• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] GSG // Curt_Collin // HAX


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt_Collin / Video redzams

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Video redzams, kā es pirmsais ieeju serveri on, pēctam Curts, un vinjs tik ātri iespamo? Plus kad atbraucu ne mašinas , ne pat kartē nerādīja četristuuriiti . Tā kā sanāk, ka ar hax aizlidoja, un iespamoja . Ja kādam domas, ka tas nav hax, tad pasakiet lūdzu man tā terra ir tuv āk, bet vinjs čota pārāk ātri iespamo .

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ak jēzs tak ieleic pilno videoklipo ,moš real ar wh mauci un atradi Curtu .

Videoklipā ir redzams neliels fragments noņemts 0.53 - 0.55 (Skataties spēles laiku) Pa ato laiku varēja ieslēgt wh un apskatīties kur viņš atrodas ,un pēc brīža izlēgt ... tāda veidā var paslēpt savu palīgprogramu .

Ātrs spams? Hmm ,domāsim loģiski viņš gaidīja kad kād sno pretiniekiem ienāks on ,pašlaik ir tikai pieiejams RIFFA un GSG ,tad sanāks tikai viņam atkliek sēdēm un gaidīt ,neko īpašu neredzu .

 

Moderātori foruma ,takš ievietojiet noteikumu vienreiz ,kad sūdzībās tieši videoklipa formātā nevajag nekādu effektus  ,lai takš neslēpj savas palīgprogramas .

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Geļik said:

Ak jēzs tak ieleic pilno videoklipo ,moš real ar wh mauci un atradi Curtu .

Videoklipā ir redzams neliels fragments noņemts 0.53 - 0.55 (Skataties spēles laiku) Pa ato laiku varēja ieslēgt wh un apskatīties kur viņš atrodas ,un pēc brīža izlēgt ... tāda veidā var paslēpt savu palīgprogramu .

Ātrs spams? Hmm ,domāsim loģiski viņš gaidīja kad kād sno pretiniekiem ienāks on ,pašlaik ir tikai pieiejams RIFFA un GSG ,tad sanāks tikai viņam atkliek sēdēm un gaidīt ,neko īpašu neredzu .

 

Moderātori foruma ,takš ievietojiet noteikumu vienreiz ,kad sūdzībās tieši videoklipa formātā nevajag nekādu effektus  ,lai takš neslēpj savas palīgprogramas .

Kā man tev pilno vid ielikt ? Es pirms iegāju serverī curt bija loginojies, nevis jau on, un vinjs iespamoja ātrak pa mani! Kad atbraucu uz terru noseivoju video, lai redzētu, ka ātrāk pa mani iespamo. Pēctam sāku velvienu momentu filmēt, tāpēc rādās , ka izgriezsts . Ja vajadzēs pa visu terru ielikshu video . ;) Ja man butu WH kāpēc tad čatā nav raksts?

 

Link to comment
Share on other sites

LooooL, es gaidiju no rita, ka ienaks kada banda parasti tu no rita nac online.

Piecelos atrak un iespamoju, uzreiz tas nozime hack? :D

Tu tak ar galvu.... :D 

Pieradi ka es biju logonojies vai ka tu to sauc, es jau biju ieksa un zem tilta spamoju tevi, uzspiedu tab un braucu uz zonu, man nav jau talu jabrauc no gsg hood. ;) 

Tak izbeidz raudāt kā bērns  ik pēc otras jaunas sūdzības izgudrosi savus pārkāpumus.

Kā arī ieteiktu pilno videoklipu ievietot, jo tur ir redzams wh, ka tu savadak mani atrastu? :D

Umniks jobanais = hakeris pats .

Tur kur tiek norauts gabals var redzēt, ka pa  taisno skrien uz to pusi, lai mani atsautu.


Ieteiktu administrācijai uzlikt +wp (Rifas Līderim par WH) vai ari 365 uzlikt.

Fast ALT+F3 = tad 7sec nonemot nost, un zin kur jau atrodos =d :D 

 

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, CbugVaiDBCC said:

LooooL, es gaidiju no rita, ka ienaks kada banda parasti tu no rita nac online.

Piecelos atrak un iespamoju, uzreiz tas nozime hack? :D

Tu tak ar galvu.... :D 

Pieradi ka es biju logonojies vai ka tu to sauc, es jau biju ieksa un zem tilta spamoju tevi, uzspiedu tab un braucu uz zonu, man nav jau talu jabrauc no gsg hood. ;) 

Tak izbeidz raudāt kā bērns  ik pēc otras jaunas sūdzības izgudrosi savus pārkāpumus.

