• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Oskar Rolton Vendetta


Abcd

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Freddy Leenan

2. Administrātora niks spēlē : Oskar Raul Vendetta

3. Pierādījumi par pārkāpumu :

4. Apraksts par situāciju :

Karoč braucu nopirkt free food uz staciju, ieraudzīju kaut kādu lowu ar eledžī tranīti , bik netīšām pitoju , tad viņas draudziņš atnāk un sāk šaut ar stavosju DB,DM,CS, bet mūsu maxima nopirktais roltons uzraksta ,ka tas ir IC iemesls. wow, ar tādu gudrību izcelies.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Protams es low jā, ok.

Fraps offā bija, bij 3 hiti hp vispār negāja nost(TEV)! Labi ,iegāju specā, jo par tevi patstāvīģi šis divas personas sūdzējās, kā arī tu viņu nosauci par ''sluhhu kuru vakar dirsā pisi'' ((IC))un savā ziņā viņš viņu aizstāveja IC, labi bez rp ,bet esmu nevainīgs Play serveris nebalstās tikai uz /do un /me komandām, bet lielākoties uz IC. Kā arī nosauci par trani((OOC)) ,kaut vai tu nezini ,vai tā ir meitene, vai nav !

Ok Cueno 3d Ban par stāvošu DB arī dabūs!

Lai skatās augstāķie, tikai te lieķi neposto ,un nečīksti. Lau vai Rihards pateiks savu lēmumu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Osᴋᴀʀ Rᴀᴜʟ Vᴇɴᴅᴇᴛᴛᴀ said:

Protams es low jā, ok.

Fraps offā bija, bij 3 hiti hp vispār negāja nost(TEV)! Labi ,iegāju specā, jo par tevi patstāvīģi šis divas personas sūdzējās, kā arī tu viņu nosauci par ''sluhhu kuru vakar dirsā pisi'' Un nosauci par trani ,kaut vai tu nezini ,vai tā ir meitene, vai nav !

Ok Crawford 3d Ban par stāvošu DB arī dabūs!

Lai skatās augstāķie, tikai te lieķi neposto ,un nečīksti. Lau vai Rihards pateiks savu lēmumu.

Frenk Cueno dabūs banu 7dienas par stāvošu DM,CS,db.

Viņš trāpija visas lodes durvī video redzams, ja domā ,ka Gm tad es nomiru beigās vienalga.

Pisu tevi dirsā bija citai personai , tevis jau tai , izdomāt nevajag , '' pisies'' teica tas no BG.

Šluha ,ja kur pierādījumi.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ne visiem administratoriem ir Instant Replay, vai citas tamlīdzīgas programmas, respektīvi ir grūtāk dabūt pieradījumus bez kuriem viņš nevar banot. Sods tika tik un tā piemērots pēc administratora kritērijiem, kas iekļautās sodu sistēmā. TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...