• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[ Sūdzība] Bomb Sharma


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy Leenan

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bob Shurmanda

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : OOC INS jaut formā

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa mammas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://imgur.com/a/CRERYqM

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Legenda* said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy Leenan

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bob Shurmanda

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : OOC INS jaut formā

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa mammas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://imgur.com/a/CRERYqM

Hey, pirmām kārtām verat ciet, nav norādīts pareizs apsūdzētā vārds. *Stūlbs* principā tikka pielotots kā jautājums un tas nozīmē, bija jātbild ar jā nē, nevis ooc insult , jo atkārtošu vēlreiz, tas bija jautājums. Atkal izcēlies ar savu *augsto* iq līmeni un savu lowismu  kā jau zemā iq pārstāvis.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ŠmurdaXD said:

Hey, pirmām kārtām verat ciet, nav norādīts pareizs apsūdzētā vārds. *Stūlbs* principā tikka pielotots kā jautājums un tas nozīmē, bija jātbild ar jā nē, nevis ooc insult , jo atkārtošu vēlreiz, tas bija jautājums. Atkal izcēlies ar savu *augsto* iq līmeni un savu lowismu  kā jau zemā iq pārstāvis.

Hey, negribi iet ***?Tu izdariji noteikuma parmapumu,man vienalga chatt off gaidam acc

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Legenda* said:

Hey, negribi iet ***?Tu izdariji noteikuma parmapumu,man vienalga chatt off gaidam acc

Norādi kurās vietās es pārkāpu noteikumus? Tu met visus bez iemesla jail, jo IG insult uzter personiski, mix. Met visus jail bez rp, nonrp. Brauc bg hood, bez jebkāda iemesla nošauj visus, tu vislaik pārkāp noteikumus, un admin kā parasti tevi piesedz. Bet tad kad kāds cits kaut ko izdara, met sūdzību.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Legenda* said:

Hey, negribi iet ***?Tu izdariji noteikuma parmapumu,man vienalga chatt off gaidam acc

Un tu uz neapstrīdamu faktu atbildēji ar šo, pie tam tāda Bomb_Sharma serverī nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...