• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sudziba)Bryan Fury


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Frank Accardo

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Bryan Fury

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :

4. Kā vainas dēļ tas notika :Gan jau ka vina, acc bija on, bet nenobanoja ari to vaina gan jau 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Vid

 

Link to comment
Share on other sites

Iedo saiti kur tu to hp radaru nokačāji, lūdzu

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Valdis15 said:

Iedo saiti kur tu to hp radaru nokačāji, lūdzu

Tu nevari te postot , atvainojos par postu tikai gribeju pabridinat cilveku

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Tatad Jus atbraucat uz musu hood demot vairakart. Paslepos uz jumta no jums pasavu moz pretim paris reizu,bet paligprogrammas nelietoju.

Kapec tev taja video nav redzams ka es afk esmu??? Kas tev tas pa DMI? Kas neparada ka es izeju off???

Moz tavs suda aims uz mani nevelk jo izmantoju anti aim!

Poh sanemshu nepatiesu banu nopirkshu unban nesmu bomzis ka tu kas taisa fake sudzibas jo tik tiesam man nau nekadu hax.

Laumai aisutisu to anti aim moz taja kada hernja cakarejas nezinu bet paldies par sudzibu un paldies par banu ko samociji.

Tu cipa man trapi bet man neviens no jums nevareja trapit jo biju paslepies aiz jumta malinjas. Nu hz teiksu draugiem lai so serveri labak nespele kamer nesalabos sos bugus.

EM lovi esat lovi paliksiet.ata

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Tekken3 said:

Tatad Jus atbraucat uz musu hood demot vairakart. Paslepos uz jumta no jums pasavu moz pretim paris reizu,bet paligprogrammas nelietoju.

Kapec tev taja video nav redzams ka es afk esmu??? Kas tev tas pa DMI? Kas neparada ka es izeju off???

Moz tavs suda aims uz mani nevelk jo izmantoju anti aim!

Poh sanemshu nepatiesu banu nopirkshu unban nesmu bomzis ka tu kas taisa fake sudzibas jo tik tiesam man nau nekadu hax.

Laumai aisutisu to anti aim moz taja kada hernja cakarejas nezinu bet paldies par sudzibu un paldies par banu ko samociji.

Tu cipa man trapi bet man neviens no jums nevareja trapit jo biju paslepies aiz jumta malinjas. Nu hz teiksu draugiem lai so serveri labak nespele kamer nesalabos sos bugus.

EM lovi esat lovi paliksiet.ata

Tu pret mums savi apmeram kadas 30 sekundes pa tam 30 sekundem es tev biju iesavis dahuja reizes ar Counter Strike ieroci un tev pat mazliet hp nenorava,vel mans biedrs rakstija ka tev ir hph, un tu ar savu m4 mums beri vel atpakal, un saki ka staveji afk? Kads sakars tur ir aimam ja es tadu nepielietoju kam tas vajadzigs.

Principa anti aim ari skaitas ka paligprograma, bet tas jau ta.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Valdis15 said:

Iedo saiti kur tu to hp radaru nokačāji, lūdzu

To es pats taisiju prieks sevis, mana yt kanala var atrast to.

Edited by Keitija
dubultposts
Link to comment
Share on other sites

Es tev saku nopietni MAN NAV HPH HaX.

Nesen atsaku spelet samp. Kapec man vajadzetu HPH ja acc ir on??

Pie tam rakstiju ka jus mus 2 demojat musu hood!

Anti aim ir tas pacs kas tev DMI un tas cik zinu ir atlautas programmas!

Nelietotu So programmu,bet besij ara ka MB ir daudz hakeru ar aim.

Vecit padoma ar galvu,kam man tas Hph vajadzigs,Un nepieciesams ja es ka man lov hp izeju off?

Ja zinatu kur to hph atrast butu labi,jo es nekad nesmu izmantojis hax saja serveri,un nezmantosu ,ja kadreiz set speleshu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tekken3 said:

Es tev saku nopietni MAN NAV HPH HaX.

Nesen atsaku spelet samp. Kapec man vajadzetu HPH ja acc ir on??

