• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Antonio_Zanetti]


Recommended Posts

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Toms_Zakis

2. Administrātora niks spēlē : Antonio_Zanetti

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/n49xpa

4. Apraksts par situāciju : Braucu ar autobusu, steidzos, netīšām notriecu 1 stabu, admins bija blakām, paņēma un ielika cietumā par nonrp+admins safabricē situāciju un tēlo kad es viņam uzbraucu virsū, bet tā nebija, uzskatu kad laiks priekš jaunā spēlētāja ir bišk pa daudz, varētu samazināt uz kādu puss stundiņu nevis 1h kas ir 3600sec +man ir 1lvl, pirmais sods, tiko atlidoju uz Los Santos, un godīgi pelnu iztiku, saviem itāļu bērniem. Lūdzu apžēlojiet manu likteni, es pat neesmu melnajā sarakstā, un es maksāju savus nodokļus valstīj ! 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

ko tu mēģini tagat appist? es normāli pisu ar rolleri un tu brauci pa labo pusi un tieši pa vidu nogriezies lai man uzbrauktu virsū un iemetu tevi par nonrp un nobeigsim ar to ka par cietumsodu pierādijumus neņem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu maksā? tu neko nemaksā. Tu i žīds . Žīds ar tačku stumj mačku!

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nav mana vaina kad tu piss rolleerus, personīgi tu ar savu 100e rolleri, uztaisīji bojājumus manam 5x vērtīgajam darba autobusam, reali šajā komunā, nevajadzīgu adminu ir vairāk nekā saprāta. Man reali vienalga ko tu dari ar savu rolleri, es centos paspēt nostrādāt vairāk maiņas un cilvēki gaida savus autobusus pieturā, a tu kkada bezjēgā ar savu rolleri apkārt brauc, vecīt, ej labāk darbu atrodi, nevis traucē man darīt savu! 

Link to comment
Share on other sites

Es tevi nākamreiz iemetīšu uz 3 stundām ja tu vēl turpināsi forumā rakstīt tā itkā šeit būtu ic situācija 

Link to comment
Share on other sites

Kr4,Man tev jautajums..Toms_Zakis ! Kap[ec vinam butu japis roleris :D:D ? un + Tas ir nonrp Driving kad tu nones stabu utt ja Nesi tik gudrs Ludzu nem varesi nakam reiz uzraxtit kad ietrieksies staba :D /do traumas netika gutas drosibas siksna nostradaja Pec Trieciena ! Un + es nelieku sudziba ka tu par kkadu nornp Man cali vakar nozaga acc ar 7 lvl Man nau jegas likt Sudzibu jo kad es eju on man vnk tas bans pazud un uzreiz kicko nu cmon vecuk ej atisties :D

 

 

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raigard     nu tu lej pa to ka man bija blakam 2 vai 3 brauceji biju viens taja reizee                             

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...