• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sūdzība) *Los Santos Vagos Gang* #2


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alex_Alvarez / Video Redzams ! 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bīja terra pret Vagosiem un viņi atkal ar hax tik mauca ! 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu !

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Pirmais video bus par to kā Alex Alvarez no vagosiem ateleportējās uz jumta, un tas bus yt jāskata palēlinājumā uz 0:09 sākat skatīties , ar palēlinājumu !!  Viss ideāli redzams . - 

 Otrais video ir par to, ka lai jūs nesāktu teikt, ka uz jumta kā var zināt kas bīja, bet viņi bīja tikai 2 on un ja Frank admins nemūldēs viņš var pierādīt arī ;) Un njemiet 2 video kur ir , ka otrais no VG ir savādāks skins - 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

parādi man kaut vienu hax, un ja tu veido sūdzību par personu, nevajag novelt to uz organizāciju, un uz tā jumta var uzlēkt ar mp5 bugu.

P.s nekādus hax es te neredzu , noperc mp5 uz lēc, ja protams mācēsi pareizi bugu izmantot :D Kā arī ar tavu timecycle neko tur saprast, viss rozā un miglā.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Melnukss said:

parādi man kaut vienu hax, un ja tu veido sūdzību par personu, nevajag novelt to uz organizāciju, un uz tā jumta var uzlēkt ar mp5 bugu.

P.s nekādus hax es te neredzu , noperc mp5 uz lēc, ja protams mācēsi pareizi bugu izmantot :D Kā arī ar tavu timecycle neko tur saprast, viss rozā un miglā.

Tur viss ir redzams mazāk dirst vajag ;) ! Drikst uz jumtiem tiem kur var tikai ar kajam tikt, un bīja redzams, palēlinajuma ja uzliek , ka vinjs tur teleportējās pēkšņi ! Protams, ka juus to nevarat saprast, jo no viena team ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es šeit neko aizdomīgi neredzēju, izņemot Carter Howard hph kas protams netika nofilmēts, jo tak 3banoti hakeri - +1wp.  Pafilmē savējos vispirms, ja esi tik pareizs.. umņičītājs.. kiddo

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ieslēdz lielāku draw distance un pats redzēsi, ka es jau tur biju. Visiem sen zinams, ka tp sen vairs nestrādā tāpat, ka daudzi citi haxi

Skaties otru vidosi kur no 0:01 arī uzreiz atteleportējas visi uzreiz HAXXXXXXXX 

Iesledz galvu idiot

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, -Anonymous said:

@Ramzze1  Šeit tu noteikti nehax... Paskaties uz sevi pirms raksti sūdzību par sevi..

 

Protams, ja man butu spēcīgs kompis taja pašā brīdi tad es butu iedevis video! Bet nu doma, ka es hax .... tagat man katrai terrai bus video ;) Vairs nebus kā agrāk visi teica, ka hax ...!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...