• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Auri Musimo


Recommended Posts

Neveidošu pēc pieteikuma, nav nekādas saistības ar serveri. Mums ar Auri Musimo izcēlās strīds. Kopēšu ar visiem lamuvārdiem 14+, bērniem nelasīt.

 

[12:08:02] Psss...: Aurik

[12:08:06] Auri Musimo: m?

[12:08:08] Psss...: Tad es netiku par organizatoru ja?

[12:08:16] Auri Musimo: nea.

[12:08:20] Psss...: ...

[12:08:22] Psss...: Cik bija pieteikumi?

[12:08:30] Psss...: Un kas lēmo to, kas būs organizators?

[12:08:30] Auri Musimo: Pagaidām tikai 2

[12:08:37] Auri Musimo: Es.

[12:08:50] Psss...: Bļe psc un tu no tiem 2 pieteikumiem izvēlējies bērnu, kam ir 13 gadi? :D

[12:09:05] Auri Musimo: Es uz gadiem neskatos.

[12:09:10] Psss...: Uz ko tad? :D

[12:09:16] Psss...: Kā kurš pielien? :D

[12:09:46] Psss...: Nu labi, paga, tad šitā..

[12:09:52 | Rediģēts 12:10:01] Psss...: Nosauc kritērijus, pēc kuriem tu vērtēji

[12:11:12] Auri Musimo: Ko, cik sakarīgi rakstīja atbildes. Pēc iespējas garāk un sakarīgāk. Lai nav Ka 5 jautājumā pasaka "Kā jau minēju 1 jautājumā"

[12:11:25] Psss...: hahaha :D

[12:11:29] Psss...: pag

[12:11:57] Psss...: Tavi plāni nākotnei?

Ja es būšu organizators..

[12:12:03] Psss...: Tev neliekas, ka tas ir viens un tas pats?

[12:12:19 | Rediģēts 12:12:34] Psss...: Nu labi, uzrakstīju tā, bet es tur nosaucu tās lietas, ko minētu arī nākošajā jautājumā, jo der abiem jautājumiem

[12:12:56] Auri Musimo: Plāni nākotnei - Es varētu veidot vēl nebūjušu konkursu, ar bmx....

Ja es būtu organizators - Es būšu pietiekami aktīvs, veidošu konkursus .....

[12:13:46] Psss...: Plāni nākotnei- veidošu daudz nebijušu pasākumu

[12:13:54] Psss...: Nosaucu visu kopumā

[12:14:09] Psss...: Ja es nosaucu visu kopumā, es nevaru pēkšņi minēt 1 daļu no visa kvantuma

[12:14:30] Psss...: Nu labi- skaties

[12:14:39] Psss...: Manuprāt Den Mayer nemaz vairāk neuzturēsies šajā komūnā

[12:14:41] Psss...: Viņam iedeva ban

[12:14:50] Psss...: Viņš uztaisīja OOC insult, jo viņu iejailoja

[12:15:16] Psss...: Tagad viņš saka... Den_Mayer : (27 August 2013 - 11:06 AM) Da bļe tu ampli nospragsti ir kautkas slikts? :D Ok es banana atsedeshu, bet sheit vairs neradisos.

[12:19:05] Psss...: Hahahaha

[12:19:15 | Rediģēts 12:19:16] Psss...: Lai veicas ar organizatoru rīkotāju.

[12:19:59] Psss...: Eu Aurik, kpc tu neizskati Z51 līderus?

[12:20:08] Auri Musimo: Es visu tehnisko skatos.

[12:20:36] Psss...: Bļeģ, tu par to noformējumu nopietni?

[12:21:11] Psss...: Es domāju, ka noformējums ir tā kā vajag, Edgaram ir tas pats, es no viņa paņēmu, jo domāju, ka ir paraugs, bet nevarēju atrast, tāpēc nodomāju, ka viņam ir tas pats

[12:21:36] Psss...: OMg tev čista kkāds naids pret mani ir

[12:22:03] Psss...: Esmu pamanījis, vienmēr, kur lieta ir saistīta ar mani, tu mani noraidi vai centies man kko skarbāk izdarīt...

[12:22:59] Auri Musimo: Pff, vari domāt ko gribi, tavs noformējums mani nepiesaista, līderim topikus jāmāk smuki noformēt.

