• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[UCP Sūdzība], nepieskaitija līmeni


fryzlv

Recommended Posts

Sākumā ieskaitiju UCP-samp.lv 50 kredītus uz vārda Ray_Morenz, iztērēju 10EUR, sākumā nopirku par 10 kredītiem 500k, pectām nopirku par 20 kredītiem 100Exp, pectam par 20 kredītiem vel 100Exp, labi iegāju serverī un pārskaitija tikaj naudu, varbūt es biju kļūdijies aizmirsis iziet ārā no servera, labi tad es rakstiju Iekš spēles /report... un Viens no adminiem teica, lai pagaidu next PayDay, es pagaidiju un arī nekas neienāca, tad es teicu kad rakstīšu sūdzību samp.lv furmā!

Pierādijums, kad rakstiju /report sūdzību...     https://prnt.sc/lnqujo

Pierādījums, kad tika veikts maksājums...      https://prnt.sc/lnqri7

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Es pirmo reizi vispār veicu maksājumu, un ja šādas sūdzības neakceptē, tad sorry teikšu tā jūs zogat naudu, tam deļ ir tāda opcija, kur var bāst sūdzības un lai arī cik daudz tās netiktu pieprasītas jums viņas ir jāizlgābj, tos jūs parakstaties uz savas Reputācijas cik daudz jums var uzticēties!

Link to comment
Share on other sites

kamēr mani uzmeta serveris, tad es apjēdzu ko biju izdarijis, visur citur supports izpalīdz, bet šeit jau skrien raksti, kad būsim nežēlīgi viens pret otru...

Link to comment
Share on other sites

Jūs takā lohi, es jau teicu es sampu ilgi nespēlēju, turklāt pirmo reizi veicu maksājumu UCP-samp.lv 

Edited by kris͏taps
+2wp
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fryzlv said:

Jūs takā lohi, es jau teicu es sampu ilgi nespēlēju, turklāt pirmo reizi veicu maksājumu UCP-samp.lv 

pirmkārt UCP ir rakstīts ar sarkaniem burtiem, vajadzēja to izlasīt.

otrkārt, ja tev ieskaitīja naudu, znač biji offā un tas nozīmē to, ka tev xp pieskaitīja, tev vnk jāsagaida pd , katrā pd pacelsies līmenis, tā ir , ja nopērk xp.
Jo xp reģistrējas, bet līmeņi paceļas tikai paydayos.
Ja tomēr biji ig, kad pasūtīji, tad neko nedabūsi  bez kamāra.
Vari pamēģināt apskatīties /main vai tev nerādās xp tur dahuja un pamēģini sagaidīt paydayu, ja pēc pd nekas nenotiek, tad vien atliek gaidīt kamāra atbildi.

Domāju, ka vajadzētu visam nokārtoties, ja jau naudu saņēmi, tad xp arī gnj.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fryzlv said:

Jūs takā lohi, es jau teicu es sampu ilgi nespēlēju, turklāt pirmo reizi veicu maksājumu UCP-samp.lv 

ble dalbi visiem poxuj ka tu sampu ilgi nespeleji, tur izcelts ir lai neatrodies serveri kad perc kko caur ucp. taisi screenus un suti ipasniekam,ja nevari sutit tad gaidi kad ierakstis te, jo tagots jau ir

Edited by kris͏taps
suspends, +1wp
Link to comment
Share on other sites

Nu hz ,visiem var gadīties sazinies ar kamaru un tad jau manis

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Protams kad gadās, nu es piekrītu sarkanos burtus es nepaniju, līdz ieraudziju, man tikai atlika cerēt, kad biju nopircis, bet esmu sagaidijis jau vairāk kā 6payday un nekas nav pieskaitijies!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...