• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Conor_Crawford


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mason_Has_Tomatos

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Conor_Crawford

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Piedalāmies terra, vēlu vakarā, Rifas, pēc 2 terrām, kurā mēs 1 atņēmām, viņi sāka izmantot savus GSG "fake" profilus, lai iegūtu zonas + iegūtu laiku pēc mūsu iespējas izmantot "/capture" (IEGŪT SEV PRIEKŠROCĪBU...), pēdējā terras minūtē, šis spēlētājs izmantoja HPH un var būt ari AIM. 

4. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Būtu labāk izslēdzis fake hph un Wh kuru neredz filmējot..

 

Edited by Keitija
lieks posts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, -Anonymous said:

Būtu labāk izslēdzis fake hph un Wh kuru neredz filmējot..

 

Butu labak taisijis seppuku un nevis spelejis samp

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

da pzgc manam mazajam nikeram lago atvecaju, vinam ruters 900 kb/s, biju ciemos pie vina (es nopietni) taka hz, moz nolagoja kaukas, vai nu nofeikoji sudziba.

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, -Anonymous said:

Būtu labāk izslēdzis fake hph un Wh kuru neredz filmējot..

 

Tāds ir izdomāts? Tad laikam jāpameklē :D. Bet nu moderātoriem te būs darbs. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Newarn!

 

Piedalijos terā, kad kurt nobļāvās : "k*ce" pret manīm, jo nošāvu šo kā arī vēl 2''vus.

Fake sūdzības jau tikai taisi, kāds tur vēl bļ nolāpītais hph?

Tā skaņa no tava feik hph noskanēja?

Kā arī nesaskatu to, ka animācija apstājās uz vietas, jo jebkurš šāviens rada animāciju, kad tiek iešauts.

Tādā gadījumā viņš nevarētu pakustēties ja tu trāpītu viņam.

Pings tev nenormāli liels bija teras laikā, labāk ieteiktu apdomāties pirms likt videoklipu kā arī izrubīt to fake hph cleo haku.

 

Es pārzinu tos hakus, tāpec arī saku kā esot!

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Newarn!

 

Piedalijos terā, kad kurt nobļāvās : "k*ce" pret manīm, jo nošāvu šo kā arī vēl 2''vus.

Fake sūdzības jau tikai taisi, kāds tur vēl bļ nolāpītais hph?

Tā skaņa no tava feik hph noskanēja?

Kā arī nesaskatu to, ka animācija apstājās uz vietas, jo jebkurš šāviens rada animāciju, kad tiek iešauts.

Tādā gadījumā viņš nevarētu pakustēties ja tu trāpītu viņam.

Pings tev nenormāli liels bija teras laikā, labāk ieteiktu apdomāties pirms likt videoklipu kā arī izrubīt to fake hph cleo haku.

 

Es pārzinu tos hakus, tāpec arī saku kā esot!

Terras laikā man bija stabils 50-80 pings, kas priekš ši servera ir ļoti labi, samērā ar 100 un pāri. Ir tādi cleo scripts kā anti stun un ir trāpīts tev vairākas reizes, no vairākiem cilvēkiem, kuri pa tevi šāva, nedomāju, ka 1/4 spēlētājiem neizdarīs tev iespaidīgu DMG. Lai spriež administrācija, mans darbs ir izdarīts, hakeris noķerts :) , tā kā es neko tālāk vairs nevaru apteikt.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AinarOnkulis said:

Terras laikā man bija stabils 50-80 pings, kas priekš ši servera ir ļoti labi, samērā ar 100 un pāri. Ir tādi cleo scripts kā anti stun un ir trāpīts tev vairākas reizes, no vairākiem cilvēkiem, kuri pa tevi šāva, nedomāju, ka 1/4 spēlētājiem neizdarīs tev iespaidīgu DMG. Lai spriež administrācija, mans darbs ir izdarīts, hakeris noķerts :) , tā kā es neko tālāk vairs nevaru apteikt.

Piedod draugs, bet es neesu Konors, un es esmu tikai Curt Collin..

Kas tas par anti-stun? Iemetīsi yt linku, lai varu nolādēt?

Ir arī tāds haks, kurš dara fake dmg.. (Video nemetīšu, jo neizplatu hakus!)

Piebildīšu to, ka pats spēlētājs kurš izveidoja sūdzību vairāk pārzin par hakiem, nekā tas kurš tika šauts.

Diemžēl, tur ir pliks fake hph no tavas puses.

Es pat videoklipu nevarēju tā tīri normāli noskatīties, jo tas FPS gluži gāza no kātiem.

Žēl ka nefiilmēju teru, ka pats ar cam hax vai ar ko tur bliezi pret manim no zemes..

GL. 


TC - Sūdzība aplama. 

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CbugVaiDBCC said:

Piedod draugs, bet es neesu Konors, un es esmu tikai Curt Collin..

Kas tas par anti-stun? Iemetīsi yt linku, lai varu nolādēt?

Ir arī tāds haks, kurš dara fake dmg.. (Video nemetīšu, jo neizplatu hakus!)

Piebildīšu to, ka pats spēlētājs kurš izveidoja sūdzību vairāk pārzin par hakiem, nekā tas kurš tika šauts.

Diemžēl, tur ir pliks fake hph no tavas puses.

Es pat videoklipu nevarēju tā tīri normāli noskatīties, jo tas FPS gluži gāza no kātiem.

