• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sudziba) Modris un Cortez


Recommended Posts


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jack_Dark

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Modris,Cortez.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Atbraucu uz Staciju skatos bardaks,pec ka skatos Modza saka lai iesauju,ta arii dariju Izradija sagribeeja coms banu par hph..Pec ka skatos Tur viens rucnikos slidinas,un cota poh ka ar teizeri iesauj.

4. Kā vainas dēļ tas notika :Servaka anticiita,un servaka bugu.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)
https://youtu.be/oiWjIrLOQi8

 

(Ps saruna piedalas Pacani ar ko taja briidii runaju)

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jā protams ! Ivans prost pienāk un sāk cuffoja, kaut bija mašīnā viņš. Plus kad teizerē var piecelties. Plus meiģināju paskaidrot par ko, bet Ivans taksh VG sastaavs un taisiijas paljubom ieriebt. Pieņemsim mani pirmiit cuffoja, bet nevareju pakusteties, bet šoreiz prost visu laiku spiedu enter shift lai skrietu  un es ta piecelos

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ramzze1 said:

Jā protams ! Ivans prost pienāk un sāk cuffoja, kaut bija mašīnā viņš. Plus kad teizerē var piecelties. Plus meiģināju paskaidrot par ko, bet Ivans taksh VG sastaavs un taisiijas paljubom ieriebt.

Nu nezinu kas un ka jums tur bija..Pamaniju tik to ka slisi rucnikos...To lai skatas admini.. Mans merkis bij Hph hakeris kurs tur skraidija,un stastijapasakas kadas 3 min un izdomaju vinju filmeet.. Tu netisam patrapijies pa celam. Skatoties vid pamaniju kad Ivans slakteeja tevi ar teizeru,cota tu neadbildeeji..

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Mad Drago said:

Nu nezinu kas un ka jums tur bija..Pamaniju tik to ka slisi rucnikos...To lai skatas admini.. Mans merkis bij Hph hakeris kurs tur skraidija,un stastijapasakas kadas 3 min un izdomaju vinju filmeet.. Tu netisam patrapijies pa celam. Skatoties vid pamaniju kad Ivans slakteeja tevi ar teizeru,cota tu neadbildeeji..

Nē Mozim bīja bugs ! Viņš pie manis piegaja un paprasija lai iešauju, un vinjam nenjemas hp . Jo vinjam ir amf ielikts, un delj tas var hp neraut kad nočakareejies miniguns. Bet man tur čist hz, es prost skrēju no vinja , un vareju paskriet spiežot space visu laiku + Un manā video rādija , ka es pilnībā normāli skrienu. Bet pirms vienmēr filmējat, paskat , ka video, lai es varu noseivot, un vismaz pierādīt, ka manā ekrānā, rādija, ka normāli skrienu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu mozz ari sim ta bija.Bet nu vevajadzeetu izmantot bugus sava laba,lai nav jateeree kapeikas kautkadu bugu pec.. Iespeejams mozz tiesam skraidiji..Nebuutu brinums te bugu pietiek...Ir maniiti vid kad rada Viena ekrana ta a orta ta.. Domaju par to tev nebuus sods bet iespeejams sodiis ka nenoerpoji taizer sekas..Bet domaju par to tev maza beeda,jo ta pat pagaidam nav pret ko karot..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mad Drago said:

Nu mozz ari sim ta bija.Bet nu vevajadzeetu izmantot bugus sava laba,lai nav jateeree kapeikas kautkadu bugu pec.. Iespeejams mozz tiesam skraidiji..Nebuutu brinums te bugu pietiek...Ir maniiti vid kad rada Viena ekrana ta a orta ta.. Domaju par to tev nebuus sods bet iespeejams sodiis ka nenoerpoji taizer sekas..Bet domaju par to tev maza beeda,jo ta pat pagaidam nav pret ko karot..

Es nebīju izmantojis bugu s savā labā ! Manā ekrānā ezz rādīja , ka normāli skrienu, bet jūsu ekrānā, slīdu pa zemi utt. Netaisos tgt zem servera bugiem sēdēt par bug izmantošanu .

Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2019 at 1:01 AM, Ramzze1 said:

Jā protams ! Ivans prost pienāk un sāk cuffoja, kaut bija mašīnā viņš. Plus kad teizerē var piecelties. Plus meiģināju paskaidrot par ko, bet Ivans taksh VG sastaavs un taisiijas paljubom ieriebt. Pieņemsim mani pirmiit cuffoja, bet nevareju pakusteties, bet šoreiz prost visu laiku spiedu enter shift lai skrietu  un es ta piecelos

 

Āaa, es atbraucu uz staciju, tev bija ierocis rokās, es teicu nolikt un nepakļavies manām prasībām...Uzliku zvaigni vai rokdzelžus, bet ši persona bēga, ņēmu lietā tazer, trāpīju vienreiz./Do sekas, nekādas atbildes nesagaidīju, iespejams, rp avoids...Un beigās kad muka, sāku šaut un logOff...

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2019 at 8:44 PM, Laurisss said:

Āaa, es atbraucu uz staciju, tev bija ierocis rokās, es teicu nolikt un nepakļavies manām prasībām...Uzliku zvaigni vai rokdzelžus, bet ši persona bēga, ņēmu lietā tazer, trāpīju vienreiz./Do sekas, nekādas atbildes nesagaidīju, iespejams, rp avoids...Un beigās kad muka, sāku šaut un logOff...

Tak viņš līderis viņam pofig, tāpat neliks jailā, jo visi zin, ka kortezam galvā smadzeņu problēmas. :D Tā nav aizvainošana, bet taisnība!

Skrien raud pa citiem, kuri dara pretējo viņa gribām, pēc tam raud par sūdzībām pret viņu.

Tad meklē attaisnojumus, ka skrien, un neredzeja rp ķip drīz arī iemetīs videoklipus pret citiem, lai saheitotos. ;D

Es arī drīz ievietošu vairākus videoklipus par šo awtaru. :D 

#HatersGonaHate

 

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CbugVaiDBCC said:

Tak viņš līderis viņam pofig, tāpat neliks jailā, jo visi zin, ka kortezam galvā smadzeņu problēmas. :D Tā nav aizvainošana, bet taisnība!

Skrien raud pa citiem, kuri dara pretējo viņa gribām, pēc tam raud par sūdzībām pret viņu.

Tad meklē attaisnojumus, ka skrien, un neredzeja rp ķip drīz arī iemetīs videoklipus pret citiem, lai saheitotos. ;D

Es arī drīz ievietošu vairākus videoklipus par šo awtaru. :D 

#HatersGonaHate

 

Kur tu lien ar savu degunu kur nevaijg ? Modris man paprasija lai iešauju, es šāvu , jo bugs bīja šis mašīnas sēdot ieliek man rokudzelžus ? Kā real life vinjs caur mašīnu man uzliek rokudzelžus ? Es lieku sudzibas kas pārkāpj noteikumus terras laikā nevis random prost, par to man pie dirsas. Ievieto, un talāk ? Visiem pie dirsas par tevi . Raudāt, ja ? Dvai tad šeit izveidojam freeroom , lai nebutu *SADAĻA* - *SUDZĪBAS PAR SPĒLĒTĀJIEM* ??? *** tad šitāda sadaļa ir domāta? Lai liktu par spēlētājiem video , par pārkāpumiem .

Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2019 at 1:20 PM, Kaspars Irbe said:

man patik tas ka tu pats vnk qs 10/10

Sakuma bij Noerpots,kamer gaju fraps ierubiit catu piespamoja pacani... Kad paarubiju emku tur nahui klavu vajadeeja laikam pret sienu,Jo spiedu binderi ka parrubu vep cota poga neierubijas.

Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2019 at 12:46 PM, Ramzze1 said:

Es nebīju izmantojis bugu s savā labā ! Manā ekrānā ezz rādīja , ka normāli skrienu, bet jūsu ekrānā, slīdu pa zemi utt. Netaisos tgt zem servera bugiem sēdēt par bug izmantošanu .

Nezinu ka jau teicu,nebij doma tevi filmeet... Tiekat gala pashi ar ivanu. Ne es tevi keeru,ne mana rp situacija.. Prosta pasekoju tev un viss. Butu normals kads vidmakers vispar tevi tur nemaniitu.Jo modris bij mans upuris ne tu.

Vispar ka domaju Tu ka lideris kautkadu 10 pacanu prieksa nehakotu un netaisiitu suudus.Bet teikat pashi gala..Un par pareejo lai lemj Admidnistracija!

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Modris Zeltins saņems banu uz 365d. Ja ir laika bugs vai kas tāds, tad uzreiz ir jātaisa rr, nevis jāprasa, lai iešauj.

Cortez Ramze, ja vēlreiz tiks redzēta šāda situācija, tad bana laiks tiks reizināts ar 2.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...