• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sudziba) Alex_Shipman


Recommended Posts


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jack_Dark

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Alex_Shipman

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Braucu ogles Un sis ar savu Hph Nopalijas,Jo bija zvaigznes un nevelejas nomirt.
(Ps man DMG strada Ja ierubits Hph Nerada ka trapitu cilvekam, kaut trapu. Ja izrubij Hph Rada cik trapu ar lodi.)

4. Kā vainas dēļ tas notika :Vinja

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

https://youtu.be/yMY7tcmjyjY
https://youtu.be/llrKYnf_VT0

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anti. Tur nevar pateikt, ka hph (moš serveris lag) . Būtu vēl precīzi trāpijis vairākas reizes. Un otrajā video noraujas hp. Varbūt šoreiz pie vainas šaušanas prasmes?

Es rakstu Alex vietā. Jo viņam par no supis. Ko iedeva raffael, ar iemeslu anua pirdars vai auna piere. Nedaudz piemirsies

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nu saproti vecit! Es nebutu ne filmejis ne sudzibu licis. Bet man jau zb. es ka cilveks Braucu Skatos nesas 2 pacani es rshot domaju paerposim,bet ko jus db dm hax on. tak vismaz jus varejat nehakot. Nebutu jus atbraukusi uz CP garazu ar saviem hax,Man butu poh.

Serveris nelagoja. Ka var redzet pingu tev uz 50. Cota baigais meistars ar ar piskiku,Visas lodes trapit. Nu Busim Cilveki un par savam Kludam uznemsamies atbildibu.Ka ari nekrasim liekus Postus,lai moderatoriem Nav mus jasoda.

 

(Ps vecit Tu kat biji nost ar hax! Kas notika? Dzes ara jo es ari esmu pret hax)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ble veci alex nechito, es vinu pazistu jau 10 gadus, neticu, nekad vins

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu Dark,cik man liekās,tur hph nav,otrā video var redzet,ka pēc pirmajam nezinu,1-3 lodem sāka raut hp nost un pirmajā video tu gandriz tur netrāpiji,ja arī trāpiji,tad neredzeja,jo tu rr.

Būsim arī godīgi,ka pašiem savējos arī nevajag gāst tieši iekšā un ņaudēt,ka Koviks vainīgs,ka serverī nav cilvēku,jūs jau vien tie paši esat,kas ņaudat,ka uz bandam ,mafijam cilvēki nenāk,bet paši par katru sikumu liekat sūdzības.

Un kāds sakars ar postu krāšanu,ja tur skaidri un gaiši ir rakstīts,ka raksta viņa vietā,jo ir suspends? - Domāju,ka nekāds.

Un paskaidro man,kurš speciāli brauc uz oglēm,lai kādam šautu? bik cs,bet tas tā,admini neredzes :D

Cik es zinu,tad Alex ilgi nav haxojis,sen viņa pc ir tīrs.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mhh Nesaprotu Ko jus te lieki postoja,ja nesat iesaistiti!

Nu tas par postiem bij domats kad lai Acc skatas un lai spiez par sodu.

Nu tev jau gudzi teikt,bet comaks hako. nav servera vaina bet pashu speletaju.

Negazu nevienu ieksa. Lai jau hako ja man netrauce. trauces likshu sudzibas.

Kur man Cs? Ja pa mani sauj? Braucu Lai uzfilmetu comaka hph. Un pie reizes parbaudit ka talbrauceji veda kravas. Ka neka Esmu Cp un pieskatu lai uz cela nav parkapeeju.

Lai skatas admini ne jus.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...