• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudzība] LSVG / Stāvošs DB


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt_Collin / Video redzams

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bija terra pret Curtu, un šis kad zināja, ka nebus izredzes, ielida DB un vienalga taisnība vinnēja .

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mēs bijām 2 cilvēki bandas teritorija, mans parinieks atradas man blakus, bet viņa vārdu aizmirsu, jo pēdējo reizi biju bandā'tajā datumā.

Es izkrēju tev priekšā pēc kā to var redzēt videoklipā, bet tur jau otra persona atradās mašīnā!

Lai jau lemj administrācija, bet šo db neesu es veicis!

Piedod, ka aizskāru tavas jūtas iekš IC!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Mēs bijām 2 cilvēki bandas teritorija, mans parinieks atradas man blakus, bet viņa vārdu aizmirsu, jo pēdējo reizi biju bandā'tajā datumā.

Es izkrēju tev priekšā pēc kā to var redzēt videoklipā, bet tur jau otra persona atradās mašīnā!

Lai jau lemj administrācija, bet šo db neesu es veicis!

Piedod, ka aizskāru tavas jūtas iekš IC!

Tu biji viens pret mani ! Ja tu tiešām esi tik stulbs varu ielikt fuul terras video kur tikai tu biji, un vidoe tab arī tur var redzēt. Tavi meli nestrādā.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ezerinjsh said:

@Ramzze1 Ieliec video, kur var redzēt tabu.

Es varu iemest ! Bet vai ir jēga ? Jo viņam jau ir bans 365 , un neiedosiet + vēl 7 dienas . Butu labi, ja piemēram ir sudzība vakardienas hax par curtu, un nākamajā dienā atkal hax un ir video, un saņem 2x , jo adminisatratori neizskata katru dienu sudzības. Tas ir mans viedoklis tikai !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu katrs administrators dažādi soda. Es dodu divus banus, jo citādāk tas nozīmētu, ka, ja viena sūdzība par hakiem ir ielikta, tad var nest visu serveri laukā, kamēr nav izskatīta sūdzība un saņemt tikai 1 banu?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ezerinjsh said:

Nu katrs administrators dažādi soda. Es dodu divus banus, jo citādāk tas nozīmētu, ka, ja viena sūdzība par hakiem ir ielikta, tad var nest visu serveri laukā, kamēr nav izskatīta sūdzība un saņemt tikai 1 banu?

Nu tieši tā . Pareizi dari . Neuzskatu , ka butu pareizi, ka hakos katru dienu , un pēc ta dabun 1 banu . Būs video, un tikko pamanīju tur bija tp no Jackey_Alvarez , un tur uzmanīgi jāspiez pauzi. SS nevaru uznjemt, nezinu kas pa vainu ir isti VIDEO -

Uz 37 sekundēm varēs redzēt aiz stura Jackey ! Nu Curtiņ ? Kur ir tavs GHETTO ? Diezgan labi melo , ne ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2019 at 9:18 PM, Ramzze1 said:

Nu tieši tā . Pareizi dari . Neuzskatu , ka butu pareizi, ka hakos katru dienu , un pēc ta dabun 1 banu . Būs video, un tikko pamanīju tur bija tp no Jackey_Alvarez , un tur uzmanīgi jāspiez pauzi. SS nevaru uznjemt, nezinu kas pa vainu ir isti VIDEO -

Uz 37 sekundēm varēs redzēt aiz stura Jackey !

Es off izgāju draugs tur nav tp hax. 

Edit tikko pamaniju ka. Mans hotring kas stsavējā jūsu hood vid laikā pazuda jo izgajutas off un tava sūdzība ir aplama par maani!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, -JackeyMAD- said:

Es off izgāju draugs tur nav tp hax. 

Video sākuma var redzēt , ka tp, pēctam aiz stura aizskrējis .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Ramzze1 said:

Video sākuma var redzēt , ka tp, pēctam aiz stura aizskrējis .

Pa to pirmo videoklipu bij tā, ka mes karojam divatā, un kur tad tabs kā lūdzi un ir pagājušas 24h pēc sūdzības ievietošanas..

Karojam divata un otrs db taisija.. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Pa to pirmo videoklipu bij tā, ka mes karojam divatā, un kur tad tabs kā lūdzi un ir pagājušas 24h pēc sūdzības ievietošanas..

Karojam divata un otrs db taisija.. 

Sajaucu topicus ! Bet tulīt editā bus video par momentu terra, kur tikai tu bīji ! Edit -

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tur db taisija kads cits, pec tam es izskreju, pieradi, ka es db taisiju :D Bet tev labs spreads. ;)

Ieteiktu adminiem uzmanīgi videoklipus pastīties! Visas lodes lido taisni,bet kā tas ir iespējams? :D

 

Labi te jau pofig, tapat  admini labāk nosodīs mani, un sagaidīs, kad @Sarkanais Kamars - saņems no mans naudiņu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CbugVaiDBCC said:

Tur db taisija kads cits, pec tam es izskreju, pieradi, ka es db taisiju :D Bet tev labs spreads. ;)

Ieteiktu adminiem uzmanīgi videoklipus pastīties! Visas lodes lido taisni,bet kā tas ir iespējams? :D

 

Labi te jau pofig, tapat  admini labāk nosodīs mani, un sagaidīs, kad @Sarkanais Kamars - saņems no mans naudiņu.

Jā noteikti kāds cits , agha ! Jums viss okey kāds vēl spreads ? Jums reāli nav pie kā piepisties , vai ? Es toreiz nevareju filmēt domāja, ka hax, tgt filmēju vienalga hax . Atkar ej labāk strādāt. Ko tu dirss visu laiku ar savu naudu ? Nevienum tu nesuti, jo naudas nav , dirsēj . Jau pirmiit teica, ka Laumai 80e pārskatīji, smiekli nenāk jampampiņ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ramzze1 said:

Jā noteikti kāds cits , agha ! Jums viss okey kāds vēl spreads ? Jums reāli nav pie kā piepisties , vai ? Es toreiz nevareju filmēt domāja, ka hax, tgt filmēju vienalga hax . Atkar ej labāk strādāt. Ko tu dirss visu laiku ar savu naudu ? Nevienum tu nesuti, jo naudas nav , dirsēj . Jau pirmiit teica, ka Laumai 80e pārskatīji, smiekli nenāk jampampiņ?

Beidz postot, un krāt postus bezjēdzīgi!

Gaidam administrāciju! 

Lai lemj to, kas ko izdarīja i vso!

Beidz diedelēt labi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...