• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] James Crawford


Abcd

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Freddy Leenan

2. Administrātora niks spēlē : James Crafword

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

4. Apraksts par situāciju : Karoč Sāku erpot ,ka paņemu viņa maku , piebrauc kk čalis un mēģina manu kravinieku nogrūst lejā, es viņu izmetu no mahas , un tad gudrinieks iekāp manā ,es viņu izmetu no manas jau mahas, gribēju erpot pēc tam kad savu auto atdzenu prom  , bet gudrais James Crawfords, iejailo jailā par NJ, kaut bļe to čali nemazs nevarēja iejailot par CS , Cardm. TU BĻED PĒC SITUĀCIJAS SKATIES, LOWAK. Šitam Akmenkalnam bija RP avoid, neviens neko viņam neteica.

Edited by kris͏taps
+1wp - necenzētu vārdu izmantošana
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vecit kas tas par rp, kad ārsts piebrauc, tu prosta pasaki viņam neārstet? :DDDDDDDDD tu normāls esi? Neviens tev tā nepaklausis, bet gan ķersies pie tā lai dzīvi izglābtu. Plus tev tik daudz aculiecinieku bija, RL sen būtu aizmucis prom un *** būtu par kautkādu maku.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, -Džokelz said:

Vecit kas tas par rp, kad ārsts piebrauc, tu prosta pasaki viņam neārstet? :DDDDDDDDD tu normāls esi? Neviens tev tā nepaklausis, bet gan ķersies pie tā lai dzīvi izglābtu. Plus tev tik daudz aculiecinieku bija, RL sen būtu aizmucis prom un *** būtu par kautkādu maku.

Ja tu būtu miris tev nebūtu tāda iespēja acceptdeath vai acceptems.

Tie lowi runāja pa skype,pēc tam paši uzrakstīja /rac,ka bazarēja. Bet tas man grūta auto upē,tas ir normāli , izskatās par CS,NONRP. Lai maku noņemtu vajag burtiski kādas dažas sekundes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...