• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudzība] Par *Los Santos Vagos Gang* #1


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jimmy_Hernandez / Stiflers_Barbosa

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bīja terra pret Vagosiem, un es biju viens no BG tikai, un viņi bīja vairāki purni un visu laiku tik SK taisīja, un braukāja ar speed hax, kaut es bīju viens xD Jums bail vai kas ? Conor es sāku šaubīties, kāpēc es tev rec iedevu, ka tevi pienjēma tu neseko nemaz savai bandai līdzi, un neko nedari tā labā ! itkā esi pieaudzis, bet šī spēle tev baigi svarīga ;) Pasaki saviem biedriem lai iemācas bez hax spēlēt, paigaidam tu bez hax spelē, pamāci to vinjiem ar ! Sākat cienīt citiem spēles gaitu, nevis bojāt ... 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Šeit bus ss kur Jimmy mani ar Db nošāva hoodā ! - https://imgur.com/a/rWTAoW1  https://imgur.com/a/NAPZKbo    / Šeit bus par Stiflers_Barbosa kur mašīnai mirgo savādāku krāsa, utt un tas man šķiet ir hax cik es zinu, un tas cilveks tieši ar hax mauca - https://imgur.com/a/06fkHWC  https://imgur.com/a/81GQrf1

Link to comment
Share on other sites

Es tieši tad biju on , es hooda taisiju wepus, kā arī mizoju mandarīnus priekš Ruslana. 

Kā saka viņi atvēra Harija Potera grāmatu.Es viņiem teicu lai tā nedara , bet darīja.

 

No warn please, i was in that terra. :)

Link to comment
Share on other sites

Terras laikā db ir atļauts proti ar screen vien nepietiek nav redzams vai viņš taisija stāvošu vai arī braucošu :D + par Stifler Barbosa ar screen nevar redzēt ka viņam mašīna mirgotu. varbūt tev ir vēl kādi pierādijumi? 

Link to comment
Share on other sites

da fake sudziba, man pat tadu haku nav, co tu te, kauko saskrinoji vienkarsi del ta ka mes taisijam spawn kill :d man krediti ir taka ***, necenties man ban dabut :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Zanetti said:

Terras laikā db ir atļauts proti ar screen vien nepietiek nav redzams vai viņš taisija stāvošu vai arī braucošu :D + par Stifler Barbosa ar screen nevar redzēt ka viņam mašīna mirgotu. varbūt tev ir vēl kādi pierādijumi? 

Tur tak błjin viss ir redzams ! No sākuma cita krāsa pēctam jau ozranziiga ! Vairs nav ! 

 

41 minutes ago, Mazais Stiflers said:

da fake sudziba, man pat tadu haku nav, co tu te, kauko saskrinoji vienkarsi del ta ka mes taisijam spawn kill :d man krediti ir taka ***, necenties man ban dabut :)

Noteikti fake yea ! Pats tgt paljies ! Rekur ir pashi pieraadijumi sāk teikt visu sarkazmā, un pasaka , ka vinjam dahuja krediiti! Nu tå ir , ka spele tik visu laiku mauc naudu ! 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ramzze1 said:

Tur tak błjin viss ir redzams ! No sākuma cita krāsa pēctam jau ozranziiga ! Vairs nav ! 

 

Noteikti fake yea ! Pats tgt paljies ! Rekur ir pashi pieraadijumi sāk teikt visu sarkazmā, un pasaka , ka vinjam dahuja krediiti! Nu tå ir , ka spele tik visu laiku mauc naudu ! 

nu ble visi zin ka es hakoju un tev ari butu tas jazin, pareiz ka man haki ir :D bet tadu man tocna nav, galig poh, lai admins skatas (alex zanetti kur paliki dargais)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ramzze1 said:

Tur tak błjin viss ir redzams ! No sākuma cita krāsa pēctam jau ozranziiga ! Vairs nav ! 

 

Noteikti fake yea ! Pats tgt paljies ! Rekur ir pashi pieraadijumi sāk teikt visu sarkazmā, un pasaka , ka vinjam dahuja krediiti! Nu tå ir , ka spele tik visu laiku mauc naudu ! 

Nekādas krāsu maiņas tur nav redzams jo tev tur kautkādas kartupeļa grafikas

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zanetti said:

Nekādas krāsu maiņas tur nav redzams jo tev tur kautkādas kartupeļa grafikas

Jā nemaz ... Bet tur ar db hood spawn kill driikst taisiit ? Saprotu, ka teraa var jā, bet ne hooda ar db iebraukt uz sk taisiit !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...