• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Costa_Jefferson [DM,QS,NONRP,CS]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Arthur Hozel.

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Costa_Jefferson

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Neko, dzināmies pakaļ Joe_Yabuki iebraucām slīpi protams, šis uztaisa QS,DM,NONRP,CS.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Labrīt, viņa protams.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) Ir video!

 

Link to comment
Share on other sites

lol jūs atbraucāt uz manu teritoriju un vēl rokās ar ieročiem tu dunduks esi? , viņš atkal bija sūdos ieķēries un tāpēc brauc pie manis,lai viņu izvelku ārā ,viss saistīts ar IC,kāds tur qs,cs,dm,nonrp, vispār jēdz kaut ko no roleplay,sāksim ar to mazos ieročus nevajag rpot piemēram ,kā deagles 2. tu iebrauci manā rajonā un izdomā savus noteikumus ar ieroci rokās :DDD, 3. kāds tur sakars ar cs,esi redzējis reiz kādu filmu?

nonrp vispār lieki,šitādi ir samp el vē menti,kas neko nerubī no fiškas ;DDDDD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, zeusinx said:

lol jūs atbraucāt uz manu teritoriju un vēl rokās ar ieročiem tu dunduks esi? , viņš atkal bija sūdos ieķēries un tāpēc brauc pie manis,lai viņu izvelku ārā ,viss saistīts ar IC,kāds tur qs,cs,dm,nonrp, vispār jēdz kaut ko no roleplay,sāksim ar to mazos ieročus nevajag rpot piemēram ,kā deagles 2. tu iebrauci manā rajonā un izdomā savus noteikumus ar ieroci rokās :DDD, 3. kāds tur sakars ar cs,esi redzējis reiz kādu filmu?

nonrp vispār lieki,šitādi ir samp el vē menti,kas neko nerubī no fiškas ;DDDDD

Gudrītis b** :D:D

ka tikai no sūdiem izkulties, man ir vel 3 video ar tavu DM, nejau tikai savā teritorijā. 
Tu iebrauc vagosos tevi sāk vākt nost? RP IEmācies.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Lazdonis said:

Gudrītis b** :D:D

ka tikai no sūdiem izkulties, man ir vel 3 video ar tavu DM, nejau tikai savā teritorijā. 
Tu iebrauc vagosos tevi sāk vākt nost? RP IEmācies.

tu ambīli , tu esi ments un tu iebrauc gangsteru hooda ar ieroci un vēl uzstādi savus noteikumus ,tu būdams veterāns un kruķis neko nerubī no rp ,kā tikai filmēt un bāst hujzin,lai tik kāds skatās,šitādus abmīļus serverī netrūkst :DDD,tici man rp jēdzu vairāk nekā jūs abi kopumā :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zeusinx said:

tu ambīli , tu esi ments un tu iebrauc gangsteru hooda ar ieroci un vēl uzstādi savus noteikumus ,tu būdams veterāns un kruķis neko nerubī no rp ,kā tikai filmēt un bāst hujzin,lai tik kāds skatās,šitādus abmīļus serverī netrūkst :DDD,tici man rp jēdzu vairāk nekā jūs abi kopumā :)

Čalīti, ja tu RP jēgtu tad tevi nebāztu cietumā katru dienu un netaisītu par tevi sūdzības.
Tu esi viens no tiek kurš uzskata sevi par RP King, ne tā? :D Kontrolē ko runā, gaidi sūdzības rezultātu nevis krāj postus. 
GL.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Lazdonis said:

Čalīti, ja tu RP jēgtu tad tevi nebāztu cietumā katru dienu un netaisītu par tevi sūdzības.
Tu esi viens no tiek kurš uzskata sevi par RP King, ne tā? :D Kontrolē ko runā, gaidi sūdzības rezultātu nevis krāj postus. 
GL.

es jebal šitos mazos kanābes,kur tu redzi ,ka man katru dienu met jailā un taisa par mani sūdzības ? :DDDDD,tu esi pirmais invalīds ,kurš to izdarīja.....

es nemētāju nekādu rp king,vienkārši izskaidroju tādām muļķim,kas nerubī būdams ments fišku xdd,man bija 2k posti pazuda 1k tolka man ir krāt postus xddd,prosta atbildu uz tavu stulbumu :)

sjo vairāk nepostoju,nav jēga čatot ar kādu luni .

Link to comment
Share on other sites

Just now, zeusinx said:

es jebal šitos mazos kanābes,kur tu redzi ,ka man katru dienu met jailā un taisa par mani sūdzības ? :DDDDD,tu esi pirmais invalīds ,kurš to izdarīja.....

es nemētāju nekādu rp king,vienkārši izskaidroju tādām muļķim ,kā tu ,kas nerubī būdams ments fišku xdd,man bija 2k posti pazuda 1k,tolka man ir krāt postus xddd,prosta atbildu uz tavu stulbumu :)

Dzirdi, sākumā noskaidro cik vecs es esmu pirms rupji mini vārdu maziņš, otrais iemācies pareizi rakstīt, gramatikas kļūdas vairāk nekā saprašanas tev.
Trešais - Nomierini nerviņus, te tak var redzēt ka tu streso kā zīdainis. 
Chill nonrperi. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...