• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Curt Collin, Hax,Dm,Nj


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Matthew_Hawkins

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt_Collin

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Domāju te pat īsti nav ko teikt, viss video zemāk redzams, pa dienu braucu tālbraucēju maršrutu, kad tas tipiņš uzradās, bet nu redzams kā viņš tur Tpojās uz tilta. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Laikam dēļ viņa, jo cilvēks godīgā veidā nemāk nopelnīt naudu jo nejēdz kas ir RP un ir spiests izmantot Haxus utt....

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

Sorry pa kvalitāti, vispār nemāku pat apgriezt video, bet nu šis cilvēks mani motivēja to iemācīties izdarīt, bet nu domāju būs ok...

 https://failiem.lv/u/28fujpsn?fbclid=IwAR0EXXY9awaal_2o712PgX7glGfScdfIBNf8Nwke3Ta7uPdow1vvS0fqxpg#/view/gg-1.mp4;play

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atdzīšos, ka es uztaisiju QS un sagaidiju cilvēku, lai paerpotu, bet ka jau redzams videoklipā, es 1 patronu trāpiju un tas bija miss clicks.

Pēc tam es biju afk, gan jau kāds cits bomzis tur skraidija, jo ja es tas būtu, tad man čista būtu aizgājis, lai šautu tālbraucējus :D:D

Videoklipā nav redzams NJ, bet gan gribēju blakus iekāpt ar pogu "G", bet tas tā, lai jau spriež savu, bet pierādīt nespēj!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, CbugVaiDBCC said:

Atdzīšos, ka es uztaisiju QS un sagaidiju cilvēku, lai paerpotu, bet ka jau redzams videoklipā, es 1 patronu trāpiju un tas bija miss clicks.

Pēc tam es biju afk, gan jau kāds cits bomzis tur skraidija, jo ja es tas būtu, tad man čista būtu aizgājis, lai šautu tālbraucējus :D:D

Videoklipā nav redzams NJ, bet gan gribēju blakus iekāpt ar pogu "G", bet tas tā, lai jau spriež savu, bet pierādīt nespēj!

Tu tēlo debīlu vai tiešām esi tāds ? 

 

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Hawkins said:

Tu tēlo debīlu vai tiešām esi tāds ? 

 

Tu labāk paturi savus vārdus pie sevīm!

Videoklipā vaitad redz, kurš ta baigās šauj?

Tas varēja būt jebkurš!

Labāk aizej  paraudi, ka tulitas pierādīšu, ka tas otrs ir tavs speles acc -  Mathew Hawkins.

Pastīsamieis cik viegli ir apist adminus no tavas puses :D

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, SnowWhite420 said:

@Kristaps Pričom +1wp? Viņam uzdeva jautājumu, pietam diezgan loģisku...

Atrodi vairāk pierādijumus, pirms posto sūdzību!

Neesu tevi nošāvis. 

TC - 1 ss ar to, ka nomiris gulj!

Link to comment
Share on other sites

  • Danbo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...