• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sudziba] John_Stefanos un Karenus_Stomash


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Pyotr_Dark

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Karenus_Stomash un John_Stefanos

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Krc buhojs ienacu on. Skatos kautkadi lideri sak runat /gov

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vinnu del.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

https://imgur.com/a/tD3LOal

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Visus screen ieliki, tikai screenu, kur atvainojāmies, tu gan neliki, jo tas bija vienīgais veids kā atrast cilveku, kurš bija vajadzīgs, ņemot vērā, ka serverī bija kādi 6 cilvēki. Tā vietā, lai izmantotu hakus un lidotu vai meklētu, kā tu to dari, mēs izmantojām veidu, kas mums bija pieejams, jo nekas cits nav.  Nejau es tur teicu, ka visi lohi, visi tādi, visi šitādi.:D Tāpat arī Johns, bet nu! :D Lai jau!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kārens said:

Visus screen ieliki, tikai screenu, kur atvainojāmies, tu gan neliki, jo tas bija vienīgais veids kā atrast cilveku, kurš bija vajadzīgs, ņemot vērā, ka serverī bija kādi 6 cilvēki. Tā vietā, lai izmantotu hakus un lidotu vai meklētu, kā tu to dari, mēs izmantojām veidu, kas mums bija pieejams, jo nekas cits nav.  Nejau es tur teicu, ka visi lohi, visi tādi, visi šitādi.:D Tāpat arī Johns, bet nu! :D Lai jau!

Ja jus nezinajiet ir komanda /togphone un var pa sms sazinaties.

 

Link to comment
Share on other sites

Es ar Stefanosu bazarēju pa ic telefonu, tur viss okay. mums vajadzēja Nikiju, kura nav ne līdere, ne ir pieejama /togphone komanda, ne arī kas cits. Tieši tāpēc arī minēju, ka vajag atrast cilvēku. Ļoti šaubos, ka tas kādu aizvainoja, ja serverī 6 player, kuri ir afk bezmazvai un tika izmantots /gov IC vajadzībām, lai atrastu player, tikai tas, ka nepieliku ne es, ne John iekaviņas, nu c'mon Ivano Sawyer :DDD

Link to comment
Share on other sites

/gov Wow baigas parkapums, ooc tematts on speletaju nebija tikai  lelaka dala stundu vaceju, kas sez afka pietam 2 nakti, ko tu te taisies panakt dupsi lidej ? pats drizak jail atrausi ka sedi nakti stundas vac afka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stefanos said:

/gov Wow baigas parkapums, ooc tematts on speletaju nebija tikai  lelaka dala stundu vaceju, kas sez afka pietam 2 nakti, ko tu te taisies panakt dupsi lidej ? pats drizak jail atrausi ka sedi nakti stundas vac afka.

Eu tu sidigs berns. Es neesmu nekam dupsi ielidis chat off lai admini izkapata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...