• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Daniel_Hitmen]


Recommended Posts

. Tavs niks spēlē : Jake_Blood

2. Administrātora niks spēlē : Daniel_Hitmen

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/nfvvll

4. Apraksts par situāciju : Tātad mūs trenkāja VLA prasija lai parādam pupus,es itkā piekritu bet mana doma bija viņus nošaut slepenā vietā,es vienu paspēju nošaut otrs bēga bet beigās arī viņu nošāvu,un tad daniels mani iemet par qs,cs,dm dm tas nav jo ir iemesls [Enemy Banda] qs arī nav jo rp ir,bet nu OK cs bišķīt ir,bet nu ne ļoti jo es ļoti ātri nošāvu viņu pie ēstuves un grasijos bēgts,bet OK par cs piekrītu bet par dm,qs gan aplami.

Link to comment
Share on other sites

CS, nošavi viņu publiskā vietā, respektīvi paša spawna priekša. QS jo novāci ieroci bez RP, paņemt paņemi varbūt ar.  DM varbūt nē, bet nu ar to ka enemy gang vien nepietiek, bet ja ir kā teici ko darīja pirms, tad varbūt piekritu DM ne, bet nu IG iegaju tikai kad jau šavi :D. bet nu tu tpt jau nopirki unjail 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hitman said:

CS, nošavi viņu publiskā vietā, respektīvi paša spawna priekša. QS jo novāci ieroci bez RP, paņemt paņemi varbūt ar.  DM varbūt nē, bet nu ar to ka enemy gang vien nepietiek, bet ja ir kā teici ko darīja pirms, tad varbūt piekritu DM ne, bet nu IG iegaju tikai kad jau šavi :D. bet nu tu tpt jau nopirki unjail 

man sāp tava loģika bet OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...