Kā arī ieteiktu pilno videoklipu ievietot, jo tur ir redzams wh, ka tu savadak mani atrastu? :D

Umniks jobanais = hakeris pats .

Tur kur tiek norauts gabals var redzēt, ka pa  taisno skrien uz to pusi, lai mani atsautu.


Ieteiktu administrācijai uzlikt +wp (Rifas Līderim par WH) vai ari 365 uzlikt.

Fast ALT+F3 = tad 7sec nonemot nost, un zin kur jau atrodos =d :D 

 

 

Tak jūs blja debīli esat vai ? Man video pats vispār nav apgriezsts . Man *INSTANT RĒPLAY* Noseivoju 1 vidfeo kur es stāvu, lai redzētu kā tu ātri iespamu. Un nākamais vidārs saglabāja tikai 2 min. Varu adminam pa DC parādīt noseivotos video . Umņiks tu baiugais !

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ramzze1 said:

Tak jūs blja debīli esat vai ? Man video pats vispār nav apgriezsts . Man *INSTANT RĒPLAY* Noseivoju 1 vidfeo kur es stāvu, lai redzētu kā tu ātri iespamu. Un nākamais vidārs saglabāja tikai 2 min. Varu adminam pa DC parādīt noseivotos video . Umņiks tu baiugais !

Ahahahaha ka tik ne ari, ar savu geforce pisas, umniks ;D 

Es zinu,, ka tev visi videoklipi stav, nevis tiek apgriezti, ik pec 5min videoklips apgriežās, un var uzstādīt, ka videoklipu nevaig apgriezt, bet gan var filmeties pat vairak ka 20min, bet tev pauris nesniedzās par tādām iespējām..

Man pašam ir Geforce, un tas, ka tu centies kādu apčakarēt nav manas problēmas.

Kā arī gaidu administrāciju, kura tev liks atjaunot videoklipu un videoklips neapgriežās uz pirmajām min kuras pavadi teritorija, bet gan pats to caur vegas apgriezi, jo bail bija, ka nofilmeji savu wh, bet to centies izdzēst ar editotsanu vegasa + citos videoklipos var redzēt, ka tev videoklips nenodzēšās pats, bet gan filmējās no iesāktā punkta, nevis kā tev tagad, ķipa iefrizoja vai kas tev tur gar seju nogaja :D

Awtar gaidu pilno video :D  

+Tulit mans tev pa prieku ielidos, paradisu, kadu huinu tu dzen :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, CbugVaiDBCC said:

Ahahahaha ka tik ne ari, ar savu geforce pisas, umniks ;D 

Es zinu,, ka tev visi videoklipi stav, nevis tiek apgriezti, ik pec 5min videoklips apgriežās, un var uzstādīt, ka videoklipu nevaig apgriezt, bet gan var filmeties pat vairak ka 20min, bet tev pauris nesniedzās par tādām iespējām..

Man pašam ir Geforce, un tas, ka tu centies kādu apčakarēt nav manas problēmas.

Kā arī gaidu administrāciju, kura tev liks atjaunot videoklipu un videoklips neapgriežās uz pirmajām min kuras pavadi teritorija, bet gan pats to caur vegas apgriezi, jo bail bija, ka nofilmeji savu wh, bet to centies izdzēst ar editotsanu vegasa + citos videoklipos var redzēt, ka tev videoklips nenodzēšās pats, bet gan filmējās no iesāktā punkta, nevis kā tev tagad, ķipa iefrizoja vai kas tev tur gar seju nogaja :D

Awtar gaidu pilno video :D  

+Tulit mans tev pa prieku ielidos, paradisu, kadu huinu tu dzen :D

Veci domā man fun lasīt tavus textinjus ? Nē aviaderči. Man ustādīts Gforce Experence , ka tikai 10 min noseivo, kad vajag . Lab viss tev neko negribu vairs atbildēt, lai admini skatās.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ramzze1 said:

Veci domā man fun lasīt tavus textinjus ? Nē aviaderči. Man ustādīts Gforce Experence , ka tikai 10 min noseivo, kad vajag . Lab viss tev neko negribu vairs atbildēt, lai admini skatās.