Pie tam rakstiju ka jus mus 2 demojat musu hood!

Anti aim ir tas pacs kas tev DMI un tas cik zinu ir atlautas programmas!

Nelietotu So programmu,bet besij ara ka MB ir daudz hakeru ar aim.

Vecit padoma ar galvu,kam man tas Hph vajadzigs,Un nepieciesams ja es ka man lov hp izeju off?

Ja zinatu kur to hph atrast butu labi,jo es nekad nesmu izmantojis hax saja serveri,un nezmantosu ,ja kadreiz set speleshu.

Nu es nezinu bija vai nebija hph, bet tev hp nerava nost vispar vismaz mana skatijuma un manas komandas biedru skatijuma.

Mafbizz laika bija tiesi tas pats mes visi savam pa tevi, bet tev nerava hp nost un tu prosta noberi mani ar emku, ja nemaldos ari tam video ir man jabut kkur.

Link to comment
Share on other sites

Nu vecit nezinu kas tev tur nav kartiba,bet man rauj nost hp.

Ja man butu bijis hph pimkart butu jus tur visu hood izstirijis ,vai ne ta?

MB Laika ja ta butu bijis butu sen banots jo cik man zinams so syy skatas ta nopietni vai nehako!

Kapec tad istiepos pie rudas kaudzes kad jus savat? Pec tam?

Un kapec tad nesi neko teicis man ieprieks ka man kaut kas bugojas .

Tev parada ka man nerauj hp vai ne? Bet man raujnost,tapec es rr taisiju nezin cik reizes ka jus mus ar Rob demojat hood.

Nekas notesteshu kad acc bus off ka strada DMI+aim kad man ieslegts anti aim.ja radis ka man trapa un nerauj hp nost nu tad papalsa pacs,Jo sis anti aim parasto un videjo aim man netrapa +Man tab lista rada kas lieto aizliegtas programmas jo sis anti aim speciali veidots no servera admidnistratora ne si servaka bet ir.

Man to draugs iedeva kas set spele un vinjs jau te spele sen un vinjam problemu nav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tekken3 said:

Nu vecit nezinu kas tev tur nav kartiba,bet man rauj nost hp.

Ja man butu bijis hph pimkart butu jus tur visu hood izstirijis ,vai ne ta?

MB Laika ja ta butu bijis butu sen banots jo cik man zinams so syy skatas ta nopietni vai nehako!

Kapec tad istiepos pie rudas kaudzes kad jus savat? Pec tam?

Un kapec tad nesi neko teicis man ieprieks ka man kaut kas bugojas .

Tev parada ka man nerauj hp vai ne? Bet man raujnost,tapec es rr taisiju nezin cik reizes ka jus mus ar Rob demojat hood.

Nekas notesteshu kad acc bus off ka strada DMI+aim kad man ieslegts anti aim.ja radis ka man trapa un nerauj hp nost nu tad papalsa pacs,Jo sis anti aim parasto un videjo aim man netrapa +Man tab lista rada kas lieto aizliegtas programmas jo sis anti aim speciali veidots no servera admidnistratora ne si servaka bet ir.

Man to draugs iedeva kas set spele un vinjs jau te spele sen un vinjam problemu nav.

Es un mani komandas biedri tev bijam jau sen kliegusi, ka tev ir hph butu vismaz to piefiksejis un darijis kko lietas laba jo mes runajam pa dc un tapec mes vairak kart braucam pie jums demot, bet tev nezinu kas tur laggo jo hp musu neviena ekrana tev nenemas nost bija tas viens bridis kad tev nerava hp nost es idzomaju tikmer ieslegt recordingu pienaca tas bridis ka mes visi bliezam pa tevi no visam malam un tev ka stav full hp ta stav.

Tu jau vari mani nemaz necensties iebiedet ar savu anti aimu un kkadu hrenu kas tev kko tur rada jo es tadus ka aimus nelietoju man ir pietiekami veikla roka lai paspetu notemet un izsaut vismaz tris vai vairak reizes pret vismaz diviem cilvekiem reize, tapec uz mani baigo iespaidu tas neatsaj ko tu tur saki 

Link to comment
Share on other sites

Da ja man butu bijis hph, Butu tur jus visus nahrinizejis vai ne ta?

