• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Raffael_Cheastwood]


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

1. Tavs niks spēlē : Shipman

2. Administrātora niks spēlē : Raffael_Cheastwood

3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://prntscr.com/o3hs72

4. Apraksts par situāciju : Karoč,viens fujaks stacijā ārdijās, meham dauzija mašīnu, tas pats ,kas ss redzams, un Raffaels viņu iemeta jaila, un man rādījās,ka tā viņa mašīna ir virsu policistam Freddy_Leenan, es ar sandu mazliet ieskrejos un ietriecos prosta taja hotringā ,lai nav mentam virsū,vēl ar visu skaņu bija,ka dzird ,ka tiešām ir virsu,tikai nesapratu,man tas rādas vai visiem,un ietriecos,lai nostumtu mala no menta un mani iemeta jailā par CS :D ,nu kudā,RL ļausi ,lai cilvēks mirst nost? :D Kova tiešām neīsto adminu ir izvēlējies,ej atpakal par moderātoru,tas tev labak sanāk.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko vel izdomāsi?

Nez kapēc tev tikai rādijās, ka mašīna policistam virsū?

RL šaubos, ka ar džipu pie ORIGO vai kkur citur mauksi iekšā un trieksi nost mašīnu..

Link to comment
Share on other sites

Es neko neizdomāju,bija tukša mašīna,jo tas ko iemeti,bija pie stūres un man radijas,ka tas Freddy mirst nost,tikai hp nerāvās nost,es ar aizmuguri ietriecos ,lai pastumtu mašīnu nost,umņik :D labak pasaki,ka admins nav priekš tevis un viss :D

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, `Shipmans` said:

Es neko neizdomāju,bija tukša mašīna,jo tas ko iemeti,bija pie stūres un man radijas,ka tas Freddy mirst nost,tikai hp nerāvās nost,es ar aizmuguri ietriecos ,lai pastumtu mašīnu nost,umņik :D labak pasaki,ka admins nav priekš tevis un viss :D

ej izgulies draugs ;)

ja jau viņš mira nost kapēc hp neņēmās nost? :D cjipa afk ja ? mhm sure

lai skatās @Ezerinjsh

Link to comment
Share on other sites

Nevis man vajag izgulēties,bet gan tev ;)

Kāds tev vēl afk,ko tu te fantazē? :D Man viņš radijas vnk zem mašīnas un mašīna bija virsu,un es nostumu nedaudz nost,pat es dzirdēju tās skaņas,kad tevi CP'o :D

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, `Shipmans` said:

Nevis man vajag izgulēties,bet gan tev ;)

Kāds tev vēl afk,ko tu te fantazē? :D Man viņš radijas vnk zem mašīnas un mašīna bija virsu,un es nostumu nedaudz nost,pat es dzirdēju tās skaņas,kad tevi CP'o :D

Jā un tapēc bija jātriecās virsū?

Link to comment
Share on other sites

Just now, -Raffael said:

Jā un tapēc bija jātriecās virsū?

Tev vēl nepieleca? :1f602: Es ietriecos ar aizmuguri tajā hotringā,lai nostumtu to mašīnu nost,lai nenomirst tas Ments,ar kuru galu tu domā? :DD

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...