• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Freddy_Leenan


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Anatols_Zonde

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Ar savu policijas džipu policists manī, manā joslā ieteš un bezsakarā vēl pasaka, lai stājos ceļa malā, ja mani ar savu džipu ir carDMojis malā. Esmu gatavs izciest sodu par saviem pārkāpumiem tikai lai tiktu beidzot pienācīgi sodīts šis spēlētājs. Diemžēļ nepaspēju uzņemt video ar ko viss sākās- ar to, ka viņš manī ietesa ar džipu. Esmu gatavs atsēdēt savu laiku cietumā, taču daļu no tā jau esmu atsēdējis, par cik ic iemesls nebija adekvāts un pareizs. Manuprāt šim spēlētājam vajadzētu saņemt pamatīgu banu skatoties uz to, ka sūdzības par viņu pēdējās nedēļas laikā ir kādas 10 vienāda tipa. Jāņem vērā arī to, ka jailā jau sēdēja vēl 2 cilvēki kuri ganjau arī tika staroti un nošauti no šīs personas. Manuprāt mans sods būtu - sods atņemot stundu, kuru nepatiesi un bez īsta sakarīga rp iemesla tiku iemests jailā. Nepaspēju pat atbildēt uz /do jautājumu kad jau sekoja 3 zvaigznes.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=BhlqFe_jeoQ&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=I3cPsLO-2e8&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Es tev piekritu ! Vinu vajag atlaist no policijas darba pienakumiem vai nu Banu kartigu!

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

šeit ir visi pārkāpumi ko izdarīja persona, neskaitot diemžēļ carDM jo nepaspēju iemūžināt. +MG, man bija īrēts taksis, lai pēc numurzīmes viņš mani atrastu un tieši mani uzliktu meklēšanā viņam vajadzēja sazināties ar kompāniju no kuras īrēju auto ar rp komandām...
 
2. RevangeKill [RK]
 
   RevengeKill - spēlētāja nogalināšana, kurš  pavisam nesen ir nogalinājis Jūs pašu. Proti, ja Jūs nogalina,  Jūs to cilvēku jau neatceraties, jo pazaudējat atmiņu par  noteiktu cilvēku/lietām, kas saistītas ar to cilvēku. Ja loģiski padomā, ja Jūs nogalina, Jūs taču nespēsiet nākt un atriebties cilvēkam, ko vairs nu vispār jau nepazīstat.
 
Cietumsods sākot no 80 minūtēm un beidzot ar 160 minūtēm!
 
Šaušana sabiedriskās vietās - sods sākot ar 1 dienas banu un beidzot ar 5 dienu banu!
 
5. CommonSense [CS]
 
   CommonSense - jeb veselais saprāts ir roleplay attēlošana ar loģiku, proti visam, kas tiek darīts ir jābūt  savai loģikai. Jūs nevarat iet pārdot ieročus pie domes, jo tas jau ir CS termina pārkāpums, jo tas ir neloģiski - reālajā dzīvē Jūs momentāli tiktu arestēti, Jūs fiksētu simts un viena kamera. Kā arī policistu apsaukāšana un provakācija. Tā ir pieskaitāma šim treminam.
 
Cietumsods sākot no 100 minūtēm un beidzot ar 200!
10. SpawnKill [sK]
 
   SpawnKill - Nogalināšana spēlētāja veidošanās vietā, neļaujot viņam neko izdarīt.
 
Cietumsods sākot ar 80 minūtēm un beidzot ar 140 minūtēm!
 NonRP - Jebkādā roleplay situācijā neizmanto RP. Piemēram: notikusi sadursme ar auto, bet Tu vienkārši paņem un aizbrauc tālāk. Vai arī nepareizi pielieto RP. RP avoid ir jebkura situācija, kurā viena persona uzsāk RP, bet otrā persona to ignorē.
 
