• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sūdzība) *Grove Street Gang* #1


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ryan_Gainz

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bīja vispār no sākuma, ka manu čomu visu laiku šava nost, jo domāja , ka tas Rudis, ir tas loxs, bet isteniba, tas nebiija vinjs, un vinju tik visu laiku killoja, tad es iejaucos, un tālak jau Ryans no GSg iezslēdza hph ... Un tur vel redzams aims!

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :   Šeit bus video - 

 Te bus ss par viņa ping, tieši pēc ta kad vinjs mani novāca - https://imgur.com/a/IaNbfOx         Šeit bus ss kur vinjs man uzraksta, to , ka vinjam ir vairak kredīšti nekā, es spētu nofilmēt video ! - https://imgur.com/a/FI6Cejb  Bet vai tas ir normāli? Tak šitādi cilveki kas spēle ar hax, un ir nobugojuši kredītus maisa citiem spēles gaidu ! Tiešam ja butu citi serveri visi aizskrietu citur, jo šeit ir iespēja kautkādīgi nobugot kredītus da fak ? Kova tak izdari ta lai nevarētu ... Vismaz kāds var atbalstīt šo ? 

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

tu Rayenam ja labi 1x Trapiji  :D 

+ Tavs Rudis Hooda lielijas kad ir nopircis Accountu par ko bano 365  

+ tev ss Feikots sakrasojis kaut ko pa daudz esi https://imgur.com/a/IaNbfOx 

maybe vel sito izmanto  ?:D 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Heil Hitler said:

Tu man trāpīji vienu reizi, ko tu tur vari pierādīt ar to? 

 

Pasties kārtīgak veciit ;) ! Es tur trāpiju 3x un nevienu nenonjēma, un tik perfekti 2 lodes ieliku ! Ko i ? Ko spiežat - Rep ? Taisniiba acīs grauž ?

 

3 minutes ago, Maximiliano said:

tu Rayenam ja labi 1x Trapiji  :D 

+ Tavs Rudis Hooda lielijas kad ir nopircis Accountu par ko bano 365  

+ tev ss Feikots sakrasojis kaut ko pa daudz esi https://imgur.com/a/IaNbfOx 

Noteikti, ka vienu reizi traapiju xD ! Redzeesim to beigās kuram taisniiba ta buus ! Beidz vienreiz dirst, un iemacies kontrolēt savus biedrus!

  • Like 1
  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ramzze1 said:

Pasties kārtīgak veciit ;) ! Es tur trāpiju 3x un nevienu nenonjēma, un tik perfekti 2 lodes ieliku ! Ko i ? Ko spiežat - Rep ? Taisniiba acīs grauž ?

 

Noteikti, ka vienu reizi traapiju xD ! Redzeesim to beigās kuram taisniiba ta buus ! Beidz vienreiz dirst, un iemacies kontrolēt savus biedrus!

Kāpēc tu raudi par -rep? 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ramzze1 said:

Pasties kārtīgak veciit ;) ! Es tur trāpiju 3x un nevienu nenonjēma, un tik perfekti 2 lodes ieliku ! Ko i ? Ko spiežat - Rep ? Taisniiba acīs grauž ?

 

Noteikti, ka vienu reizi traapiju xD ! Redzeesim to beigās kuram taisniiba ta buus ! Beidz vienreiz dirst, un iemacies kontrolēt savus biedrus!

Pagaidi Tu man prasiji lai pienemu Feiku kas ir Nopircis Accountu :DD  par to tu saki Raudat un aizgaji Draudot ka Vla busot 100%   visas teras :D  Gl ar tavu Feik Draugu :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Maximiliano said:

čPagaidi Tu man prasiji lai pienemu Feiku kas ir Nopircis Accountu :DD  par to tu saki Raudat un aizgaji Draudot ka Vla busot 100%   visas teras :D  Gl ar tavu Feik Draugu :D

Es tev prasiju lai tu pienjem manu čomu nevis feiku ;)  Es neraudaju un es tieshi neteicu, ka bus mums 100% ar etrraam ! 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ramzze1 said:

Es tev prasiju lai tu pienjem manu čomu nevis feiku ;)  Es neraudaju un es tieshi neteicu, ka bus mums 100% ar etrraam ! 

Es Neņemšu Banda Kadu Feika cilveku kas ir pa naudu nopircis no cita cilveka accountu :D  Gaidam admina lemumu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Maximiliano said:

Es Neņemšu Banda Kadu Feika cilveku kas ir pa naudu nopircis no cita cilveka accountu :D  Gaidam admina lemumu :)

Vinjs nav pa naudu pircis acc ... Tas acc vienkārshi ir atdots  ! Jo vinja tur paziistamais vairs negribeeja kappat . 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ramzze1 said:

Vinjs nav pa naudu pircis acc ... Tas acc vienkārshi ir atdots  ! Jo vinja tur paziistamais vairs negribeeja kappat . 

Arī atdot acc nedrīkst vecīt,papal

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...