[12:23:11] Psss...: Es māku smuki noformēt, bet ko tad tu liksi par līderi?

[12:23:18] Psss...: Ieliec vēl bļe Edgaru, vispāŗ būs zajebisj

[12:23:23] Psss...: Nokopēju no viņa, gribu redzēt

[12:23:46] Psss...: Žēl, ka neeksistē tie komūni, kur agrāk spēlēju, iemestu tev, aplauztos

[12:24:23] Psss...: Un protams, tagad otras iespējas topiku nav uztaisīt, ne?

[12:27:07] Psss...: Eu, sliš, otru pieteikumu rakstīt var?

[12:27:41] Auri Musimo: Nē. Atbildi uz katru anti, uzdirs katram, kas raksta "Anti". Nevajag.

[12:27:52] Psss...: Bļāviens tu joko?

[12:27:57] Psss...: Uz katru anti neatbildu

[12:28:00] Psss...: Atbildu tikai uz aplamiem

[12:28:01] Psss...: Plus

[12:28:02] Psss...: Lasi

[12:28:20] Psss...: REC/ANTI pamatot. Īpaši, ja liec ANTI, neraksti "ANTI, jo ANTI", normālu, sakarīgu paskaidrojumu, lūdzu.

[12:28:27] Psss...: VIŅI IELIEK VNK ANTI BEZ PAMATOJUMA

[12:28:45] Psss...: Kāds ieliek ar pamatojumu, bet ieliek pilnīgi aplamu, neesmu viņu pat serverī saticis

[12:28:51] Psss...: PIZĢEC

[12:28:55] Psss...: TU PIEŅĒMI EDGARU?

[12:29:01] Psss...: BĻE PASAKI KA MANS PIETEIKUMS GRAUŽ ACĪS

[12:29:03] Psss...: VIŅA PIEŅEM

[12:29:08] Psss...: Bļeģ kas tu par adminu esi?

[12:29:36] Psss...: Viņš rakstīt gramatiski pareizi nemāk un domu savu pabeigt nemāk

[12:29:41] Psss...: Zajebisj, paldies tev

[12:30:22] Psss...: Pizdu bļeģ, turpmāk topickos rakstīšu "Auri musimo šeit nav gaidīts, gaidu citus adminus"

[12:32:18] Psss...: + Iemācies vienreiz turēties pie viena pieņēmuma, nevis mainīt katrā topikā, 12 gadniek

[12:33:03] Auri Musimo: Apsveicu. Tu tikko palaidi garām tikt jebkur par līderi, ar savu attieksmi pret adminu. Saņem bloķi no mana skype. Tagad varu padomāt par naidu! Bye.

 

 

Kāda attieksme pret mani, tāda pret adminu.

Par organizatoru man bija gluži vienalga, bet par Z51 un viņa rakstīto gan nē :)

Un Edgar, piedošanu, par to, ko rakstīju par tevi, biju stresa situācijā, raksti gramatiski nepareizi, ir kļūdas, bet par domas nepabeigšanu vnk izdomāju, lai Aurikam sirdsapziņu vairāk sabojātu.

P.S. Den, sorry, dirsu aiz muguras, vnk pateicu visu ko domāju :D

Link to comment
Share on other sites

Jā, man ir vāji nervi, šodien sāp galva, vakar mājās biju tikai 3 no rīta. No paša rīta vēl neizgulējos, bija darbi jāiet darīt. Tad vēl gudrs cilvēks maina savas domas ik pa rakstam?

 

Edit. Aurīt, es tev pasaku, ka manos rakstos tu vairāk nebūsi gaidīts. Tu vēl pasaki, ka zaudēju iespēju jebkur kļūt par līderi? Tad moš tu vispār esi super-neaizskarama persona? Varbūt tu man aizliegsi spēlēt sampu? Aizliegsi man dzīvot? Bez tevīm arī ir administrators Travis, tev nav tiesības atteikt manu pieteikumu, ja rakstu, lai izskata Travis Moore.

Link to comment
Share on other sites

Jā, man ir vāji nervi, šodien sāp galva, vakar mājās biju tikai 3 no rīta. No paša rīta vēl neizgulējos, bija darbi jāiet darīt. Tad vēl gudrs cilvēks maina savas domas ik pa rakstam?

 

Man neinteresē kas tev sāp,vai kas tev jādara!

