• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Rifas


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Leo Black

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rifas banda, nezinu kurš ir kas xd

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Aims maybe?

4. Kā vainas dēļ tas notika : Rifas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja rifas, tad esmu iesaistīts, kā līderis.. Čali, tev tur vārdi nav redzami un kādi hax? Ko tu izdomā?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maroon said:

gribu pierādīt to, ka otrs šavējs no jums ir aimers un +1wp līderim

 Kāds sakars te ar +1 wp? Ko tu tur vispār darīji , ja mēs spamojām, tu domā ar galvu? Kāds aimers? Izmazgā acis, nav nekāda aima.. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es ka riffas dalibnieks un video ari biju redzams. Nesaprotu kapec tu prosta braucot garam sac cilvekiem teikt hakers ?  Tev ari ta kads brauc garam un lien virsu  es domaju, ka ne.

Un ka tu mus vareji atrast mes tu stavejam jau diez gan ilgi un peksni tu tur atbrauc un kko muldi ne pa temu, tikai necenties iestastit ka tu mus atradi nejausi vai ari redzeji iebraucam gan jau ka wh bija. Un  ka jau GTA San Andreas ir veca spele kur speles charaters spej pagriesties atrak, bet otrai personai to nemaz neparada parada tikai to ka izsauj vai ari trapa, un zinot ari so serveri cik te ir laggi un buggi domaju sa seit nav ko daudz piebilst  ka vajag TC

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, TraxDzex said:

Es ka riffas dalibnieks un video ari biju redzams. Nesaprotu kapec tu prosta braucot garam sac cilvekiem teikt hakers ?  Tev ari ta kads brauc garam un lien virsu  es domaju, ka ne.

Un ka tu mus vareji atrast mes tu stavejam jau diez gan ilgi un peksni tu tur atbrauc un kko muldi ne pa temu, tikai necenties iestastit ka tu mus atradi nejausi vai ari redzeji iebraucam gan jau ka wh bija. Un  ka jau GTA San Andreas ir veca spele kur speles charaters spej pagriesties atrak, bet otrai personai to nemaz neparada parada tikai to ka izsauj vai ari trapa, un zinot ari so serveri cik te ir laggi un buggi domaju sa seit nav ko daudz piebilst  ka vajag TC

Es pats vienkārš muku no hakera kas skrēja man pakaļ šaujot ar minigun, saskrēju jūs 

Edited by Keitija
dubultposts
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maroon said:

Es pats vienkārš muku no hakera kas skrēja man pakaļ šaujot ar minigun, saskrēju jūs 

Cik es redzeju tu biji masina un miniguns cik es zinu masina esoso personu nevar nosaut tikai masinu sasaut, diez kapec taja bridi neviens hakers nebija ne atskrejis ne atbraucis, un nesac izdomat kaut kadas neparastas lietas

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TraxDzex said:

Cik es redzeju tu biji masina un miniguns cik es zinu masina esoso personu nevar nosaut tikai masinu sasaut, diez kapec taja bridi neviens hakers nebija ne atskrejis ne atbraucis, un nesac izdomat kaut kadas neparastas lietas

 

Droši vien neskŗeja vairs pakaļ , paspēju aizmukt. VIņš man no skeitparka dzinās pakaļ Tyleru Mendezu nošāva ar savu minigun

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Maroon said:

Droši vien neskŗeja vairs pakaļ , paspēju aizmukt. VIņš man no skeitparka dzinās pakaļ Tyleru Mendezu nošāva ar savu minigun

Ar minigun skreja? pizgets, tev viss labi ar redzi ir ? es domaju ka tev artsa palidzibu vajag

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TraxDzex said:

Ar minigun skreja? pizgets, tev viss labi ar redzi ir ? es domaju ka tev artsa palidzibu vajag

Neesi hakeri ar minigun piedzīvojis lkm. Ka pats tādus lieto gnj. :D

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Maroon said:

Neesi hakeri ar minigun piedzīvojis lkm. Ka pats tādus lieto gnj. :D

Tu laikam nezini, ka jābūt kaut kādā transportlīdzeklī, lai minigun ietu. Tu pats sapisies.. xdd

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Maroon said:

Neesi hakeri ar minigun piedzīvojis lkm. Ka pats tādus lieto gnj. :D

Ja es tadu izmantotu tad es tev teiktu ta jabut ir vai uz moto transprota vai auto transporta lai varetu drosi ar minigun saut :1f644:

Link to comment
Share on other sites

12h, lai ievietotu ejošus pierādījumus, pretēji sūdzība tiks slēgta.

nav ievietoti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...