• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Lauma_Stefanos]


Recommended Posts

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Pablo_Sky

2. Administrātora niks spēlē : Lauma_Stefanos

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://failiem.lv/u/qrq6c5nn#sign_up

4. Apraksts par situāciju : Braukājos ar čomu . Pēkšni kautkāds lo@s sāk mūs demot . Nū mūsu mašīnas . (Kaut kāds Laumiņas dir@@ līdējs)

Mēs loģiski ka izkāpjam ārā un sākam takā šaut viņam pretī . Lauma ieliek manu čomu [Shandy_Aula] Jaila uz 1h par DM . Es uzrakstu """"/report Tas lohs pirmais sāka dm ."""" Un tad šamējā man iedod 1 dienas banānu par rupju /report 

Ahu@@t man bija jāpriecājās ka viņa tā dara ? xd Epal .

 

 

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

Nu lūdzu ! Tu biji negodīga , tev divi reporti par to ka viņš pirmais sāka šaut , un tik pat labi tam čuvakam cs , stāv ielas vidū ar ieroci un šaudās . Ko tu gribēji , lai priecājos un nelamājos par to ka tu tā izdariji ?

 

Vismaz būtu pabrīdinājsi ka nevar , es nēesmu  gaišreģis , un nevaru arī izsekot visiem noteikumiems līdzi -_- Lūdzu unbanu .

Link to comment
Share on other sites

Kaut 10 cilvēki var uzrakstīt, ka viņš pirmais šāva, iedod pierādījumus nevis truli raksti. Nav kaut kāds uzticības laikmets vai kā to nosaukt, lai es Tev vai kādam citam ticētu uz vārda. 

Ja pa Tevi šauj, Tev ir jāreporto. Tāpēc ir tāda opcija, kā "/report". Kāpēc Tavs draugs var uzrakstīt PILNĪGI to pašu bez lamuvārdiem, bet Tu nespēj? Ja nespēj valdīties un atbildēt par saviem vārdiem, tad varbūt nākamreiz vienkārši neraksti neko.

Link to comment
Share on other sites

Tur viss  notika nepilnas minūtes laikā! Un zinu ka ja tu specoji , tad pati redzēji ka šauj , vai tik pat labi par to ieroci rokāš ! (CS)

Un viņam priekšā jau stāv uzsprāgusi mašīna un miris čūbīts.

 

Link to comment
Share on other sites

Es viņu pēc tam par PG iemetu jailā. 

Tā mašīna ir mana, kura tur bija uzsprāgusi un čalis nomira, kad auto uzsprāga.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...