• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Nick_Trubetzkoy


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Zikivators_Kusis

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick_Trubetzkoy

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : No sākuma izdomāja mani pavizināt, pēc kā aizveda uz ceļu policiju, uzmeta zvaigznes un ielika cietumā.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Tīri apsūdzētā vainas dēļ...

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video): 

 

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tev būtu līdzīgas emocijas, ja tu tikko esi ienācis serverī un pirmajā stundā tevi nonrp ments iemet cietumā uz stundu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Sherkeys said:

Jā, atzīstu savu vainu Thompsons var mani mest ara no org.

bet tas teksts "Kas par ***" man patīk :DD

Par šito jau var MassCS iedot kas ir bans. 

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Nickam nav vietas lspd. Man tik viens ss, jo nedomaju,ka liksu sudzibu... situacija - Es izsaucu policiju; visi protams ignore, redzu vinu banka eju pasudzeties - kas notika, vins pasaka ""/b un?"" (mix) un aizlaiz uz ls staciju dancot... pilnigs rp avoid, es ja godigi nemaz nezinu vai vins vispar jedz rp, sodien kadas 5x redzeju vinu mixojam un izvairoties no rp...

original.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, #Kirpič said:

Nickam nav vietas lspd. Man tik viens ss, jo nedomaju,ka liksu sudzibu... situacija - Es izsaucu policiju; visi protams ignore, redzu vinu banka eju pasudzeties - kas notika, vins pasaka ""/b un?"" (mix) un aizlaiz uz ls staciju dancot... pilnigs rp avoid, es ja godigi nemaz nezinu vai vins vispar jedz rp, sodien kadas 5x redzeju vinu mixojam un izvairoties no rp...

original.png

Nemixoju, caur IC nevar likt :D''

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sherkeys said:

Nemixoju, caur IC nevar likt :D''

A jo ja tu ieraktisi un? un pec tam xd niks_nonrp smejas.... ta nevar? Tas ka tu gribi smailikus visur bast klat nedod pass uz mix.;d Un runa ir par rp avoid.. tu nejedz rpot un esi lspd. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tiks atlaists no policijas, ka arī tiks piespriests 2 stundu cietumsods par noteikumu neieverošanu. (vajadzēja parādīt čatu iepriekš, lai būtu vairāk informācijas.)

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...