• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sudziba) Dairis_Priede


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kenedijs Ozols

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Dairis Priede

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es sedeju jaila,un tad uzprasiju talbrauceju chata vai kads ir on un koutkads chalis man saka braukt virsu un vienkarsi runat slikats lietas par manu gimeni :).

4. Kā vainas dēļ tas notika :Neviens nebija vainigs,vins pats no sevim izdomaja laikam koutko dirst virsu.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)-Un pectam vinsh vel mani apvainoja bet to es nevaru pielikt klatim jo sasniedzu maximalo daudzumu,bet ja vajag es varu replyot zem shita posta parejos SS.Screenshot_2.png.bd488cf2623bdace4b0195a5beabb6ee.png

Link to comment
Share on other sites

Nevarnot, atļaušos iejaukties, bet tur jau Dairis neko nav uzdirsis:D Acis izmazgā... Tak ieeij failiem.lv un aukšupielādē  cik vajagi bildes un iemet linku te...

Edited by Keitija
neviens nelika iejaukties
Link to comment
Share on other sites

Godīgi, tur viņš tēv neko nav pateicis sliktu, piekrītu ko Lauris teica tiešām acis vajag izberst...

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kenedijs_Ozols said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kenedijs Ozols

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Dairis Priede

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es sedeju jaila,un tad uzprasiju talbrauceju chata vai kads ir on un koutkads chalis man saka braukt virsu un vienkarsi runat slikats lietas par manu gimeni :).

4. Kā vainas dēļ tas notika :Neviens nebija vainigs,vins pats no sevim izdomaja laikam koutko dirst virsu.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)-Un pectam vinsh vel mani apvainoja bet to es nevaru pielikt klatim jo sasniedzu maximalo daudzumu,bet ja vajag es varu replyot zem shita posta parejos SS.Screenshot_2.png.bd488cf2623bdace4b0195a5beabb6ee.png

12h, lai ievietotu pilnus attēlus, pretēji sūdzība tiks slēgta.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Keitija said:

12h, lai ievietotu pilnus attēlus, pretēji sūdzība tiks slēgta.

Mēs visu noskaidrojām un salabām mieru un viņš to domāja nevis ooc bet ic atvainojos par savu stulbums :( Vari slēgt topiku ciet 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Kenedijs_Ozols said:

Mēs visu noskaidrojām un salabām mieru un viņš to domāja nevis ooc bet ic atvainojos par savu stulbums :( Vari slēgt topiku ciet 

Pēc autora lūguma, slēdzu ciet .

Edited by flammenwerfer
-- /rac skaitās ic čats, ooc insult tur nav.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...