Tev saglabā 10min, bet videoklipa redzams, ka noraustas momenta, kad tu iesledz savu wh + kad izsledz ara tu jau skrien uz vietu kur es atrodos .

Pardevu savu Vinewood Hatu, nopirku pie teritorijas tuvak, un atkal pardevu to maju un nopirku pie Vinewood . ;) 

Man ta maja bija domata lai pakarotu ar tevim. "spawnchange" neizmantoju teritorijas karu  laika, jo ar masinam ir ka ir, un  negribejas lai gudrais kortez SK taisitu..

Tad ka  iespamoju nolecu leja, un domaju, ka neatradis mani un varēšu nošaut šo, bet nu pirmajas 15sec atrada kaut ka mistisksi, ja sakuma skrietu meklet pa majam, nevis uzreiz zem tilta? :D

Tas tak wallhack's un ja persona gribēs izvairīties, tad filmēs ar bandicam vai ari citam programām , kuras nosedz wallhack. ;) 

 

Veiksmi izgrozīties un beidz spaidīt -dislike podziņu awtar. ;) 

 

Speshal for ramzee wallhack:

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, CbugVaiDBCC said:

Tev saglabā 10min, bet videoklipa redzams, ka noraustas momenta, kad tu iesledz savu wh + kad izsledz ara tu jau skrien uz vietu kur es atrodos .

Pardevu savu Vinewood Hatu, nopirku pie teritorijas tuvak, un atkal pardevu to maju un nopirku pie Vinewood . ;) 

Man ta maja bija domata lai pakarotu ar tevim. "spawnchange" neizmantoju teritorijas karu  laika, jo ar masinam ir ka ir, un  negribejas lai gudrais kortez SK taisitu..

Tad ka  iespamoju nolecu leja, un domaju, ka neatradis mani un varēšu nošaut šo, bet nu pirmajas 15sec atrada kaut ka mistisksi, ja sakuma skrietu meklet pa majam, nevis uzreiz zem tilta? :D

Tas tak wallhack's un ja persona gribēs izvairīties, tad filmēs ar bandicam vai ari citam programām , kuras nosedz wallhack. ;) 

 

Veiksmi izgrozīties un beidz spaidīt -dislike podziņu awtar. ;) 

 

Speshal for ramzee wallhack:

 

Ko tu te daudz gudrojies ? Noleci lejā ?  Tad kāpēc tev full HP ? Tu reāli te dirs . Man tev nekas nav jāpierāda ar tiem video, ja adminam vajadzēs ielikshu , nemīz . Es spaidu dienā tev -3 rep , jo nepatik ko raksti . Pārāk gari, un tizli ... Māja vēl tur tev noteikt.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ramzze1 said:

Ko tu te daudz gudrojies ? Noleci lejā ?  Tad kāpēc tev full HP ? Tu reāli te dirs . Man tev nekas nav jāpierāda ar tiem video, ja adminam vajadzēs ielikshu , nemīz . Es spaidu dienā tev -3 rep , jo nepatik ko raksti . Pārāk gari, un tizli ... Māja vēl tur tev noteikt.

Noslaidoju leja, tapat ka tu, hp nenem nost. ;)

Paradisu ar ss , ka man blakus terai maja esot. ;) 

Bet to jau, lai admini izsaka.

thumb_show.php?i=3bryqrpd

Ka ari /timestamp atskiras 2h, jo esmu Lielbritānijā. ;) 

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2019 at 2:18 PM, CbugVaiDBCC said:

Noslaidoju leja, tapat ka tu, hp nenem nost. ;)

Paradisu ar ss , ka man blakus terai maja esot. ;) 

Bet to jau, lai admini izsaka.

thumb_show.php?i=3bryqrpd

Ka ari /timestamp atskiras 2h, jo esmu Lielbritānijā. ;) 

Seit vari nemelot , ja ? Jo laiks pilniigi cits, un datums ar nesakriit , ne ? Šito ss uznjeemi tad kad biija pilniig cita terra. Curts prosta vienaa terrā nopirka maja , un pirms ta domaju,ka tp, bet izradijas, kas maja ! Bet par manu video tur tieshaam tp hax ir . Gaju serveri vienlaicigi ar vinju un vinjs atrak iespamo. 

P.s - WP nelikt. Vajadzēja atbildēt, lai pierādītu par visu šo situācīju . ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Danbo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...