• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Zigmars_Drebelis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jack_Wattangus

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Zigmars_Drebelis

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Apstādināju dēļ dažiem iemesliem, apcietināju un ar RP ieliku mašīnā. Braucām uz SF iecirkni, pa ceļu šis sāk runāt IC, ka viņam samaksāja to darīt. Tas mani neuztrauca, turpināju sekot ar viņa stāstu. Kad pienācām pie jautājuma ''kas tagad būs'', saprata ka ies uz cietumu. Pēc tā , ar mehāniķa komandu uzrakstīja /repair, kas liek manai mašīnai apstāties. Teica ka nezināja ko pats dara, un nezināja ko tā komanda dara. Tam pilnīgi neticu , to darīja tieši pēc mana teiktā, ka ies pa taisno uz cietumu. Pēctam sapratu nekur tālu ar šito nonrperi netikšu. Teica ka lai noņemu rokudzelžus un viņš salabos, bet zinu ka pats sāks bēgt prom, un tad ir vēljovairāk problēmas. Izvēlējos  izmantošu PG lai aiztumtu mašīnu līdz zilajai iconai, lai izmetu ārā un cerētu ka tas strādātu, un safixotu mašīnu, un turpinātu ceļu uz iecirkni. Pirms tā visa mēģinājuma izgāja AFK un izgāja ārā no servera. Esmu strādājis par mehāniķi pats, ja brauc tikai ar savu mašīnu, un nebrauc ap kādu citu mašīnu, serveris tev spamos zilo tekstu /repair 42 visu laiku, čats pēc dažām minūtēm būs aizpildīts. Neticu ka viņš tikai to ieraudzīja pēc mana teiktā ''iesi uz cietumu''

4. Kā vainas dēļ tas notika : 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/2124r

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...