• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Grove_Street Memberi Atkal DMo


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lieam_Kessler

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Eddie_Cammisano., ,  Jonny_Winchester Un pirmit iespejams ari citi

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :  Es braucu ar taxi man bija izsutijums braucu tur. Skatos izsutijums tads divains uz jumta pasutits XD. Domaju viss jau chill kapu no mahas lauka lai dabutu check point un uzradas 2 grove memberi. Es tai bridi nefilmeju tapec nevaru to paradit. Vini mani prosta bez RP panema noshava. Soreiz iesledzu obs braucu back un ka jau domaju grove memberi tur vel ir un viens mani ietriecas un uzrakstiju uz joku ahahha. Vins Eddie_Cammiliano izkapa no mahas un bez rp panem un nosauj raksta hahahah. pec manam domam vini ir pelnijusi visi jail bet ja nu visi tad Eddie_Cammiliano Jau noteikti.
4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu visu vaina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://youtu.be/WycQ7tCREUk

 
  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Lol ko tu mani ar kadu citu jauc. Man kads izsauca taksi es tur aizbraucu. Neviena tur nebija peksni viens Grovs mani ne pričo sāk šaut nost. 2x ir ta ka braucu filmet ja nemaki skaitit itka es nerunaju nekadu huinu ieraudziju chuvaku lekajam aizbraucu apstajos ka vidoe ir redzems un tas Eddie_Comassino mani ietriecas un es uzjoku uzrakstiju ahahha neko citu jakas ja tev ahhah skaitas ka kautkada uzdiršana tad es nesaprotu. Es pat ar tevi nekad runajis neesmu ne GSF tikai ar arthur_Kessler

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...