• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Bob_Šmurda


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jake_Blood

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bob_Šmurda 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Terā ar hph laiž :) viņš taka aimirsa izslēgt. +arī ooc insults ir redzams čatā.

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu nevienu šāvienu netrāpiji, pingu neparādiji, un ja tu zini kā stādā hph, tad parasti pēc 4 vai 3 šavieni kicko. Un gadījumā, ja tu trāpiji, lai gan neizskatījās, tev ir triggerbots.

Bet visam pa virsu, :D. Es izleavoju... 

BTW ja tu būtu trāpijis anims nostrādātu.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, KingOfRandom said:

Tu nevienu šāvienu netrāpiji, pingu neparādiji, un ja tu zini kā stādā hph, tad parasti pēc 4 vai 3 šavieni kicko. Un gadījumā, ja tu trāpiji, lai gan neizskatījās, tev ir triggerbots.

Bet visam pa virsu, :D. Es izleavoju... 

BTW ja tu būtu trāpijis anims nostrādātu.

Tātad pings tikka parādīts bija ļoti ātri bet bija rekur ir http://prntscr.com/ngawci netici 0;08 ir redzams 

Un kā var anims nostrādāt ja tu esi afk kad iešauju tev? pirmo reizi dzirdo to :0 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Akd, botariks tu esi, bail ka godīgi terru tev atņemšu.

1. afk nenjem hp nost

2. screen tu neparādi kāds ir mans pings, un bilde nedrikst būt cuttota vai jebkādā ziņā editota.

3.par anim neparādīšanu, iet runa video redzamajā dažas sekundes pirms es izleavoju, tātad serveri -hp neieskatīja.

Beidz celt nepatiesus pierādijums, lai man nebūtu līderis vai tu to dari tapēc, jo nepatīk ka katrā terrā tevi drāžu.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, KingOfRandom said:

Akd, botariks tu esi, bail ka godīgi terru tev atņemšu.

1. afk nenjem hp nost

2. screen tu neparādi kāds ir mans pings, un bilde nedrikst būt cuttota vai jebkādā ziņā editota.

3.par anim neparādīšanu, iet runa video redzamajā dažas sekundes pirms es izleavoju, tātad serveri -hp neieskatīja.

Beidz celt nepatiesus pierādijums, lai man nebūtu līderis vai tu to dari tapēc, jo nepatīk ka katrā terrā tevi drāžu.

juuu katrā terrā mani drāz ar palīg programām :)  +izskaidr man tad kadēļ ''izgāji'' no servera ja tev nebija palīgprogrammas? 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rekur ir extra pierādijumi kad tev trāpu bet tavs hp nejiet nost.  Ja tā dziļi ieskatās ir redzamas asinis un viņa cilvēks arī bišķīt pieliecās ar animāciju.

 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...