• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Antonio_Garcia


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ella_Underwood

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Antonio_Garcia

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es braucot uz LV piekrasti kravu nodot man  apstadina par atruma parkapsanu. Es apstajos kamer vins tur savu LOWRP izraksta soda kviti es gaidiju.Pectam vins atnak un piedava pa 10k sodu ar pirmo reizi kad noker ir jabut maximums 3k sods ,izskatas Antonio_Garcia atnacis uz (Celu Policiju) piepelnities naudu. Pectam vins deva 5k sodu ,atteicu jo naudas nebija .Es sedeju fure un teicu kad man naudas nav vins man tur raksta kad es nemacisot vinam darbu darit  un pectam vins izvilka ieroci (M4) Un nosava ,Screenos ir skaidri redzams kad es izskritu no fures un asins lido + Ari pec laika var saprast  13:33:08 Tiku nosauta un pec paris sekundem 13:33:47 esu jau cietuma un bildes var redzet visu kad tas tika darits bez RP (Termini ko parkapa manuprat) DM, CS ,QS,LOWRP

4. Kā vainas dēļ tas notika :Vina Antonio_Garcia

5. Pierādījumi par Pārkāpumu:   http://bildites.lv/a/btgk6ccc#9zjmnj5u

Link to comment
Share on other sites

Šeit jau ir redzams, ka tu nemaz nezini pati kas ir RP. Šeit tu ceri, kad būs liels RP ? Sasmējos, jo ir zināms sen jau, ka SAMP ēra ir pagājusi. :D

Screenos nemaz nevar redzēt, ka Antonio tevi novāca, tik pat labi hakeris to varēja izdarīt :D pff

Link to comment
Share on other sites

Aha ir redzam ka vins vel ar ieroci teme+ Var aptaujat cilvekus serveri, vai hakeri bija vai ne uz to laiku. un tu doma kad pa kautkadam 23 sekundem nonacu cietuma + ja butu hakeris man fure degtu  un antonio ari butu nogalinats

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kastastads said:

Šeit jau ir redzams, ka tu nemaz nezini pati kas ir RP. Šeit tu ceri, kad būs liels RP ? Sasmējos, jo ir zināms sen jau, ka SAMP ēra ir pagājusi. :D

Screenos nemaz nevar redzēt, ka Antonio tevi novāca, tik pat labi hakeris to varēja izdarīt :D pff

100% tas esi tur Antonio uzstaisiji jaunu profilu!

Edited by Keitija
dubultposts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...