• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Freddy_Leenan Sūdzība


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lieam_Kessler

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Policists ne rpo ka liek roku dzelzhus un dara citus pārkāpumus. Pirms iemeta mani jaila es ar chomu Mark_Kessler viņš teiks to pashu ko es. Vins wantoja par to ka brauc cela nepareizaja puse un izvilka ieroci  ar vienu mazu rp rindiņu un momentali gandriz saka shaut. 
4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://imgur.com/a/G180vIE

 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shotx said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lieam_Kessler

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Policists ne rpo ka liek roku dzelzhus un dara citus pārkāpumus. Pirms iemeta mani jaila es ar chomu Mark_Kessler viņš teiks to pashu ko es. Vins wantoja par to ka brauc cela nepareizaja puse un izvilka ieroci  ar vienu mazu rp rindiņu un momentali gandriz saka shaut. 
4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://imgur.com/a/G180vIE

 

Rokudzelži tika likti bez RP,jo tika nobugoti,kā redzams ,pec tam uncuff. Mazais,nevajdzēja rp avoido,man ir screen ,kur es rakstu ,me komandu, ka es tevi turu

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Legenda* said:

Rokudzelži tika likti bez RP,jo tika nobugoti,kā redzams ,pec tam uncuff. Mazais,nevajdzēja rp avoido,man ir screen ,kur es rakstu ,me komandu, ka es tevi turu

Neliakat wp

Tu esi tik low, tu bez jebkāda rp liec cietumā tos kuri tevi IC aizskar, pirmo reiz un 100 minūtēm mani ieliki par to ka pateicu *nāvi mentiem*, es runaju ar savu draugu mašīnā un kā tu to varēji dzirdēt jo pēc tam sekoja komanda /do logi ciet, kā tu lowak varēji dzirdēt? Pie tam sēdēji savā mašīnā. Otrajā reizē arī ieliki uz 80 minūtēm. UN vispār kā vari likt tik lielus sodus par IC uzdiršanu, tie sodi man bija lielāki 2x par slepkavību tu lowak. Atzīsties, ka tu bāzi visus kas kaut tevi nedaudz aizskartu, kaut ar rp, bāzi cietumā ar tādiem sodiem! Domāji, ka tiksi sveikā cauri?

Edited by Keitija
tavas domas neprasīja, nepatīk, taisi savu sūdzību
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Shotx said:

Nu ar lowiem nav jegas neko strideties 

Nu es ar tevīm jau nestrīdos,un pat nevēlos.

Kā teica kizaru "Pie datora visi gudri" Ielikšu screen ,kur tu RP avoidu, tu sēdēsi zem bana 7 dienas,bet es atsēdēšu jailā,nav grūti jau.

15 hours ago, ŠmurdaXD said:

Neliakat wp

Tu esi tik low, tu bez jebkāda rp liec cietumā tos kuri tevi IC aizskar, pirmo reiz un 100 minūtēm mani ieliki par to ka pateicu *nāvi mentiem*, es runaju ar savu draugu mašīnā un kā tu to varēji dzirdēt jo pēc tam sekoja komanda /do logi ciet, kā tu lowak varēji dzirdēt? Pie tam sēdēji savā mašīnā. Otrajā reizē arī ieliki uz 80 minūtēm. UN vispār kā vari likt tik lielus sodus par IC uzdiršanu, tie sodi man bija lielāki 2x par slepkavību tu lowak. Atzīsties, ka tu bāzi visus kas kaut tevi nedaudz aizskartu, kaut ar rp, bāzi cietumā ar tādiem sodiem! Domāji, ka tiksi sveikā cauri?

"Nāvi,mentiem" jailā tu mani apsaukāji tā,ka tava mamma ja zinātu tevi mājā neielaistu. Varu uzprasīt zināmam modam, un arī pēc IP tevi atrast, neesi zinājis par tādu propogandu internetā,ja gribi sūdus,tev tie būs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...