsu čītiem aezakmi xd

Kad izbeigsies tā raudāšana? :D. Klauni jūs, iet runa par to, kad acc ir off, tad visi hax. Bļaa, lur loģika,paši pisat ar hax un pectam čikstat. Ķipa godigie :D. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, -Мажор said:

Kad izbeigsies tā raudāšana? :D. Klauni jūs, iet runa par to, kad acc ir off, tad visi hax. Bļaa, lur loģika,paši pisat ar hax un pectam čikstat. Ķipa godigie :D. 

Nē, es kristietis, pieklājīgs, nekad mūžā neesmu hakojis vai lietojis čītu kodus (aezakmi) un ja me is clown, am i funni?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, -Мажор said:

Kad izbeigsies tā raudāšana? :D. Klauni jūs, iet runa par to, kad acc ir off, tad visi hax. Bļaa, lur loģika,paši pisat ar hax un pectam čikstat. Ķipa godigie :D. 

mēs nelietojam mini un hph, un nesaucam low omegu palīgā lai 2v10 nocuffotu ://///////

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, -Мажор said:

Kad izbeigsies tā raudāšana? :D. Klauni jūs, iet runa par to, kad acc ir off, tad visi hax. Bļaa, lur loģika,paši pisat ar hax un pectam čikstat. Ķipa godigie :D. 

nu jau tu pis bobu,mūž dien esi pieradis huiņu runāt,paņem reiz atdzīsti ,ka tavēji visie 24/7 hako,nebūtu tādi haki,nevienu terru nepaņemtu,tagad skrien visi apkārt ar wh taka āpši.

Link to comment
Share on other sites

On 11/24/2018 at 6:44 PM, zeusinx said:

nu jau tu pis bobu,mūž dien esi pieradis huiņu runāt,paņem reiz atdzīsti ,ka tavēji visie 24/7 hako,nebūtu tādi haki,nevienu terru nepaņemtu,tagad skrien visi apkārt ar wh taka āpši.

Te ir tāda fīča, ka bez wh nelaiž serverī :D

Edited by kris͏taps
+3wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Yabuki said:

mēs nelietojam mini un hph, un nesaucam low omegu palīgā lai 2v10 nocuffotu ://///////

Aii,nu beidz,tu vsp tiirs esi,haha :D. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, -Мажор said:

Aii,nu beidz,tu vsp tiirs esi,haha :D. 

patīk fakts, ka zini ka tavi biedri ir vainīgi un tavs vienīgais arguments ir ka mēs visi hakojam, runājot par vakardienas terru: http://www.bildites.lv/a/7uebewt9#k2zyjs9n 

 

EDIT: cik reizes es esmu pieķerts par hax un cik reizes tu? Visi zin ka tu lieto Autocap lol

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jus vienkārši visi esat meitenes, kuras elkst pēc kautkādas hujņas. Kur tur kadu hph man redzi ? ? ?  

Eu nu beidzat , jūs visi esat tīri , ko tu . Galvenais vel uzraksta nerunājiet hujnu es filmeju xdddd , negribēji lai dzird kā tavējie hako ? :)

Edited by kris͏taps
+2wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/24/2018 at 6:58 PM, Yabuki said:

patīk fakts, ka zini ka tavi biedri ir vainīgi un tavs vienīgais arguments ir ka mēs visi hakojam, runājot par vakardienas terru: http://www.bildites.lv/a/7uebewt9#k2zyjs9n 

 

EDIT: cik reizes es esmu pieķerts par hax un cik reizes tu? Visi zin ka tu lieto Autocap lol

Ak nee,puisiti iemeta jaila,vaii cik žel. Arguments ir tads,ka tu bieži tiec banots,kopa ar savu diben draugi danyu. Kuram nav dzives un taisa 100 fake :D. Nenoliedzu,ka manejie haxo,te visi haxo. Taka neumniči daudz,pamperi

Edited by kris͏taps
+3wp
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, -Мажор said:

Ak nee,puisiti iemeta jaila,vaii cik žel. Arguments ir tads,ka tu bieži tiec banots,kopa ar savu diben draugi danyu. Kuram nav dzives un taisa 100 fake :D. Nenoliedzu,ka manejie haxo,te visi haxo. Taka neumniči daudz,pamperi

ak nē? tas bija terras laikā pridurak. steroidi sāk uz galvu iet? Bieži tieku banots? :D Tev kautvai ir vismaz viens pierādījums ka tas kurš hako ir es? Un atkal uzreiz: visi hako. Redzi rusļik tev nav nekāda argumenta.

