• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ralf_Wizz


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ray_Morenz

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Ralf_Wizz

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :  RP laikā igonē ko sauc par (RPavoid) un Taisa (Mix)

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)-   https://prnt.sc/lvrj7f

 

Link to comment
Share on other sites

Ā tas nekas ka tu šaun tālbraucēju no kalna un licences maksāt sodus ka brauc pa tiltu laikam mums taulbraucējiem ir jālāde fly hax jo redz kā tilts arī ir zaļā zona tu vienkārši nēsi advokāts un taisii tālbraucēju DM es zinu kas nozīmē tālbraucēju DM un zinu kā tas izskatās un iza tevis es apmēram pazaudēju 5 kravas jo tu stāvi pie tuneļa un sāc šaut par to es atiecoa maksāt sodu jo es nebiju pārkāpis jo es braucu pa tiltu

Link to comment
Share on other sites

Tādus mentus vaijedzētu atlaist no darba jo jūs manu redzējat no tilta kuras ira pirmais no oglēm un ar komandu /s kliedzāt Ralf apstājies kā jūs varējāt redzēt manu nikname jums laikam wh ir kā jūs manu niku redzējāt un jā ies piekrītu par mix 

 

Edited by Keitija
dubultposts
Link to comment
Share on other sites

Veci paskaties papriekš uz sevim, jo kad es noturu kādu un rpoju ar viņu tad piebraucat jūs pārējie un Dm uztaisat, un velpietam bez rp, bet es uguni atklāju ar rp!

Link to comment
Share on other sites

 

Paga par ko tu man sāki šaut bez brīdinājumā uz tuneļa stāvot un kā tu no tāluma tu manu vārdu redzi a ?????

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc Pac tu stāvi zaļaj a zonā jautājums ā jums ņemtiem ir atļauts jā  a citiem nevar 

Edited by Keitija
dubultposts
Link to comment
Share on other sites

Ray_Morenz ja tev jau bail tad varam parunāt skayp vai discordsir sanoks#1866

Edited by Keitija
dubultposts
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...