• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Menti


Recommended Posts

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jahseh_Tekashi

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jack_Wattangus,un velviens ments.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : viņi prasīja pasi,es teicu ka aizmirsu mašīnā,jo tā arī bija...Nu pēc erpe.Tad čalis sāka prosta kkādu LowRP taisīt un teicu lai rpo normālāk,bet tad viņš mani iebāž jailā uz 3000 sec.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Dēļ tā kad es pārak lielu rp no viņiem prasīju laikam..

5. Pierādījumi par Pārkāpumu: http://prnt.sc/o3siva tur nav nekādi pārkāpumi,vienkārši bilde kur mani iemet jail. Gribu pierādījumus no viņiem

 

Gribu pierādījumus ka esmu vainīgs, ja nav,tad vēlos unjail

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, mēs visi mākam uzņemt vienu SS un pateikt ''lowRP ielika 3000s par neko'', kad skrīnšotā pat nevar redzēt nekāda veida RP no manis/Qwetty. Tu teici ka aizmirsi pasi mašīnā, kuru mēs atstājām stacijā. Tu to pateici pusceļā uz iecirkni, tādēļ nebraucu atpakaļ. Pirms mēs sākām braukt uz iecirkni mēs ar RP pierakstijām Tava mašīnas nummuru, pēc kā ar RP ievadijām datorā to, pēc kā jāizmet visa informācija par Tavu mašīnu/īpašnieku. Un tu neteici lai mēs erpojam normālāk, tu neko pat tuvu tam neteici. Pat piesējies pie visa ko mēs darijām, viss ko tu darīji ir rakstīji /do komandas, kuras pārvērš tavā labā. 

Tu pārsteidzi ātrumu/bēgi no policijas/meloji par savu vārdu un uzvārdu / pretojies arestam/ kā arī Tava attieksme IC nebija no tām labākajām. 

Domāju ka šis laiks cietumā bija pareizs un nopelnīts.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ᴄᴀʟᴄɪᴜᴍ said:

Pirmkārt, mēs visi mākam uzņemt vienu SS un pateikt ''lowRP ielika 3000s par neko'', kad skrīnšotā pat nevar redzēt nekāda veida RP no manis/Qwetty. Tu teici ka aizmirsi pasi mašīnā, kuru mēs atstājām stacijā. Tu to pateici pusceļā uz iecirkni, tādēļ nebraucu atpakaļ. Pirms mēs sākām braukt uz iecirkni mēs ar RP pierakstijām Tava mašīnas nummuru, pēc kā ar RP ievadijām datorā to, pēc kā jāizmet visa informācija par Tavu mašīnu/īpašnieku. Un tu neteici lai mēs erpojam normālāk, tu neko pat tuvu tam neteici. Pat piesējies pie visa ko mēs darijām, viss ko tu darīji ir rakstīji /do komandas, kuras pārvērš tavā labā. 

Tu pārsteidzi ātrumu/bēgi no policijas/meloji par savu vārdu un uzvārdu / pretojies arestam/ kā arī Tava attieksme IC nebija no tām labākajām. 

Domāju ka šis laiks cietumā bija pareizs un nopelnīts.

 

stacija? Tas bija SF Ostaa,un jus mani vedaat uz SF Iecirkni..Loti tālu … Pieraadi kad tu ar RP pierakstiiji manu numuru...Pieraadi ka es vispar kaut ko paarkaapu,jo puse ko tu te sarakstiiji ir bullshits

 

Link to comment
Share on other sites

Tas nebija SF ostā, tas bija PIE Los Santos stacijā. Esmu visu ar RP pierakstījis, un tu esi pārkāpis ļoti daudz tajā situācijā. Neglabāju filmēto kas ir 10 gadu vecs, ja tu pats tici ka nepareizi RPoju vai vispār ne'rpoju, posto skrīnšotus no tā. 

Link to comment
Share on other sites

Tu galvu neesi kkur iespiedis? Es aizvedu chali uz sf ostu,un tur juus bijaat noblokeejusi celu...Ietriecos,noerpoju ka traumas netika guutas,braucu taalaak,bet juus neko neerpojat,vienkarsi sakāt dzities pakal ,apstadinajat mani pie sf airporta ..Un par video - pats vainiigs.

 

Link to comment
Share on other sites

 Nezinu, es par to neraudāju katru dienu kā labs dažs, un neatceros kā tā bija vakardiena. Mēs erpojām 100x vairāk nekā tu, ja pat tu kaut ko uzrakstīji.  Neatcceros kur tevi apstādinājām, bet cietumam bija vairāki iemesli, un tos gan es atceros. Tavā skrīnšotā vēl var redzēt, ka meloji par savu vārdu, un tā tālāk. 

Gaidam admina atbildi, beidz pīkstēt

Link to comment
Share on other sites

Just now, ᴄᴀʟᴄɪᴜᴍ said:

 Nezinu, es par to neraudāju katru dienu kā labs dažs, un neatceros kā tā bija vakardiena. Mēs erpojām 100x vairāk nekā tu, ja pat tu kaut ko uzrakstīji. 

jo es uzrakstiiju 1 komandu un jums bija abloms,un 30 min rakstiijaat savu ''Labo' RP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...