Cata redzeju ka kliedzat,Tev video rada citu man citu. Tev paradija ka man hp nav nemaz nonacis nost,a man ka 10+-hp palicis.

Vareji vismaz manu pingu uzfilmet,moz pinga dell nezinu.

Doma biedeju tevi,Hmm ja gribetu iebiedetu.

Pashi jus hakojat, cipa jusu fam.

Poh man nav gruti nopirkt unban par nepatiesu ban,A jums jaills par mass Cs Mass Dm!

Varejie uzrez pateikt ka sirds sasapejas ka 2 pacanus novakt nevarat,un papisat rudu,un nebij ka RK uztaisit.

Taka nepiksti Prusak,vel nospiedis kads tevi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tekken3 said:

Da ja man butu bijis hph, Butu tur jus visus nahrinizejis vai ne ta?

Cata redzeju ka kliedzat,Tev video rada citu man citu. Tev paradija ka man hp nav nemaz nonacis nost,a man ka 10+-hp palicis.

Vareji vismaz manu pingu uzfilmet,moz pinga dell nezinu.

Doma biedeju tevi,Hmm ja gribetu iebiedetu.

Pashi jus hakojat, cipa jusu fam.

Poh man nav gruti nopirkt unban par nepatiesu ban,A jums jaills par mass Cs Mass Dm!

Varejie uzrez pateikt ka sirds sasapejas ka 2 pacanus novakt nevarat,un papisat rudu,un nebij ka RK uztaisit.

Taka nepiksti Prusak,vel nospiedis kads tevi.

Ko tu tagad te telo varoni ka nevarejam jus nošaut jau cik mes reizes jus novacam a jus visi,ka kaut kadi berni off hujarijat kur prikols ja cinas tad cinas nabagi. Man taja laika nebija filmet tavu pingu ja jau tev nav gruti nopirkt unban ko tad tu vel čiksti beidz atbildet uz postiem un gaidi banu un tad perc unbanu johaidi nekraj postus tak.

Gaidam administracijas atbildi labak

Link to comment
Share on other sites

Tu mazais atsaldeni,mes 2 pret 6 vai 7? Padoma ar savu tusho pauri.

Ko mes varam izdariit?????? Tusaki ka mes nomiram?. A ko tad tasi feke sudzibas. Mes log off Neaptestais pavijan.

Nesanaca nodemot tapec fake sudzibu uzstaisijat. Savadak netaisitu mass cs mass dm, Mafijas nav tadas lietas ka Getto lovak. Atzinaties par parkapumu.

Kas notika MB ka bijam vienada skaita? laikam papisiens ne taja diena?

Gribu un atbildu.Tu man nesi nekas lai aizliegtu.

Es esmu par savu taisnibu,tapec ari rakstu,Jo nepatiesu banu nevelos sanemt,tapec ari postoju Prusak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/19/2018 at 3:45 PM, Tekken3 said:

Tu mazais atsaldeni,mes 2 pret 6 vai 7? Padoma ar savu tusho pauri.

Ko mes varam izdariit?????? Tusaki ka mes nomiram?. A ko tad tasi feke sudzibas. Mes log off Neaptestais pavijan.

Nesanaca nodemot tapec fake sudzibu uzstaisijat. Savadak netaisitu mass cs mass dm, Mafijas nav tadas lietas ka Getto lovak. Atzinaties par parkapumu.

Kas notika MB ka bijam vienada skaita? laikam papisiens ne taja diena?

Gribu un atbildu.Tu man nesi nekas lai aizliegtu.

Es esmu par savu taisnibu,tapec ari rakstu,Jo nepatiesu banu nevelos sanemt,tapec ari postoju Prusak.

