• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Pasūtīta nauda]


Salty

Recommended Posts

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

 

1. Apraksts par problēmu :Īsti nezināju kur rakstīt. Es pasūtīju UCP kredītus un nopirku 50 xp ,bet es nezināju, ka nedrīkst atrasties serverī un tādēļ man neiedeva.

3. Pierādījumi par problēmu : https://failiem.lv/u/5njqdnny

Link to comment
Share on other sites

Ja esi atradies tanī brīdī, kad esi pircis xp, tad nebrīnos, ka tie nav pieskaitījušies. Jo Skaidri un  gaiši ir rakstīts, ja kaut ko pērc IG, tad esi OFF 

Link to comment
Share on other sites

Kad kaut ko pērc esi offline un tad perc jo tac nav iespēja kad neidod tad tev jāraksta pašam kovam 

Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2019 at 4:24 AM, SmashLV said:

Pietiks melot tas ss ir vecs un tagat tu viņu ten ieliec lai par velti dabūtu exp tas nav iespējams kad neidod pats esmu pircis nevajag likt senus ss

Tu tēlo klaunu vai kā? Ja persona atrodas spēlē un pērk unjail/unban/exp, neieskaitās un viss vējā.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, R.Howard said:

Tu tēlo klaunu vai kā? Ja persona atrodas spēlē un pērk unjail/unban/exp, neieskaitās un viss vējā.

 

9 minutes ago, SmashLV said:

Pietiks melot tas ss ir vecs un tagat tu viņu ten ieliec lai par velti dabūtu exp tas nav iespējams kad neidod pats esmu pircis nevajag likt senus ss

 Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.

Jūs retar... aut....  ejat lūdzu uz turieni no kurienes nācāt....

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Alķīmiķis said:

Ja esi atradies tanī brīdī, kad esi pircis xp, tad nebrīnos, ka tie nav pieskaitījušies. Jo Skaidri un  gaiši ir rakstīts, ja kaut ko pērc IG, tad esi OFF 

Nu atvaino...Es neizlasīju un tālāk neraksti neko,jo šis attiecās uz Kovu .... 

retar... aut...kkadi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...