• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Daniel_Hitman


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Freddy Leenan

2. Administrātora niks spēlē : Daniel Hitman

3. Pierādījumi par pārkāpumu :  Video varu ielikt , ja vajag.

Iemaukšu ,piemēru, no OOC : 

Uz beigām var tīt ,jo par mazāko kustību šaut jost.

Persona nolaida rokas,kaut tas nav rekomendējams , jo viegli varēja izņemt ieroci , pēc kā sāk šaut. Personu neitralizēja uz vietas - tomēr cilvēks nebija vainīgs.

4. Apraksts par situāciju : Tātad sāksim ar to ,ka ķēru šito Mack Swift ļoti ilgi, tika apsūdzēts par bēgšanu, domes īpašuma bojāšanu , čalis apdraudēja citiem civilajiem dzīvību triekdamies visos. Es pieņēmu lēmumu pitot viņu , pit maņevrs bija veiksmīgs, iespruka lamatās, pēc kā izvelkot ieroci ar rp  , sāku šaut ar M4A4 pa riepām - auto saplīsa. Mani nosacījumi bija ,lai viņš bez mazākām kustībām pamet auto , rokas gaisā. Izkāpjot viņš sāka bēgt aiz stūriem ,kas man izsauca lielas bažas, OOC policistam apdraud dzīvību bēgot aiz stūriem , jo viegli varēja izņemt ieroci un sākt šaut, pēc kā es pieņēmu lēmumu atklāt uguni, jo tiku apdraudēts. Persona tika neiztralizēta , kaut mani mūsu dārgais admins Daniel Hitman iebāza mani par DM. Vispār RL, tev tikko apstādināja mentene , tev tēmē M4 galvā , tu mierīgi izskāp no auto un sāc bēgt? nav bik cs?

IC reason bija.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...