Fakts tāds kad nemaki normāli runāt ,un tad brinas kādēļ ādmiņi neatsaucas uz tādiem ka tevi !

Cieni citus ,un cienīs tevi!

Link to comment
Share on other sites

Man neinteresē kas tev sāp,vai kas tev jādara!

Fakts tāds kad nemaki normāli runāt ,un tad brinas kādēļ ādmiņi neatsaucas uz tādiem ka tevi !

Cieni citus ,un cienīs tevi!

Ar normāliem cilvēkiem attiecos normāli.

Cieni citus, pret adminiem izturos pilnīgi normāli, kādēļ man ir labas attiecības ar Rolligo? Tāpēc, ka viņš nemaina savas domas ik pa minūtei. Normāls, uzstājīgs, sakarīgs admins. Ar viņu ir viegli aprunāties.

Auri tik vienam uzdirš par to, kas viņam ir, otram tas pats ir, tad nu par viņu viņš atkal maina domas. Tāpēc arī beigās uzdirsu par to, ka viņam ir 12, varbūt arī nav, bet tas bija domāts kā insults, jo viņš maina savas domas neskatoties uz to, ka ir viens un tas pats.

Edit.

Atbilde uz tavu editu Auri.

1)Es dirsu, jā, bet ja cilvēks nevar pamatot savu ANTI, ko viņš dara manā topikā? Tas tikai nozīmē to, ka ir draudziņš ar Edgaru.

2) Nedirs, PM es tev nespamoju, uzraksīju vienu reizi, pie tam pat mīļi un pieklājīgi palūdzu, nevajag mani apmelnot.

3) Ja arī uzdirsu, esmu redzējis daudz tādus topikus, kur rakstītājs uzdirš ANTI licējam, pie tiem admini nepiep**ās un pat pieņēma. Tu atkal visu pārspīlē, ak Dievs, nosaucu par alni, kas viņš tagad pakārsies? Mani cik reizes ir apsaukājuši par d**i, ***s dēlu, izp**tu kropli, morālo izdzimteni. Uz tādiem neesmu atbildējis, un izlikos, ka viņi nav tā vērti. Nu ko tad pret citiem, lai arī viņi iztēlojas, ka esmu niecība, nekas jau arī pret viņiem neesmu dižs. Tāpēc pietiek no mušas pūst ziloni.

Varbūt arī attieksmi mainīšu- bet tev tiesības nav man ielikt Atteikts, ja es tevi nelūdzu savā sadaļā. Ir vēl otrs 6. lvl admins. Lai tas vērtē mani. JA ESI ADMINS, CIENI CITUS, ARĪ JA IR NAIDS.

Link to comment
Share on other sites

bet tas bija domāts kā insults. Insults skype? Oh god.

 

pret adminiem izturos pilnīgi normāli. Srsly? Paskaties bildītes. Ja tas tev liekas normāli, tad kā jau teicu, tev šeit nebūs gara dzīve.

Tu ieliec atkal vienu quote? Es rakstīju "Izturos pret adminiem pilnīgi normāli" un pēc tam pastāstīju pret kādiem. Nu labi, visiem ir naidi, gan adminiem savā starpā, gan spēlētājiem savā starpā, gan adminiem un spēlētājiem savā starpā. Tāpēc nepārspīlēsim šo visu, iespējams mazāk kontaktēsimies, bet cienīsim viens otru. Dirst es tev neko vairāk nedirsīšu, pat centīšos nerakstīt, uz ko tu tāpat neatbildēsi. Bet cienīt cienīšu visus, par kuriem domāšu, ka ir viņus jāciena. Pret šādiem bezjēdzīgiem ANTI licējiem, es uzskatu, cieņa nav jāizrāda, labi, neaplamāšu viņus, bet tad lai vispār manā topickā neparādās.

EDIT: Labi, esi tas heiteris, bet ļauj arī man dzīvot, ja palūdzu, ka pieteikumu izskata Travis, tad lai arī izskata. Tas, ka tev ir admins naidu situācijās, nozīmē tikai to, ka tu to varēsi izmantot savā labā, apmelnot un nicināt citus cilvēkus.

Link to comment
Share on other sites

nu jā, sāksies čattings, vienkārši viens otru nodiršat līdz suspendam un dzīvojat laimīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...