• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Curt_Collin


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mason Has Tomatos

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt Collin

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Terras laikā stāvošs DB.

4. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

Link to comment
Share on other sites

Man ielagoja, nerādijās laiks, šāvu pa sienām,visur, tāpat kā šajā videoklipā par servera bugu:

Videoklipā arī var redzēt, ka tiek ielagots un ieiet afk.. 

Kāpēc man jātaisa db stāvošais, ja mēs tāpat varam izbliezt kaut 4'etratā vesalu vagos iekārtu?

 

Bija pirms aizgāju, atnācu atpakaļ un nonācu pie secinājuma, ka nedrīkstu lādēt sev modus, kad atrodos iekš spēles.

-Atkal nepatiesu ban piešķirsat?

 

 

E: Ja godīgi es pat redzēju, ka tevi varētu sodīt par PG+CS. =D 

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Man ielagoja, nerādijās laiks, šāvu pa sienām,visur, tāpat kā šajā videoklipā par servera bugu:

Videoklipā arī var redzēt, ka tiek ielagots un ieiet afk.. 

Kāpēc man jātaisa db stāvošais, ja mēs tāpat varam izbliezt kaut 4'etratā vesalu vagos iekārtu?

 

Bija pirms aizgāju, atnācu atpakaļ un nonācu pie secinājuma, ka nedrīkstu lādēt sev modus, kad atrodos iekš spēles.

-Atkal nepatiesu ban piešķirsat?

 

Ķip, nevainīgā persona, tev viss iet un kā vēl, teleportēties tik māki..., par šo video tu vēl teici, ka tev tas strādā uz HPH :DDDD, ehz, ka tik izdomāt atmazkas….

 

Tik precīzi var redzēt, ka tev pat nav ielagojis, tu tieši tēmē pa viņu un vairākas reizes... ehz...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AinarOnkulis said:

Nevainīgā persona, tev viss iet un kā vēl, teleportēties tik māki..., par šo video tu vēl teici, ka tev tas strādā uz HPH :DDDD, ehz, ka tik izdomāt atmazkas….

Kur , es ko esmu teicis? HPH? =D Man pat nav hph tu au*ist. Kā arī hakus neizmantoju.. Pirms apsūdzi mani savās gudrībās, ievieto pierādijumus un attīsties!

Pietam tavā videoklipā var redzēt, ka es šauju vienā kordinātē, pēc tam parādās afk, jo ielagoja man samps un bija apstājies laiks.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja tu jau toc mums nexako tikai kad nqv acc on tad visu laiku uz terru tp un ja jus varat iznest vg tikai ar hph un zem zemes loznajot

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

TC - banots jau esmu. GL.

Tiki banots par citu iemeslu jau, ne par šo, pietiks Tev krāt postus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...