• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Freddy_Leenan


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :   Ella_Underwood

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Sakuma braucu no stacijas ,braucot prieksa daudz policijas un es apstajos gaidu kad palaidis a nereage neviens ,tad es blabu (/s Palaiz garam) .Pectam situacija sekojosa es runaju pa telefonu un blavu cilvekam ar ko runaju (/s Ej bekot) Un tad es braucot uz prieksu  kad policija mani palaida .skatos aizmugure Freddy_Leenan seko man.Apstajos cel mala vins blauj (/s Ara) un viarakas reizes ,pectam notika RP vis tas meginot uzlaust durvis ,bet Domes masinas ir Brunotes speciali prieks Domes Gubernatoriem ,tad vins man durvis Ar RP izageja un es braucu prom ieskreju dome un slepos kadu laiku jo man bija apnicis bez iemesla vins mani stadina un cietuma liek (TA JAU IR 3 REIZE)  Un no citam reizem man ir ss ka NONRP CUFF + bija vel CS bet tam nav SS.

4. Kā vainas dēļ tas notika :Freddy_Leenan

5. Pierādījumi par Pārkāpumu 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ka jau ieprieks mineju tas nebija vinam.

Tev jau uzstrauc vairak ktkads nepaties insults ka servera nakotne ,Ja serveri tadi bus serverim nebus iespeju izaugt uz Idealu RP serveri jo tadi ka Freddy_Leenan boja visu

 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, JerichoX said:

 

Man bija chatt mute,ja vajag pierādījumus uzprasiet jay Garcia, viņs specoja,tur tu saņēmi sodu

 

On 12/12/2018 at 10:17 PM, Vegas said:

 

 

On 12/13/2018 at 10:56 PM, Shotx said:

 

 

On 12/13/2018 at 11:43 PM, ŠmurdaXD said:

 

 

16 hours ago, JerichoX said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ella_Cheastwood

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Tatad es begot no nepieklajiga policista Ieskreju dome slepos 2 stava man no Domes pa /r chatu uzrakstija kad Freddy_Leenan ir noalgojis slepkavu.Ta izradijas taisniba jo kad slepos kabineta ieskreja no GSG cilveks un Fredddy_Leenan un tas no GSG man sava,sava un Freddy_Leenan ari sava.Ko es velos pateikt,To kad jatlaiz no darba Freddy_Leenan si nav pirma reize tatad es ceru jus lausiet man vinu atlaist vai jus atlaizat ,jo vinam stradajot policija tikai rup Nauda.Vins strada [LSPD]  Un tas Abuse kas tur ir chata nav par vinu tas ir par vienu citu bet nepavienu no speles es ar draugu pa OOC runaju pa pazistamo.

4. Kā vainas dēļ tas notika :Freddy_Leenan

5. Pierādījumi par Pārkāpum .

Varam slēgt šo ciet,nav pierādījumi.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...