• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Groovs


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Gustavs_Ziemelis 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Video Redzams 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hphphphphhh

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vinja 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak tolks te vispār ir spēlēt ? Es nekādu jēgu nesaskatu, kad tu ieliec sūdzību, jo ir zināms kad tā tiks izskatīta varbūt tikai pēc nedēļas. Adminienm vispār pie dirsas kas te notiek, jo ienāk 3 admini on , sāk spēlēties savā starpā liekot viens otru jailā. Tas ir normāli ? Tur pretī dēmo, bet tie nespeco un izliekas, ka neko neredz. 

Es uzskatu, ka te ir jāpieņem jauni admini, kas centīsies vismaz kaut ko darīt, nekā esošie, kas neko nedara. 

 

#ARLIELOSERVERARESTARTIZDZESARP. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

pašam CS DM - sauc savas šmurdas palīgā, lai krautu sūdzības.

 

Jā tur ir HPH, dēļ tā mazā narika ar minigun. Un interesants fakts, kapēc tevi viņš nevāca nost?? Vagosi tik nožēlojami, ka vajag sadarboties ar troļļiem. Cepums jums

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kastastads said:

Tak tolks te vispār ir spēlēt ? Es nekādu jēgu nesaskatu, kad tu ieliec sūdzību, jo ir zināms kad tā tiks izskatīta varbūt tikai pēc nedēļas. Adminienm vispār pie dirsas kas te notiek, jo ienāk 3 admini on , sāk spēlēties savā starpā liekot viens otru jailā. Tas ir normāli ? Tur pretī dēmo, bet tie nespeco un izliekas, ka neko neredz. 

Es uzskatu, ka te ir jāpieņem jauni admini, kas centīsies vismaz kaut ko darīt, nekā esošie, kas neko nedara. 

 

#ARLIELOSERVERARESTARTIZDZESARP. 

 

Tak es saprotu, bet tāvaišā ! Tak nekad nebus admini aktivi!

 

5 hours ago, -C3TSS-WILLIAMS- said:

pašam CS DM - sauc savas šmurdas palīgā, lai krautu sūdzības.

 

Jā tur ir HPH, dēļ tā mazā narika ar minigun. Un interesants fakts, kapēc tevi viņš nevāca nost?? Vagosi tik nožēlojami, ka vajag sadarboties ar troļļiem. Cepums jums

Jā es sāku šaut , un ? Tas šmurda pats vidoe man shava , bet man anti minigun un ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...