• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Ellu_Cheastwoodu, Andrew_Lee


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Miks Annderosns2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ellu_Cheastwood un Andrew Lee

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Ea gāju piteikties uz Ceļu policiju un mani sāka dzīt ārā kautvai neko nebiju izdarijis. Tad šie abi {Policisti} Ellu_Cheastwoodu un Andrew_Lee izvilka acu gāzu bez erp un tā stāveja ar paverstu galu pret mani.Tad šī kundze Elllu Cheastwood sāka man ar to pūst bez brīdinājuma.Tad kad gribēju iet prom mani cuffoja. Kad viens policists unncufoja lika iziet es izgāju un uz man iešāva ar tazer arī bez brīdinājuma.Un tad es izgaju logoff jo mani gribēja arestet kautvai nebiju neko izdarījis.

 

4. Kā vainas dēļ tas notika :Šie divi policist iEllu_Cheastwood  un Andrew_Lee sāka pārkāpt savu noteikumus  {qs,nonerp, un papusei cs}

 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://failiem.lv/u/q8bwyaqk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sveiks, tevi Kārlis atteica, jo tu nomixoji, un tad kad viņa palīgs tevi dzina ārā tu neklausīja. Takā tev tur bija bija CS. Pēctam es pienācu un man jau rokas bija asaru gāze, un es visu ar rp darīju, takā lūdzu nedirss.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rudolfs Ķezberis said:

Andrrw tu esi rly nonrp un dmo bez rp un taisi cs un stadini vnk la tev kk arestet maliekas ka tu vnk dumš

 

Tev Warn būs, un jakas tev pierādijumi ir kad es taisu cs,nonrp,dm? taisi sūdzību ja tev ir. Tu pats staigā takā staigulis pa orgām, un mixo katru reizi /r čatā. BB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...