+kuram tgd pis ko danya dara? runa iet par vg un ko jūs darat terru laikā (hakojat xd)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kluxx said:

Jus vienkārši visi esat meitenes, kuras elkst pēc kautkādas hujņas. Kur tur kadu hph man redzi ? ? ?  

Eu nu beidzat , jūs visi esat tīri , ko tu . Galvenais vel uzraksta nerunājiet hujnu es filmeju xdddd , negribēji lai dzird kā tavējie hako ? :)

kādas huijņas elkst,tev jau bļe nobanoja par hph,paķēri laikam unban,pasties uz jumtu knēveli tīrs hph redzams.....

runājuot par to hujņu,lai kāds neapdirš piemēram kādu,lai vēl nedabon kādu banu ,tāpēc teicu .

Link to comment
Share on other sites

Pirms terras bla rifas hakoja:D Kad tera bla, visi ka engeli balti nevainiigi... Saprotams, ka adminu nav on leilāka daļa hakos, es ari vienam šavu no rifas, un da''zreiz pat deagle nedavelk hp, bet tas tāa:D  Es jau nu neraudāšu kā lielāka rif daļa, kuriem palidzeja viens hakers ar minigun:D

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laurisss said:

Pirms terras bla rifas hakoja:D Kad tera bla, visi ka engeli balti nevainiigi... Saprotams, ka adminu nav on leilāka daļa hakos, es ari vienam šavu no rifas, un da''zreiz pat deagle nedavelk hp, bet tas tāa:D  Es jau nu neraudāšu kā lielāka rif daļa, kuriem palidzeja viens hakers ar minigun:D

kas tu ble galvu atpisi pret stuuri? hakojam noteikti,kapec tad gan mes slimnica visu laiku sedejam,kamer hakeritis ardijas? galva uz pleciem tev ir? ja kads no mums buutu hakojis,tad terru mees panemtu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

da jus nabag dirsas riffa gang, redzeju jus ar hakiem, lideri ari, tikai nesmu no tiem cilvekiem kas filme 24/7, nevajg huinu dzit, zinu pats ar hakiem un minigun lidinos bet ne terras :D

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nav tādas bandas "Vegoss gang" , laikam forumus esi sajaucis. 

 

btw, esmu redzams video, vēlams newarnot. 

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirstam ari sito, ka ielidojat musu hooda ar mini

  1.  
Edited by kris͏taps
+4wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Mazais Stiflers said:

da jus nabag dirsas riffa gang, redzeju jus ar hakiem, lideri ari, tikai nesmu no tiem cilvekiem kas filme 24/7, nevajg huinu dzit, zinu pats ar hakiem un minigun lidinos bet ne terras :D

tu esi tāds āzis pa dzīvi jebal,es pēdējos hakus izmantoju 2015.gada ,man prasa kas ir flooods vai flooied,es tādus šitus pat nezinu,nekad neesmu hakojis dalbajob,vienkārši tādai pīzdai ,kā tev tas nepielec,ka ir tādi cilvēki ,kas jēdz šaut.

 

48 minutes ago, kassels said:

Nav tādas bandas "Vegoss gang" , laikam forumus esi sajaucis. 

 

btw, esmu redzams video, vēlams newarnot. 

ko tu tur pļurkšķi,tevi laikam dauza ne?

 

man pie dirsas par wp :)

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2018 at 1:01 AM, zeusinx said:

ko tu tur pļurkšķi,tevi laikam dauza ne?

Piepisies, zīdaini. 

 

Edited by Keitija
rg līderim patīk editot
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...