Tu ir low vai kas ar tevi ir ? Brinos ka vel skraidi sampa vispar! Tev bija hph jo kpc gan citi manas komandas biedri nevareja tevi nosaut ? Tu taks kurts esi un unban vari nopirkt ko tu streso nesaprotu? ja neesi vainigs tad neesi lai sito izskata admini nevis tu taka gaidam galvena administratora teikto un tikmer aizveries 

Link to comment
Share on other sites

Tu pacs esi Low darugs! Kas tu esi par spragoni lai man ko aizliegtu darit? Gribu un speleju. Nevajaga sedet uz jumta pie bankas un demot cilvekus bernin.

Nevareja nosaut,jo netrapijat man. Paskaties citas ban apelacijas,ka visi anti MG un anti aim te cakarejas! Nesmu neko lietojis. ienaku paskatities kas te jauns ,bet viss te ir pa vecam, tautas maz,visi hako un demo. Tapec speleju ar Draugu citur. Tapec nepiksti,ka bernelis kas nav dabujis Bombonku.

Kads sakars krutumam?

Es nestresoju esmu par savu taisnibu.

Nedomaju kaut kada calena prieksa te kluset.

Butu labak pacs paklusejis,un Pamacijies RP, nevis demot tautu lai dabutu takeup.

Viss cav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tekken3 said:

Tu pacs esi Low darugs! Kas tu esi par spragoni lai man ko aizliegtu darit? Gribu un speleju. Nevajaga sedet uz jumta pie bankas un demot cilvekus bernin.

Nevareja nosaut,jo netrapijat man. Paskaties citas ban apelacijas,ka visi anti MG un anti aim te cakarejas! Nesmu neko lietojis. ienaku paskatities kas te jauns ,bet viss te ir pa vecam, tautas maz,visi hako un demo. Tapec speleju ar Draugu citur. Tapec nepiksti,ka bernelis kas nav dabujis Bombonku.

Kads sakars krutumam?

Es nestresoju esmu par savu taisnibu.

Nedomaju kaut kada calena prieksa te kluset.

Butu labak pacs paklusejis,un Pamacijies RP, nevis demot tautu lai dabutu takeup.

Viss cav.

lol

Edited by Keitija
dubultposts + lieks posts
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tekken3 said:

Tu pacs esi Low darugs! Kas tu esi par spragoni lai man ko aizliegtu darit? Gribu un speleju. Nevajaga sedet uz jumta pie bankas un demot cilvekus bernin.

Nevareja nosaut,jo netrapijat man. Paskaties citas ban apelacijas,ka visi anti MG un anti aim te cakarejas! Nesmu neko lietojis. ienaku paskatities kas te jauns ,bet viss te ir pa vecam, tautas maz,visi hako un demo. Tapec speleju ar Draugu citur. Tapec nepiksti,ka bernelis kas nav dabujis Bombonku.

Kads sakars krutumam?

Es nestresoju esmu par savu taisnibu.

Nedomaju kaut kada calena prieksa te kluset.

Butu labak pacs paklusejis,un Pamacijies RP, nevis demot tautu lai dabutu takeup.

Viss cav.

Es un low? Draugs tad tagad ta pasedi maka un pakluse tiesam ja jau tu te nespele tad ari tu nepazisti tautu serveri kurs ir low un kurs nav taka tu nevari spriest par to.

Es tev neaizliedzu neko darit tikai iesaku labakos variantus, bet tu pat to nesaproti [LOW] Ok spele kas ta man!

Kad es sedeju uz jumta un demoju pierdijumi ir ? Ja nav tad atkal sedies draugs un pakluse sturi e bet paga nesac raudat par patiesibu...

NEVAREJAM NOSAUT, JO NETRAPIJAM TEV? waaaaat? http://prntscr.com/lzchhv  Tur redzams ka taja bridi pat animacija nostradaja, un jau x38 reizi biju tev trapibijis un kads bija tavs hp ? 100% vel joprojam [NAV NAV HPH ]

Bernelis tev paskaties uz sevi tev vel muteres piens uz lupam un tu kaut ko dirs man te.... labojums Bombongu, tu stulbais krievs kam bikses tievs !

Sakars tads ka tu esi liels bezsakars 

Par kadu taisnibu ? ja te drikstetu postot vel citi veilveki visa mana komanda pateiktu ka tev hph bija 

Nedoma kluset? Pff a kas tu esi lai man kaut ko pateiktu ?

