• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Oskar


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Carl_Damme

2. Administrātora niks spēlē :  OSKAR RAUL VENDETTA

3. Pierādījumi par pārkāpumu : zemāk 

4. Apraksts par situāciju : sūdzība par oskaru raulu vendetu  , tātad vinjs ir uzēdies uz manis un manus reportus neievēro , kā arī sūdžibas neiskata tā ka vajag , riktigs tuparila sāksim ar sūdzību nr 1 

vinjs saka ka video samontēts , tur 2 kadri salikti kopā , jo man nav pirkts fraps ... bet ingame laiku var redzet un chats nemaz nav mainijies .kā saka, aizstav savu dibendraugu  -

video redzami 2 video ar nonrep dm  , pirmais chalis lietoja ar speed hack , bet tas nav svarigi un atkal vinjs saka ka kkas nav tā kā vajag un tc .

Lūgums šīs lietas izskatit kadam prātā izaugušam cilvēkam nevis kkadam kas ir 8klasnieka prātā   . šis admins ir reals trash kā saka speletaji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Tuparila" es točna neesmu... Te tu parādi savu attieksmi pret administrāciju...Pēc tam tu saki , ka nepalīdz or smthing...Es personīgi nevaru 101reportam uzreiz atbildēt/specot...Par sūdzībām , izskatīju un izteicu savu viedokli + pieņēmu lēmumu tā kă tur ir jābūt...

GL dzīvē 14.gadīgais puikiņ...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, KovaKruts said:

Bet nobanot par joku vari...

Attiecīgi , kas tev ir joks , kas nav? Nodirst no galvas līdz kājām tas mūsdienās ir joks? Nu jā , vēl pubertāti neesi sasniedzis , tapēc viss tev joks un neapjēdz tā sekas

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Osᴋᴀʀ Rᴀᴜʟ Vᴇɴᴅᴇᴛᴛᴀ said:

"Tuparila" es točna neesmu... Te tu parādi savu attieksmi pret administrāciju...Pēc tam tu saki , ka nepalīdz or smthing...Es personīgi nevaru 101reportam uzreiz atbildēt/specot...Par sūdzībām , izskatīju un izteicu savu viedokli + pieņēmu lēmumu tā kă tur ir jābūt...

GL dzīvē 14.gadīgais puikiņ...

un atkal tu visus sauc par 14gadniekiem  :D  vai tev tas neapnik?  ar šadu attieksmi tu daudz gan sasniegis :D pienemsim. 

Tu nemāki kā cilvēks atbildēt  un reali nekam esi nederigs manās acīs  . Pus serverim tu nepatic jo tev ir slikta attieksme pret speletajiem un centies visiem ieriebt kas tev neizdabā.

Tu savu attieksmi vari rādīt citiem ne man puis 

 šeit normāls admins uzliek normālu sodu , bet tu neko no tā laikam nejēdz. Tur kur ar ieroci dm taisa tur tu saki ka nekā nava ... atstaj savu amatu un padoma vai tev to vajag

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2018 at 5:41 PM, Saimnieks said:

un atkal tu visus sauc par 14gadniekiem  :D  vai tev tas neapnik?  ar šadu attieksmi tu daudz gan sasniegis :D pienemsim. 

Tu nemāki kā cilvēks atbildēt  un reali nekam esi nederigs manās acīs  . Pus serverim tu nepatic jo tev ir slikta attieksme pret speletajiem un centies visiem ieriebt kas tev neizdabā.

Tu savu attieksmi vari rādīt citiem ne man puis 

 šeit normāls admins uzliek normālu sodu , bet tu neko no tā laikam nejēdz. Tur kur ar ieroci dm taisa tur tu saki ka nekā nava ... atstaj savu amatu un padoma vai tev to vajag

On 12/2/2018 at 5:41 PM, Saimnieks said:

un atkal tu visus sauc par 14gadniekiem  :D  vai tev tas neapnik?  ar šadu attieksmi tu daudz gan sasniegis :D pienemsim. 

Tu nemāki kā cilvēks atbildēt  un reali nekam esi nederigs manās acīs  . Pus serverim tu nepatic jo tev ir slikta attieksme pret speletajiem un centies visiem ieriebt kas tev neizdabā.

Tu savu attieksmi vari rādīt citiem ne man puis 

 šeit normāls admins uzliek normālu sodu , bet tu neko no tā laikam nejēdz. Tur kur ar ieroci dm taisa tur tu saki ka nekā nava ... atstaj savu amatu un padoma vai tev to vajag

UP!

Edited by kris͏taps
brīdināts
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...