• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jack Dark || MG // Zvaigznes ||


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt Collin

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jack Dark

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Piekrītu to, ka esmu melns darba rūķītis, kuram uz rokām ir kāds neliels ierocītis, es jau ar biti nevaru uzpist, bet izmantoju savu mīļāko dīglīti. Nu tātad, kas īsti notika? Iešāvu netīšām ar missclick pa menta mašīnu, šis man uzlika MG zvaigznes, pēc tam teica, ka viņam ir video par manu dm. Okey, piekrītu, viņš izkāpa laukā un sāka šaut pa manīm, Rp nepaspēju uztaisīt un nošāvu. Tad viņš uzspawnoja vēlvienu MG zvaigzni līdz nonācu pie secinājuma, ka RolePlay netika izmantots, lai atrastu personu pēc datubāzes kā arī viens pats "/su id" tika izmantots, nu lūk, tās vaitad nav mg zvaigznes?

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nonerperu.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  

thumb_show.php?i=dtmsh4p7

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jus jau nevainigi ne. Prosta braucu ar darba auto pastradat a ko tu? Man mahu sasauj,plus vell sac pa mani kapat. Zbiss ne.

Tu ta realaja dzivee ari dariitu,Tu saucamais baigais erperis.

Vienu zvaigzni par car dm.Otra tapec ka pa mani sauj.

Savu tev pretim bet ka vienmer kad nav acc tev on hph.Plus tp.

Ja es taisitu non rp tad sen jau butu uzlicis rucnikus un buutu sametis vairak zvaigznu. Bet cik man zinams par uzbrukumu policistam bij 2 vai 3. Un par pakaldzisanos ik pa laikam var samest maksimums 3 zvaigznes.

Izaudz vienreiz, Un iemacies godigi spelet.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mad Drago said:

Jus jau nevainigi ne. Prosta braucu ar darba auto pastradat a ko tu? Man mahu sasauj,plus vell sac pa mani kapat. Zbiss ne.

Tu ta realaja dzivee ari dariitu,Tu saucamais baigais erperis.

Vienu zvaigzni par car dm.Otra tapec ka pa mani sauj.

Savu tev pretim bet ka vienmer kad nav acc tev on hph.Plus tp.

Ja es taisitu non rp tad sen jau butu uzlicis rucnikus un buutu sametis vairak zvaigznu. Bet cik man zinams par uzbrukumu policistam bij 2 vai 3. Un par pakaldzisanos ik pa laikam var samest maksimums 3 zvaigznes.

Izaudz vienreiz, Un iemacies godigi spelet.

To tu sauc par godīgu spēlēšanu?

Ja tu esi pietiecies policijā, tad ir jaizmanto RP nevis piebrauc pie random personas, kura tev netīšām ar missclick uzšauj, un tu ķipa apgalvoji, ka tev esot videoklips. 

Mēs labprāt noskatītos to videoklipu kā arī otrs čalis arī pateica, ka randoma piebrauci aizstāvot vg uzmetot uz BG čaļa - Zvaigzni ar risinājumu tādu pašu kā man.

Ieteiktu labāk iemācīties RP, pirms doties uz kādu no legālajām organizācijām. 

 

 

P.s.

Ņemsim piemēru no dzīves..

 

Kā tu atpazītu personu bez datu pārbaudīšanas vai arī uzinātu personas vārdu/uzvārdu, vecumu n.t.t?

Tak spēlei jau tas nav  vaidzīgs, var jau uzerpot ātro variantu, bet tu esi neapķērīgs un domā, ka tiksi cauri ar to, ka uzrakstīji par cardm uzmeti zvaigzni..

:D:D:D Es tagad aiziešu par mentu, tas kurš pirmais šaus, pateikšu "/su Tito Aizskāra policista jūtas" u.t.t, izdomāšu kādu herņu, ko nākamreiz atbildēt uz sūdzībām.

:D:D:D Btw. -> Ieteiktu pamācīties to RP, jo savādāk bez RPošanas nedrīkst izmantot zvaigžņu komandas. :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu tak esi aksts. Ble Braucu garam un tu pa mani sauj!!!!!!!!!!!!!!! Man vell jaerpo cipa kas tu esi kamer mani sauj nost. Es jeball.. Tu vispar saprati ko te uzdrukaji???

Par otru cali ir cita runa. Ja Vinjs filmeja butu zbiss. Vinjam es rshot par atrumu.. Jo Braucu meklet parkapejus un sis lido,no vienas joslas uz otru. Es ka CP darbinieks Rshot un domaju vinju noturet un uzerpot.Bet Kad saka saut man pamaniju ka terra tikko vinjam sakas un tapec devos prom lai netraucetu vinjam karot..

Es nesaprotu ko tu te vell piksti....

Un kaut kads Siks Parazits mani te nemacis ja.. Tu jau esi tas kas te vienmer raud mani tas mani sitas,a ko pacs dari?? Traucee citiem speelet jo viens tak varens ka acc off,varu darit visu ne?

Labak nepiksti te daudz.. Izdariji parkapumu, tapec ari zvaigzne,izdariji otru parkapumu uzmetu vell vienu. Labi lai jau man tiek tas jaills ja tur saskatis Mg bet tu sedesi par CS+Car dm.

Pastus Ludzams nekrat. Lai lem par sodiem Musu admidnistracija.

 

Link to comment
Share on other sites

Aha, ķipa tagad aizsargājoties vari mest zvaigznes bez rp izmantošanas?

Un labāk par taviem - disslike smapiem nerunāsim <3 

Tu uzskati par "Sīks Parazīts" - būšu pēc mēneša Gulbenē, pateiksi man acīs. :D

Sūdzībā uzrādīts tavs MG, domāju kad nav jēgas tev izteikties vairāk, jo bildē var redzēt cik neapķērīgs esi.

Pats apgalvo, kad pēc katra kurš tev iešaus un šāus pa mašīnu saņems kādu MG zvaigzni?

GL Bro..

Link to comment
Share on other sites

Rakstu Brala vieta, Jo forums uz 7 dienam Blokeets.

Tatad a tu driksti saut man pa auto,un pa mani un es neko nedrikstu dariit? Tu erperi pa kuru laiku noerpoju ja tu mani kill???? Padoma ar savu kapostgalvu.

Man tak nekrata  tie disslike tu man nepatics,wnk nezinaju ka ta nevar bet poh ta pat foruma reti uzturos.

Ja tu esi siks parazits. Busi Gulbenee ok. Cik tev gadu veciit? Ceramas 21+. Ja mazak,panemshu siksnu un nepershu.Jo man.Ja 18 es tishu ar tevi gala,ja zem 18 pajautashu 16 gadigajam bralim lai ar tevi tiek gala. 

Ja tas nav uzbrukums celeniekam,tad jau super. Sausim visi par Polichu autinjiem,un pa vinjiem.

(Ps,Piedodiet par gramatiku,bet uz Pc nav garumziimju)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Ezerinjsh said:

Ja jau rakstīji, ka Tev ir video, tad ievieto to kā pierādījumu.

Es uz prikola uzrakstiju iekš ss vid, bet tā kā neierakstīju ir ss, par kuriem nebija Roleplay's.

Pirms izmanto "/su" ir jaerpo pēc kā tiek noskaidroti personas dati. ;)

Nejau dzīvē tev virs galvas atrodās "ID:1" pēc tam "/su 1" ? :D

Good Luck.

Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...