• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudzība] LSVG / DB/CS/CP


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark_Kastel / Curt_Collin / Video redzams !

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bīja atbraukuši uz manu hood, un pēc ta aiz stura man šāva Fernando Cassel , un skrēju līdz vinjam , bet pēc ta Curts man CP meiģinājums, un Mark sāka caur db šaut !

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bijām ghetto, viņš atnāca atpakaļ no toaletes un sāka šaut.

Nav redzams Cs/Cp/Db.

 

Cp - Nobraucot kādu spēlētāju kā arī viņš nomirst. 

Tu uzskrēji uz  braucošanas mašīnas tev par šo vaig būt CS kā arī visu laiku lēkāji = BH.

 

Kapēc cilvēki nevar pēc /b čata sākt šaut, ja braucošā mašīnā izdomā atklāt uguni atrodoties citā hodda, un tur jau bija doma pēc teras iepist hooda, lai pateiktu pa /b un uztaisit ghetto. ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Bijām ghetto, viņš atnāca atpakaļ no toaletes un sāka šaut.

Nav redzams Cs/Cp/Db.

 

Cp - Nobraucot kādu spēlētāju kā arī viņš nomirst. 

Tu uzskrēji uz  braucošanas mašīnas tev par šo vaig būt CS kā arī visu laiku lēkāji = BH.

 

Viss video redzams , kā tu man prost uzbrauci virsu nevis , es uzskrēju ! Tiešām Curtiņ tu nemāki melot, man video ir pilnas 10min instant replay! Man ir tas pats sākums, kad atbraucāt. Un + Čatā var redzēt, kā jūs atbraucāt nevis GHETTO , bet teikt, ka man līderis off. ;) Neuztraucies par BH varu atsēdēt.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ramzze1 said:

Viss video redzams , kā tu man prost uzbrauci virsu nevis , es uzskrēju ! Tiešām Curtiņ tu nemāki melot, man video ir pilnas 10min instant replay! Man ir tas pats sākums, kad atbraucāt. Un + Čatā var redzēt, kā jūs atbraucāt nevis GHETTO , bet teikt, ka man līderis off. ;) Neuztraucies par BH varu atsēdēt.

Vēlāk iemetisu vēl pieradijumus un sanemsi +wp pats par savu lielo gudrību par RolePlay zināšanām! :D

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Vēlāk iemetisu vēl pieradijumus un sanemsi +wp pats par savu lielo gudrību par RolePlay zināšanām! :D

Roleplay zināšanām ? WP par to līderis nesaņem . Met droši par savām ricībam es atbildēšu un 100% zinu, ka nesaņemšu Warning Point, jo dēļ tādiem hļupikiem kā tu nav ko teikt te . !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Ramzze1 Liec video, kur var redzē visu situāciju nevis tikai raksti, ka ir full video, bet ieliec apgrieztu, kur maz ko var saprast. Varbūt tiešām tas bija bijis ghetto.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ezerinjsh said:

@Ramzze1 Liec video, kur var redzē visu situāciju nevis tikai raksti, ka ir full video, bet ieliec apgrieztu, kur maz ko var saprast. Varbūt tiešām tas bija bijis ghetto.

Viņš full neliks, jo pats spēlē ar cleo programām! :) 

Tas bija domāts kā ghetto, iebraucam iekšā pa /b pateicam pāris vārdus un uztaisijam ghetto, neapstājāmies, ka šāvām! :)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Viņš full neliks, jo pats spēlē ar cleo programām! :) 

Tas bija domāts kā ghetto, iebraucam iekšā pa /b pateicam pāris vārdus un uztaisijam ghetto, neapstājāmies, ka šāvām! :)

Ja tiešām ? Cik tu grudri dirst māki, ne ? Nekāds pat Ghetto jums nebija domāts, ja jau iebraucāt hood, tikai pateikt, ka man off līderis kaut nebūs off ! Ņem full video , EDIT -

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ramzze1 said:

Ja tiešām ? Cik tu grudri dirst māki, ne ? Nekāds pat Ghetto jums nebija domāts, ja jau iebraucāt hood, tikai pateikt, ka man off līderis kaut nebūs off ! Ņem full video , EDIT -

 

AM VIDEO JAU NOLADEJU BTW ,TUR IR SPREADS UZ DIGLA KUR MERKE TUR ARI PULA IET ,KA ARI NO DIEZGAN LIELAS DISTANCES 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dullais. said:

AM VIDEO JAU NOLADEJU BTW ,TUR IR SPREADS UZ DIGLA KUR MERKE TUR ARI PULA IET ,KA ARI NO DIEZGAN LIELAS DISTANCES 

Kāds vēl spreads ? Kas vēl šī pa hujnu ? Denij tev čist nav pie kā piekasīties vai kas ? Man tev gta sborku uz hax pārbaudīt, man vispār nekā nav ielikts GTA . Jēziņ. Vienalga kaut filmēšu domā, ka hax . ;) Good !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ramzze1 said:

Kāds vēl spreads ? Kas vēl šī pa hujnu ? Denij tev čist nav pie kā piekasīties vai kas ? Man tev gta sborku uz hax pārbaudīt, man vispār nekā nav ielikts GTA . Jēziņ. Vienalga kaut filmēšu domā, ka hax . ;) Good !

Pārbaudītu tavu vēsturi kompim un google restore setings, tad es pats personiski nofilmetu un  būtu pierādijums par tavu spread! :)

Varu pārbaudīt vai apmulsi?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, CbugVaiDBCC said:

Pārbaudītu tavu vēsturi kompim un google restore setings, tad es pats personiski nofilmetu un  būtu pierādijums par tavu spread! :)

Varu pārbaudīt vai apmulsi?

Droši ! Pārbaudat visu . Tikai tādiem kā jums nedošu neko pārbaudīt, ja kādam administratoram vajadzēs, skype or DC visu parādīšu .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ramzze1 said:

Droši ! Pārbaudat visu . Tikai tādiem kā jums nedošu neko pārbaudīt, ja kādam administratoram vajadzēs, skype or DC visu parādīšu .

Hahaha bail, jo zinu vairāk un varu parādīt history datora? :D 

100% - s0beits vai SF un moonloader tev esot lādēts.

Bail papist līderi? Ak nē, tev vaigi pamācīties arī RP, žēl ka nav noteikuma, par RP nezināšanu +wp :D 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CbugVaiDBCC said:

Hahaha bail, jo zinu vairāk un varu parādīt history datora? :D 

100% - s0beits vai SF un moonloader tev esot lādēts.

Bail papist līderi? Ak nē, tev vaigi pamācīties arī RP, žēl ka nav noteikuma, par RP nezināšanu +wp :D 

RP nezināšanu ? Tad kā esmu ticis pie Laumas orgā, or 2x jau pa līderi ? Drīz bus video kur riff erposim . ;) GL Nē man nav bailis .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...