• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Maximiliano_Gainz


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Esmu Nariks

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Maximiliano_Gainz

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nejauši ierubiju F12 un nofilmējās. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Laikam, tā cilvēka dēļ, kuru viņš tādā veidā nošāva. 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) Tu tik neapvainojies. Es zinu, ka tev ir daudz kredītu un stopudov jūs man diss samētāsiet, bet man darīt nav ko. :(

 

 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

kur pats lien zem lodēm  -reālā dzīvē arī tā darītu?? pļubomu bikšeles būtu pilnas un sauktu pēc mammas - pašam tev CS un diezgan pamatīgs kā pāŗejiem, bet zinot šo servaku, galvenais ir kādu uzķert, nevis pašam padomāt ko dara spēlējot to saucamo ""roleplay''''.

 

ā jā pareizi, es jau aizmirsu - te visi mazie pokemoni tēlo supermeņus - šo varētu pardēvēt no RP uz " s " servaku,  jo te visi baigie supermeni ir - bļe pilnigs bērnudārzs.

 

godigi sakot ar to sūdzību vairāk -rep nopelnīsi nekā gūsi baudu sūdzoties :DDDDDDDD

 

un tas tavs pēdējais teksts - hahahahhaaaa.. nākamreiz uzraksti labāk ka esi pokemons,kam nav ko darīt  -tā būs labāk - gratz ar +1 postu malaci ;)

Edited by Keitija
nedari tā :(
  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, ko tu vari izdarīt, tas ir vienkārši pasēdēt malā bez saviem komentāriem, jo tavs uzrakstītais dzejolis nevienu nekrata. Tādi jūs jau vien esat mudaki, kuri nevar normāli neko izdarīt. Atradies te gailis, kurš domā, ka ar savu komentāru kaut ko panāks. 

Tik pat labi visus, kurus es uzfilmēju - visiem ir jādod jail par cs. Nedomāju, ka uz to tik ļoti vajag iespringt. Kadrā ir redzams, ka tavs draugs taisa DB. 

Edit: Ko jūs visi varat stresot? Cipa ar saviem diss domā, ka nedos banu or kā? :DDDD Viņš tāpat nopirks unban - Neredzu jēgu tev te kaut ko pisties un skaidrot. Tas tik vien parāda, kādi jūs naivi lohi esat no malas. Kurš gan tik intensīvi neaizstāvētu savu draugu. Bravo tev ! 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es te nevienu neaizstāvu - tik loģika nav tava stiprā puse. Ja būtu apšude tu arī skrietu pretī lodēm?? :D  un tav jau parāda, ka jums servakā ir huinju padzīt un kādu uzfilmēt lai pasūdzētos.

Var redzēt pēc tavas leksikas, ka tev antidepresantus vajag nopirkt

Un jā - viņš nopirks unban, bet pirms te kādu saukā apr mudaku vai lohu - ieskaties spogulī, draugs ;) 

Edited by Keitija
teicu, nedari tā
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu cipa visgudrākais esi te? Pēc tava pirmā komentāra jau redzams ir, ka tev vairāk nav ko pateikt - Uzreiz spriežam pēc loģikas, stresa gadījumi un beidzot spogulī skatīšanos. (Aiztaisīju tavus čakrus ciet)

Tavi komentāri te nekam nav vajadzīgi - lasies prom, draugs un nesmirdini gaisu te. Visu noteiks admini, nejau tu. 

Man antidepresantus nevajag lietot, jo man ir chillout jau bez taviem ieteiktajiem palīglīdzekļiem.

Uz veselību sev pirkt unbanus, lai tik tu varētu aiztaisīties ar savu egoismu te. 

Es obligāti paskatīšos spogulī, nākamreiz, kad iešu mazgāt savu seju. Paldies par padomu, draugs. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...