• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Conor_Crawford


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ciro_Kastel

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Conor_Crawford

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :vnk saka saut stacija ar db

4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  SS kurā redzams ka šauj http://bildites.lv/a/zszz27zj#gycypnxb .SS kurā redzams niks http://bildites.lv/a/g4d4w5n7#h45b8cjk

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2018 at 2:41 PM, Khabibz ble said:

conors lohs

es gribētu redzēt kā tu viņam to acīs pasaki. labprāt paņemtu līdzi popkornu, kameru un saliekamo krēslu lai šovs var sākties :D :D 

kad tevi ar hax nīcināju ārā neko nedarīji, kaut solīji -  a te pēkšņi DB un puikam asaras acīs un dodas sūdzēties :D 

te vispār RP jēdziens ir tālu no relaitātes - tikko kautko dari stacijā srazu termina pārkāpums. Laikam kovikam jāizperas ārā no v-pils uz Rīgas staciju redzēs naktīs tur visādus brīnumus, bet te stacija ir takā tibetas templis, kur neko nevar darīt - es tev teikšu tāds Roleplay, tāpat kā anticar damage taksīem/autobusiem - kur te vispār ir loģika.??? viņas vnk nav un nebūs!

 

turpiniet vadīties pēc viena gudrinieka noteikumiem....

Edited by Keitija
ko tu dari?
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, -C3TSS-WILLIAMS- said:

es gribētu redzēt kā tu viņam to acīs pasaki. labprāt paņemtu līdzi popkornu, kameru un saliekamo krēslu lai šovs var sākties :D :D 

kad tevi ar hax nīcināju ārā neko nedarīji, kaut solīji -  a te pēkšņi DB un puikam asaras acīs un dodas sūdzēties :D 

te vispār RP jēdziens ir tālu no relaitātes - tikko kautko dari stacijā srazu termina pārkāpums. Laikam kovikam jāizperas ārā no v-pils uz Rīgas staciju redzēs naktīs tur visādus brīnumus, bet te stacija ir takā tibetas templis, kur neko nevar darīt - es tev teikšu tāds Roleplay, tāpat kā anticar damage taksīem/autobusiem - kur te vispār ir loģika.??? viņas vnk nav un nebūs!

 

turpiniet vadīties pēc viena gudrinieka noteikumiem....

samp lv nav rp serveris

Edited by Keitija
tev te nav japosto arī
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, †Zigys a.k.a. Zaige† said:

Tur skaidri un gaiši ir redzams, ka Conoram lago lol

nehuja tur nav redzams

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...