Žēl ka nefiilmēju teru, ka pats ar cam hax vai ar ko tur bliezi pret manim no zemes..

GL. 


TC - Sūdzība aplama. 

Tiešām jūties , te tik gudrs / Varbut man vēl iemest video kur Conoram hph ir ? Te attaisnojumu nebus ;) Jau kura reize, ka riffas nevar panjemt terras , bez haxiem skaties neapdirsies ... Fernando driiz bez lidera bus , jo pakers uzreiz 2 WP par haxotiem biedriem, un varēsiet smadigi skraidīt apkārt ! 

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Leatz said:

Tiešām jūties , te tik gudrs / Varbut man vēl iemest video kur Conoram hph ir ? Te attaisnojumu nebus ;) Jau kura reize, ka riffas nevar panjemt terras , bez haxiem skaties neapdirsies ... Fernando driiz bez lidera bus , jo pakers uzreiz 2 WP par haxotiem biedriem, un varēsiet smadigi skraidīt apkārt ! 

Mani iesaistiji? Kads sakars?

man ir tikai 1 biedrs nobanots par hax terra. Eu Tomāt, kas tad noticis , kad nehako? Tu tak mums esi tad umniks ka pipec.. 

Es tiesi taja bridi runaju ar Konoru Dc, vins loti raustijas, un teica ka nets ritig lago. 

Jus esat taadi umniki visi. Petrovics vispar samizies blaustas pa terru. Es jebak. :D

 

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kluxx said:

Mani iesaistiji? Kads sakars?

man ir tikai 1 biedrs nobanots par hax terra. Eu Tomāt, kas tad noticis , kad nehako? Tu tak mums esi tad umniks ka pipec.. 

Es tiesi taja bridi runaju ar Konoru Dc, vins loti raustijas, un teica ka nets ritig lago. 

Jus esat taadi umniki visi. Petrovics vispar samizies blaustas pa terru. Es jebak. :D

 

Tev ir viens banotaijs zinu ! -  

Te tev bus +3 banotie terras, laikā un 1 WP nāk 

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Leatz said:

Tev ir viens banotaijs zinu ! -  

Te tev bus +3 banotie terras, laikā un 1 WP nāk 

Šitas tev ir terra ?  Kad Conors lietoja palīgprogrammas tas bija arpus terras, bet par tiem pārejiem diviem hz , lai admini spriež

Man jau cepī tas, kad šitajā terra , kāds no jūsu biedriem močīja ar invis. Un terra nobugojās

Tie , kas ir banoti ārpus terras , pilnīgi nekasa man.. 

 

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kluxx said:

Šitas tev ir terra ? 

Tie , kas ir banoti ārpus terras , pilnīgi nekasa man.. 

 

Tur līdz 0:50 sec ir ārpus terras, man ar pox, bet tad sākas terras laiks.... Anhony bans par minigun / Costa hph Them Hax .. Viss tur ir redzams .! 0:56 ir par Thom / 1:17 ir par Anthony minigun terras laikā ! / 1:39 Par Costu hph .. ;) 

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Leatz said:

Tur līdz 0:50 sec ir ārpus terras, man ar pox, bet tad sākas terras laiks.... Anhony bans par minigun / Costa hph Them Hax .. Viss tur ir redzams .! 0:56 ir par Thom / 1:17 ir par Anthony minigun terras laikā ! / 1:39 Par Costu hph .. ;) 

Tu zini , kad šito Anti minigun var ezz nofeikot ? Tur var jebkura niku nomainit, ielikt... 

Anthony nav lietojis un nekad nelietos minigun. :)  

 

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kluxx said:

Tu zini , kad šito Anti minigun var ezz nofeikot ? Tur var jebkura niku nomainit, ielikt... 

Anthony nav lietojis un nekad nelietos minigun. :)  

 

Noteikti atmaskas , ne ? Kāda jēga man vispār feikot ? Pasaki ? Jā video es to nofeikoshu ! Es tev pat varu tiiru video, iedo .... Rekur cilvēks @Ezerinjsh Kursh zin, šo Anti minigun, un vinja zin, ka es čist nevarētu nofeikot, un nemāki šo darit, un vinja pazist to cilveku kam pieder šis Anti miniguns . 

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Leatz said:

Noteikti atmaskas , ne ? Kāda jēga man vispār feikot ? Pasaki ? Jā video es to nofeikoshu ! Es tev pat varu tiiru video, iedo .... Rekur cilvēks @Ezerinjsh Kursh zin, šo Anti minigun, un vinja zin, ka es čist nevarētu nofeikot, un nemāki šo darit, un vinja pazist to cilveku kam pieder šis Anti miniguns . 

Vecīt , es domāju, kad es labāk pazīstu to cilvēku, kurš uztaisija anti minigun. Viņš man pats DC teica, kad tā var izdarīt...

Edited by -Raffael
+1wp Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

Pietiks te krāt postus, nākamais posts zem manis +1wp par Lieku postu

Gaidam administrācijas atbildi

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pizgec lago ta ka 4 shoti neregistrejas un pectam hp vsp nenonemas nost uja

Dvj pietiks te sukat un attaisnot conoru, ja tiesam vins nevainigs tad manuprat jau sen butu nacis te aizstavet sevi, nevis sutijis savus gejucus 

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība patiesa.

 Conor Crawford tiek sodīts ar banu uz 365 dienām par hax.

TC

P.s. Kaut ko dzirdēju, ka esot uzlauzts profils.

Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...