Cietumsods sākot ar 220 minūtēm un beidzot ar banu uz 5 dienām.
Link to comment
Share on other sites

Reali man bija uzlikta zvaigzne par atrum parsniegshanu un mani stacija noshava tapec es biju jaila un tad atnaca viens chalitis un Vienkarsi bez rp panema ieroci -QS :) un saka shaut par restem : ).pectam vel ar to spray gazi puta virsu :)...shita nav pirma sudziba par vinu.!!!

Edited by Keitija
lieks posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Razgalis said:

Reali man bija uzlikta zvaigzne par atrum parsniegshanu un mani stacija noshava tapec es biju jaila un tad atnaca viens chalitis un Vienkarsi bez rp panema ieroci -QS :) un saka shaut par restem : ).pectam vel ar to spray gazi puta virsu :)...shita nav pirma sudziba par vinu.!!!

Es neesmu no ceļu policijas.

 

18 minutes ago, Anatol said:
šeit ir visi pārkāpumi ko izdarīja persona
 
2. RevangeKill [RK]
 
   RevengeKill - spēlētāja nogalināšana, kurš  pavisam nesen ir nogalinājis Jūs pašu. Proti, ja Jūs nogalina,  Jūs to cilvēku jau neatceraties, jo pazaudējat atmiņu par  noteiktu cilvēku/lietām, kas saistītas ar to cilvēku. Ja loģiski padomā, ja Jūs nogalina, Jūs taču nespēsiet nākt un atriebties cilvēkam, ko vairs nu vispār jau nepazīstat.
 
Cietumsods sākot no 80 minūtēm un beidzot ar 160 minūtēm!
 
Šaušana sabiedriskās vietās - sods sākot ar 1 dienas banu un beidzot ar 5 dienu banu!
 
5. CommonSense [CS]
 
   CommonSense - jeb veselais saprāts ir roleplay attēlošana ar loģiku, proti visam, kas tiek darīts ir jābūt  savai loģikai. Jūs nevarat iet pārdot ieročus pie domes, jo tas jau ir CS termina pārkāpums, jo tas ir neloģiski - reālajā dzīvē Jūs momentāli tiktu arestēti, Jūs fiksētu simts un viena kamera. Kā arī policistu apsaukāšana un provakācija. Tā ir pieskaitāma šim treminam.
 
Cietumsods sākot no 100 minūtēm un beidzot ar 200!
10. SpawnKill [sK]
 
   SpawnKill - Nogalināšana spēlētāja veidošanās vietā, neļaujot viņam neko izdarīt.
 
Cietumsods sākot ar 80 minūtēm un beidzot ar 140 minūtēm!
 NonRP - Jebkādā roleplay situācijā neizmanto RP. Piemēram: notikusi sadursme ar auto, bet Tu vienkārši paņem un aizbrauc tālāk. Vai arī nepareizi pielieto RP. RP avoid ir jebkura situācija, kurā viena persona uzsāk RP, bet otrā persona to ignorē.
 
Cietumsods sākot ar 220 minūtēm un beidzot ar banu uz 5 dienām.

Kur te NONRP un RK?

Par spawnkill atsēdēšu ,tava laime ,ka man nebīja fraps ierubīts,kur tu log off.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Legenda* said:

Es neesmu no ceļu policijas.

 

Kur te NONRP un RK?

Par spawnkill atsēdēšu ,tava laime ,ka man nebīja fraps ierubīts,kur tu log off.

MG, man bija īrēts taksis, lai pēc numurzīmes viņš mani atrastu un tieši mani uzliktu meklēšanā viņam vajadzēja sazināties ar kompāniju no kuras īrēju auto ar rp komandām...
 
RK- es tevi nogalināju notriecot (cp) un tu mani pēc tam šāvi nost lai atriebtos...
 
 NonRP - Jebkādā roleplay situācijā neizmanto RP. Piemēram: notikusi sadursme ar auto, bet Tu vienkārši paņem un aizbrauc tālāk.
 
Tu ietriecies manā auto, notrieci viņu ceļa malā un itkā nekas nebūtu noticis ķipa itkā būtu mani apstādinājis actoji.
+ nonRP cuff
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...