• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Par Raul_Luciano


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jamson_Weed

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Raul_Luciano

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es braucu arā no stacijas viņš kautko uz ielas riņķoja ietriecās manī un sāka dm pa mani!

4. Kā vainas dēļ tas notika :Raul_Luciano

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

Link to comment
Share on other sites

n'e nu blje chista ahejul tu jau esi, mani nosauksi par lohu es tev smadzenes apedisu vakarinas.

pats ari dabusi jailu par cs, kursh ble tev kliegs pie domes lohs? 

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Luciano* said:

n'e nu blje chista ahejul tu jau esi, mani nosauksi par lohu es tev smadzenes apedisu vakarinas.

pats ari dabusi jailu par cs, kursh ble tev kliegs pie domes lohs? 

Kas ir ko sāci psihot ? :DD Un Dome bīja no turienes vel apmēram kilometru xdd!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luciano* said:

n'e nu blje chista ahejul tu jau esi, mani nosauksi par lohu es tev smadzenes apedisu vakarinas.

pats ari dabusi jailu par cs, kursh ble tev kliegs pie domes lohs?

Ne nu kursh pie domes metis saulites? un shaudisies tev pasham ir cs un qs neredzeju kad ar rp panemi ieroci : ) CS,QS,DM + Tu reali citreiz pats citus izprovice nosauka kko ooc chata un tad gaidi kad tev kko pateiks preti

pectam kad saka kko tev tad uzreiz taisi sudzibu par ooc ins bet to kad ieprieksh pats kko pasaki nenoscreeno :D:) 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kenedijs_Ozols said:

Ne nu kursh pie domes metis saulites? un shaudisies tev pasham ir cs un qs neredzeju kad ar rp panemi ieroci : ) CS,QS,DM + Tu reali citreiz pats citus izprovice nosauka kko ooc chata un tad gaidi kad tev kko pateiks preti

pectam kad saka kko tev tad uzreiz taisi sudzibu par ooc ins bet to kad ieprieksh pats kko pasaki nenoscreeno :D:) 

beigsi te spamot bezjega, kaut tu nospr***

moderatoriem jau ari pofig,nedod wp, bet tikai bridina.

baigas terminu zinatajs,kravas nepavedisi talbraucejos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...