Un atkal iet labojums [Pats] nevis pacs vismaz to tu butu iemacijies kadreiz 

Paldies dievs ka nepiedzimu krievs viss cyaa bral

Link to comment
Share on other sites

Nevarnot, Ne ig bralis paludza bet istais bralis paludza lai ierakstu vinja vieta sim cilvekam.

Ew draugs? Tew pieree wai ka? Atradisu galav bus! Kapec? manu bratanu neaistiksi un neaizvainosi! Kapec! Winjs dark,ne Fury mozs! Palidzeju ieladet sampu ieliku anti aim kas notika??? Servers huinju uzdzina moz! Musu  fem nehax moz. Neliec man  te rakstiit tas mans istais bralis no 4 netici iedoshu parunat!

Mazais milais Cilvecinjs laumuks mani zin, es nehax,bet tas ko redzat ir fake, bus japerk sikajam nopirkshu unban,pacs esmu acc Eng serveri tapec te nekapaju. Bet tocnna naw hax Brall. Serwaks cakarejas neko darit.

Fred nepis bratam smadzeni jo visi zin ka vinjs gudraks par tewi, Un ja kas tev nepatik uzdis man tad redzesim kuram pauri ar winu pisaku uzrakstishu te es biju,wai ciemos ar tewi, ar maceti

ta draudzigi parunashu

Edited by Keitija
lieks posts, nav jāposto svešās sūdzībās, neesi ne autors, ne apsūdzētais
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Mad Drago said:

Nevarnot, Ne ig bralis paludza bet istais bralis paludza lai ierakstu vinja vieta sim cilvekam.

Ew draugs? Tew pieree wai ka? Atradisu galav bus! Kapec? manu bratanu neaistiksi un neaizvainosi! Kapec! Winjs dark,ne Fury mozs! Palidzeju ieladet sampu ieliku anti aim kas notika??? Servers huinju uzdzina moz! Musu  fem nehax moz. Neliec man  te rakstiit tas mans istais bralis no 4 netici iedoshu parunat!

Mazais milais Cilvecinjs laumuks mani zin, es nehax,bet tas ko redzat ir fake, bus japerk sikajam nopirkshu unban,pacs esmu acc Eng serveri tapec te nekapaju. Bet tocnna naw hax Brall. Serwaks cakarejas neko darit.

Fred nepis bratam smadzeni jo visi zin ka vinjs gudraks par tewi, Un ja kas tev nepatik uzdis man tad redzesim kuram pauri ar winu pisaku uzrakstishu te es biju,wai ciemos ar tewi, ar maceti

ta draudzigi parunashu

Huli nevarnot pirmkart? Ko? Tu raksti vina vieta jo esi vairak kart saskaries ar tadam sudzibam un tavam bratanam nav vardu krajums vai kas jums tur ir ? 

Tu doma ko tu bazare es nav nekads 12 gadnieks kuram jabaidas ka man interneta saka, ka piere dabusu tu te kaut kads interneta muskulis man draudi es pat dzive ar tevi varetu runat ka seit rakstu tu doma man tas traucetu ? Un ka es tavu bratanu aiztieku man tads jautajums ? 

Nesaprotu kas jums ir ar to anti aim ble ja es sauju bez aima gribi teikt visai komandai manai ir aims un neviens nevare ta del trapit ? Padoma ar galvu chal. Serveris ir hujna to visi zin bet nejau nu 38x trapi un nenorauj hp tas jau par traku ir. 

Un chal es nav Fredys tu zbal ja. Ja vins butu gudraks par mani tad vins neliktu tev rakstit sava vieta. Un tu spej ar vienu pisaju izardit galvu ahujek tu mums te terminators jebak interneta muskulis. 

Link to comment
Share on other sites

Pietiks dzīt kaut kādu bezsakaru, tāpēc visi,kas postos zem mana topika ,ieskaitot, sūdzības autoru un apsūdzēto, tiks apbalvoti ar wp.

Gaidiet administrācijas lēmumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...