• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Bryan_Fury


Recommended Posts

. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Benedikts Majpuķīte

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Bryan_Fury

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Laikam turbīn ieslēdz

4. Kā vainas dēļ tas notika :Dēļ jaudīgajām turbīnām

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es tagat nesaprotu! Par mani sudziiba? Par ko???

Nesaprotu kas tur bij domats!

Tur skaidri un gaishi redzams,tu brauc uz Mb un pat video redzams ka lago viss. Prieksha trizmo ar.

Tu domaji ka es ar hax maucu Vai ka? Vareeji paskatiities pingu.. Man skiet taja briidii Richards mani specoja,Jo iemeta jaill par mistisku Cp. Prota ietriecos cali izkapu ara nosavu,nebiju uzbraucis virsu.Man vinjs prieksa busam staveeja..

Da ja tev mapings lago,un doma ka es hakoju.prieks tevis uznemshu vid,kur ari uz sec man iefriizo ka tev,un palido maha garam..

Nedomaju sedeet pa mistiskiem servaka bug.. Ko redzi skriinaa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tekken3 said:

Es tagat nesaprotu! Par mani sudziiba? Par ko???

Nesaprotu kas tur bij domats!

Tur skaidri un gaishi redzams,tu brauc uz Mb un pat video redzams ka lago viss. Prieksha trizmo ar.

Tu domaji ka es ar hax maucu Vai ka? Vareeji paskatiities pingu.. Man skiet taja briidii Richards mani specoja,Jo iemeta jaill par mistisku Cp. Prota ietriecos cali izkapu ara nosavu,nebiju uzbraucis virsu.Man vinjs prieksa busam staveeja..

Da ja tev mapings lago,un doma ka es hakoju.prieks tevis uznemshu vid,kur ari uz sec man iefriizo ka tev,un palido maha garam..

Nedomaju sedeet pa mistiskiem servaka bug.. Ko redzi skriinaa.

Tev tas buss iebrauca ātrāk fabrikā nekā mans mocis,es pat podziņu vel dročiju,tu vel sienā ieskrēji

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kris͏taps said:

12 stundas laika, lai nomainītu virsrakstu pēc parauga un korekti aizpildītu sūdzības 1., 2. un 4. punktu. Ja tas netiks darīts, sūdzība tiks vērta ciet. 

Mani sauc Benedikts un atslābst

Edited by kris͏taps
http://prnt.sc/mlyqrp tiešām?
Link to comment
Share on other sites

Veku ta pati situacija cipa izskatas ka speed hax bet ta nav!

Varu jep kuru cilveku nofilmeet ja nepieciesams.

Luk video!

(Ps lieku brala vieta,jo vinjam nav iespeejas uzfilmeet!ka arii kristaps atlava ))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...